Terminal dotykowy POS XT-3114

Poszukujesz nowoczesnego terminala dotykowego o wysokich parametrach technicznych, niewielkich rozmiarach i atrakcyjnym designie? Prowadzisz sklep, a może restaurację? Oto rozwiązanie, które optymalnie trafi w potrzeby Twojej firmy – terminal dotykowy POS XT-3114 o smukłym kształcie, którego konstrukcja pozwala na odpowiednie dopasowanie urządzenia do warunków lokalowych.

Pracuj wygodnie i sprawnie na niewielkim, 14” ekranie dotykowym bez ramki o rozdzielczości 1366x768. Tak niewielkie gabaryty idealnie sprawdzają się w sklepach, marketach oraz punktach usługowych, np. restauracjach. Terminal dotykowy POS XT-3114 doskonale spełni swoją rolę w gastronomii – dzięki innowacyjnej konstrukcji Fan-Free (bez wentylatora) wnętrze komputera jest chronione przed czynnikami takimi jak pył z mąki czy wilgoć. Pasywne chłodzenie gwarantuje cichą pracę, mniejszą awaryjność oraz energooszczędność. Do tego aluminiowa, solidna obudowa, która zapewnia urządzeniu wytrzymałość i odporność.

Terminal dotykowy POS XT-3114 wyposażony został w wydajny procesor Intel Pineview dual core D5250 CPU, 1.86GHz, pamięć RAM DDR3 do 4GB oraz preinstalowny system Windows POS Ready. Dzięki innowacyjnej konstrukcji „Heavy Duty” urządzenie może z powodzeniem pracować nawet 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

Pozwól terminalowi dotykowemu POS XT-3114 wydajnie i bezawaryjnie pracować nawet w trudny warunkach – przy intensywnej eksploatacji i narażeniu na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Zwróć też uwagę na niezwykle nowoczesny design urządzenia. Dopasuj terminal do potrzeb swojej firmy – jeśli chcesz, dodaj opcjonalny czytnik kart magnetycznych montowany w prawej krawędzi ekranu.

Wybierz jeden z dwóch eleganckich kolorów: czarny lub biały (dostępny na zamówienie).

Dopasuj terminal do potrzeb swojej firmy i podwajaj zyski! Wybierz już dziś terminal dotykowy POS XT-3114! 

Powiązane urządzenia