ELO 1541L

Producent: ELO

15,6" - 2 technologie dotyku - ekran 16:9

Panele sterujące HMI, rozwiązania samoobsługowe, punkty informacyjne (POI), rozrywka - monitor dotykowy do zabudowy Elo 1541L to urządzenie o szerokim zakresie zastosowań.

Zaprojektowane go zgodnie z wymogami środowiska przemysłowego (light-industry). Parametry urządzenia dobrano mając na uwadze jak najdłuższą żywotność i jak największą odporność monitora na trudne warunki pracy. Chassis tego modelu zoptymalizowano również pod kątem kinetyki cieplnej. Z kolei panoramiczne proporcje obrazu umożliwiają wyświetlanie większej ilości treści na ekranie, a podświetlenie panelu LCD diodami LED znacząco zmniejsza pobór energii.

Bardzo ważnym elementem każdego monitora dotykowego jest ekran i technologia dotyku w jakiej został on wykonany. Model Elo 1541L dostępny jest z dwoma ekranami dotykowymi do wyboru: AccuTouch lub IntelliTouch Plus. Dobierz ekran, który najlepiej sprawdzi się w Twoim środowisku pracy! Odporny na zabrudzenia ekran AccuTouch dedykowany jest dla środowiska mokrego, natomiast wytrzymały panel IntelliTouch Plus będzie efektywniej pracował w środowisku suchym. Dodatkowo monitor z ekranem IntelliTouch Plus działa w trybie dual-touch - wykrywa jednocześnie dwa punkty dotyku. Ze względu na tę właściwość, wersja ta chętnie wykorzystywana jest w aplikacjach multimedialnych.

W jaki sposób chciałbyś zamontować monitor dotykowy? W tej kwestii masz duże pole manewru.

Monitor Elo 1541L dostosowany jest do zabudowy trzech typów front-mount oraz rack-mount (w połączeniu z opcjonalną ramką montażową) albo rear-mount (za pośrednictwem wsporników bocznych - parę wsporników dostaniesz w komplecie z monitorem).

Elo 1541L to jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych przeznaczonych do zabudowy. Obejrzyj monitor Elo 1940L.

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)