ELO 1715L

Producent: ELO

17" - 3 technologie dotyku - ekran 5:4

Model 1715L to kolejne urządzenie z popularnej serii monitorów dotykowych Elo – tym razem z ekranem 17” i aż trzema technologiami dotyku do wyboru.

Podobnie jak inne monitory z tej rodzinny, jest urządzeniem niezwykle wytrzymałym  i wielozadaniowym, dlatego doskonale sprawdzi się w każdych warunkach – nawet wielogodzinnej eksploatacji, także w wilgotnym środowisku pracy. Jednak to, czy urządzenie dotykowe będzie działało bezproblemowo przez lata, zależy w ogromnej mierze od odpowiednio dobranej technologii dotyku.

W Elo 1715L masz do wyboru aż trzy technologie dotyku, w których może być wykonany ekran: AccuTouch, IntelliTouch oraz Projected Capacitive. Pomyśl, jakie warunki panują w miejscu, w którym będzie pracował Twój monitor dotykowy? Kto będzie go obsługiwał? Jakim wskaźnikiem? Następnie wybierz technologię dotyku najlepszą dla swojej firmy.

Kupując monitor dotykowy 1715L, nie musisz wybierać pomiędzy solidnym wykonaniem, a eleganckim wyglądem. Trwałą obudowę i solidną konstrukcję mechaniczną połączono z lekką i uniwersalną stylistyką. Model 1715 pasuje właściwie do każdego miejsca instalacji!

Urządzenie dopasujesz też do systemu informatycznego. Dzięki zachowaniu klasycznych proporcji ekranu możliwa jest implementacja monitora nawet w starszych systemach i to bez konieczności modyfikowania układu treści ekranowej.

W Polsce monitory dotykowe Elo 1715L najczęściej spotkać można na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych. Znajdują one zastosowanie, jako elementy pulpitów sterujących (HMI), konsoli operatorskich (telekomunikacja) czy rozwiązań samoobsługowych self-service.

Obejrzyj pozostałe, bliźniacze modele monitorów dotykowych Elo: 1215L, 1515L oraz 1915L.

Powiązane urządzenia