ELO 1537L

Producent: ELO

15" - 4 technologie dotyku - ekran 5:4

Szukasz wydajnego i wytrzymałego monitora dotykowego do zastosowań przemysłowych?

Elo 1537L to monitor przeznaczony do zabudowy, zaprojektowany zgodnie z wymogami środowiska light-industry. Posiada parametry precyzyjnie dobrane pod kątem jak najdłuższej żywotności oraz jak największej odporności monitorów eksploatowanych nawet w trudnych warunkach pracy. Wszystkie modele monitorów z tej serii posiadają chassis zoptymalizowany pod kątem kinetyki cieplnej.

Urządzenie Elo 1537L wyposażono w wyświetlacz 15" o klasycznych proporcjach obrazu (5:4). Znacznie ułatwia to implementację monitora w starszych systemach informatycznych – nie musisz modyfikować układu treści ekranowej, żeby wyświetlała się ona poprawnie.

Z Elo 1537L dopasujesz monitor dotykowy do warunków panujących w Twojej firmie oraz możliwości montażowych miejsca instalacji. Do wyborów masz aż 4 technologie dotyku, w jakich może być wykonany ekran oraz dwie opcje montażu urządzenia. Który ekran dotykowy będzie najlepszy w Twoim przypadku? AccuTouch, IntelliTouch, SecureTouch czy CarrollTouch? Dobierz technologię najlepiej pasującą do środowiska pracy – a będziesz bezproblemowo korzystał ze swojego monitora przez lata.

Urządzenie Elo 1537L dostosowane jest do zabudowy typu front-mount (w połączeniu z opcjonalną ramką montażową) albo rear-mount (za pośrednictwem wsporników bocznych).

Wszystkie monitory dotykowe Elo dedykowane do zabudowy są produkowane w długoterminowych cyklach produkcyjnych. Producent zapewnia, że wprowadzanie ewentualnych zmian nie wiąże się z utratą funkcjonalności, czy zmianą kształtu obudowy. Wszystkie produkty Elo posiadają także ważną certyfikację honorowaną na obszarze Unii Europejskiej.

Monitor dotykowy Elo 1537L to jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów. Obejrzyj pozostałe wersje urządzeń Elo z tej rodziny: 1739L, 1937L oraz 1939L.

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)