ELO 0700L

Producent: ELO

7" - AccuTouch - ekran 16:9

Kompaktowy, funkcjonalny i profesjonalny. Jeśli szukasz niedużego monitora dotykowego dla swojej firmy, wybierz Elo 0700L. To najmniejszy monitor dotykowy w ofercie firmy Elo Touch Solutions.

Potrzebujesz dodatkowego wyświetlacza do terminala komputerowego Elo? A może planujesz samodzielny monitor dotykowy w instalacji naściennej? Uniwersalna konstrukcja Elo 0700L pozwala na wykorzystanie go do różnych zastosowań. Niewątpliwą zaletą tego monitora jest także wbudowany emulator karty graficznej. Dzięki temu, możesz podłączyć  go do komputera, który nie posiada dodatkowego interfejsu graficznego (wystarczy tylko port USB).

Do instalacji monitora Elo 0700L potrzebny jest tylko jeden przewód USB (zasilanie, sygnał wideo, ekran dotykowy) – estetycznie i wygodnie podłączysz urządzenie w boksie kasowym lub stanowisku samoobsługowym.

Model monitora Elo 0700L dostępny jest z technologią dotykową AccuTouch. Wytrzymały na zabrudzenia i wilgoć ekran wykonany w tej technologii, występuje w wersji zero-bezel. Taka konstrukcja nie tylko nadaje urządzeniu nowoczesnego wyglądu, ale pozwala na jeszcze lepsze utrzymanie ekranu w czystości. Płaska powierzchnia wyświetlacza uniemożliwia osadzanie się zanieczyszczeń, a jeśli się pojawią, są łatwe do usunięcia. Monitor występuje też w wersji bez dotyku.

Gdzie znajdzie swoje zastosowanie monitor Elo 0700L? Możesz go wykorzystać jako dodatkowy wyświetlacz w terminalu kasowym (wyświetlacz klienta), mały panel sterujący (HMI), element systemu nadzoru i kontroli dostępu czy w rozwiązaniach samoobsługowych self-service.

Powiązane urządzenia