Terminal dotykowy POS-3316E

Poszukujesz wysokiej jakości terminala dotykowego do swojego sklepu, marketu, a może punktu usługowego? Cenisz funkcjonalność i nowoczesny wygląd? Oto urządzenie idealnie odpowiadające potrzebom Twojej firmy – terminal dotykowy POS 3316E z 15,6” panoramicznym ekranem, który doskonale sprawdza się nawet w trudnych warunkach eksploatacji.

Terminal dotykowy POS 3316E wyposażony został w niezwykle wydajny procesor Celeron J1900 Quad Core, który dzięki technologii "burst" osiąga szybkość to nawet 2.42GHz! Do tego szybki dysk SSD 64GB oraz pamięć RAM DDR3L nawet do 2/4/8 GB. Urządzenie posiada preinstalowany system Windows POSReady 7 w standardzie.

Uniwersalne parametry techniczne terminala dotykowego POS 3316E czynią z niego urządzenie optymalne dla każdej branży. Dzięki innowacyjnej konstrukcji Fan-Free i pasywnemu chłodzeniu (bez wentylatora) POS 3316E świetnie sprawdza się w trudnych warunkach – np. w lokalach gastronomicznych czy piekarniach, gdzie narażony jest na pył i wilgoć.

Rezystywna, panoramiczna matryca dotykowa jest czuła na wszelki dotyk, lecz nieczuła na wodę i hałas. Z powodzeniem można obsługiwać terminal nawet w rękawiczkach! To wyjątkowo energooszczędne urządzenie wykorzystuje średnio jedynie 20W. Dodatkowo istnieje opcja wmontowania w prawą stronę obudowy czytnika kart magnetycznych SA-105.

Wszystko to w nowoczesnej, eleganckiej obudowie w kolorze czarnym. Składana podstawa terminala pozwala na dopasowanie urządzenia do warunków w lokalu lub sklepie. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu stworzysz funkcjonalne i praktyczne stanowisko POS!

Jakość, innowacyjna technologia, wysokie parametry techniczne i nowoczesny design – wybierz już dziś terminal dotykowy POS 3316E!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)