ELO 1517L

Producent: ELO

15"LED - 2 technologie dotyku - ekran 4:3

Monitor Elo 1517L to wysokiej jakości urządzenie dotykowe, które sprawdzi się w ciągłej pracy, nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Wyposażono go w wyświetlacz 15" o klasycznych proporcjach obrazu 4:3, które znacząco ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych. Będzie on działał prawidłowo bez modyfikowania układu treści ekranowej. Panel LCD podświetlono diodami LED, dzięki czemu wydatnie zmniejszono pobór energii w urządzeniu.

W Elo 1517L masz do wyboru jeden z dwóch ekranów dotykowych: odporny na zużycia mechaniczne iTouch  (technologia SAW, płaska konstrukcja ekrany zero-bezel) lub wyjątkowo odporny na zabrudzenia AccuTouch (również w wersji zero-bezel).

Wraz z rewizją B został zmieniony system zasilania monitora (wbudowany zasilacz) oraz dodano interfejs szeregowy sygnału ekranu dotykowego.

Zależy Ci nie tylko na wysokich parametrach technicznych, ale też doskonałym wyglądzie urządzenia dotykowego? Właśnie taki jest monitor Elo 1517L! Doskonała funkcjonalność i do tego nowoczesna, lśniąca stylistyka. Zastosowana w tym modelu konstrukcja ekranu zero-bezel sprawia, że front monitora wygląda jak tablet – jest gładki i elegancki.

Monitor dotykowy Elo 1517L sprawdzi się podczas użytkowania w systemach sprzedaży (POS) na stanowiskach kasjerskich, rozwiązaniach samoobsługowych (self-service) np. w hipermarketach oraz w przestrzeni publicznej. Budowa monitora, która umożliwia łatwe utrzymania ekranu w czystości, sprawia, że model ten bardzo chętnie stosowany jest również na liniach produkcyjnych (HMI).

Monitor dotykowy Elo 1517L ma swoją bliźniaczą wersję, ale z większym wyświetlaczem. Zobacz model ELo 1717L.

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)