Terminal dotykowy POS XT-4015

W swoim punkcie handlowym korzystasz z wymagających aplikacji, a może wykorzystujesz kilka programów na raz? Poszukujesz najwyższej jakości terminala dotykowego do intensywnej pracy? Oto rozwiązanie idealne dla Twojej firmy – terminal dotykowy POS XT-4015. To niezwykle funkcjonalne, nowoczesne urządzenie optymalnie trafia w potrzeby nawet bardzo wymagających działalności, a przy tym jest niezwykle przyjemne w obsłudze i atrakcyjne wizualnie.

Dedykowany przede wszystkim sklepom i marketom, terminal dotykowy POS XT-4015 wyposażony został w najwyższej jakości, wydajny procesor INTEL Dual Core G540 2.5GHz z opcją rozbudowy do Intel i3. Dzięki temu urządzenie znakomicie radzi sobie nawet z najcięższymi zadaniami i wieloma aplikacjami działającymi jednocześnie – służy przy tym jako terminal sprzedażowy oraz serwer.

Dzięki innowacyjnej, smukłej konstrukcji z kompaktową podstawą pozycję terminala z łatwością dopasujesz do potrzeb stanowiska sprzedażowego. Regulowany w dwóch płaszczyznach (kąt i wysokość) ekran optymalnie dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Istnieje też możliwość wmontowania czytnika kart magnetycznych SA-105 w prawą krawędź urządzenia – wszystko dla wygody obsługi i komfortu klienta.

Najwyższej jakości szklany ekran dotykowy 15” typu bezel free (bez ramy) to nie tylko przyjemność użytkowania, ale też wyjątkowo nowoczesny design – coś dla przedsiębiorców ceniących sobie renomę firmy. Szklany ekran pojemnościowy (P-CAP) obsługuje 10 punktów dotyku jednocześnie, co daje użytkownikowi szerokie możliwości konfiguracji.

Terminal dotykowy POS XT-4015 pozwala na niczym nieprzerwaną pracę 24h/dobę, 7 dni w tygodniu! Wszystko za sprawą innowacyjnej, niezwykle wytrzymałej konstrukcji „Heavy Duty”. To zdecydowanie urządzenie do zadań specjalnych!

Masz wysokie wymagania? Wybierz urządzenie najwyższej jakości – wybierz już dziś terminal dotykowy POS XT-4015!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)