ELO 1515L

Producent: ELO

15"- 3 technologie dotyku - ekran 4:3

Monitor dotykowy Elo 1515L to  wielozadaniowe, niezwykle wytrzymałe urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Wyposażono go w trwałą obudowę i solidną konstrukcję mechaniczną. Jednocześnie lekka i uniwersalna stylistyka tego modelu monitora Elo pozwala na dopasowanie go praktycznie do każdego boksu kasjerskiego, stanowiska samoobsługowego (self-service) czy innego miejsca instalacji. Klasyczne proporcje ekranu 4:3 znacząco ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych. Będzie działał prawidłowo bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej! Monitor wolnostojący Elo 1515L wyposażony jest w podstawę, dzięki której stabilnie ustawisz go na płaskim blacie lub ladzie sprzedażowej. Jeśli obawiasz się, że zostanie potrącony lub zrzucony – możesz przymocować go do blatu. A może wolałbyś zamontować ekran dotykowy na ścianie? Zamień monitor wolnostojący Elo 1515L na podwieszany! Zdemontuj podstawę i wykorzystaj do montażu naściennego specjalne akcesoria VESA. 

Monitor dotykowy Elo 1515L dostępny jest aż w trzech opcjach ekranu do wyboru. Dzięki temu możesz dobrać taką technologię dotyku, która najlepiej sprawdzi się w Twojej branży. AccuTouch, IntelliTouch czy Projected Capacitive? Wybór odpowiedniego ekranu dotykowego to klucz do sukcesu i gwarancja komfortowej pracy.

Monitory dotykowe Elo 1515L doceniło już wielu operatorów w rozmaitych punktach handlowo-usługowych w Polsce. Można je spotkać w kasach biletowych PKP, na stanowiskach kasowych popularnych sieci handlowych, w lokalach gastronomicznych  czy na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych.

Urządzenie Elo 1515L to jeden z czterech bliźniaczych monitorów dotykowych. Przyjrzyj się pozostałym modelom z tej serii: 1215L, 1715L, 1915L.

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)