Terminal dotykowy POS KS-7415

Producent: POSIFLEX

Poszukujesz najwyższej jakości terminala dotykowego, który z powodzeniem zniesie trudne warunki pracy? Cenisz sobie wydajność i oszczędność? Oto rozwiązanie wręcz stworzone dla Twojego biznesu – terminal dotykowy POS KS-7415 z innowacyjną konstrukcją, o dużych możliwościach elastycznego dopasowania do potrzeb stanowiska sprzedażowego.

Terminal dotykowy POS KS-7415 to urządzenie dedykowane nie tylko sklepom i marketom, ale także fabrykom, magazynom, piekarniom czy restauracjom. Wszędzie tam, gdzie urządzenie narażone jest na zachlapania, pył czy uszkodzenia, POS KS-7415 pracuje bezawaryjnie! Wszystko za sprawą szczelnej i solidnej obudowy, odpornej na osady i wilgoć, wyjątkowo łatwej do czyszczenia. Brak części mechanicznych, pasywne chłodzenie oraz innowacyjna konstrukcja obudowy Fan-Free (bez wentylatora) to doskonałe zabezpieczenie wnętrza komputera przed zewnętrznymi czynnikami. Terminal dotykowy POS KS-7415 jest odporny nawet na bardzo wysokie temperatury.

Wykorzystaj wysokie parametry techniczne tego nowoczesnego terminala: wydajny procesor Intel Celeron J1900 2GB  - 2.4GHz zapewniający niski pobór mocy, pamięć RAM DDR3 do 8GB, preinstalowany system Windows POS Ready oraz duże możliwości komunikacyjne. Stwórz nowoczesne stanowisko POS dzięki portom VGA, HDMI, USB oraz COM pozwalającym na podłączenie urządzeń peryferyjnych, np. czytnika kodów kreskowych lub czytnik kart identyfikacyjnych.

Pracuj na najwyższej jakości 15” rezystywnym ekranie dotykowym - można go z powodzeniem obsługiwać nawet w rękawiczkach! Kąt pochylenia monitora dostosuj do potrzeb obsługi. Pozwól terminalowi dotykowemu POS KS-7415 działać nawet 24h/dobę, 7 dni w tygodniu dzięki innowacyjnej konstrukcji „Heavy Duty” – to niewątpliwie urządzenie do zadać specjalnych!

Najwyższa jakość stworzona do pracy w trudnych warunkach – wybierz już dziś terminal dotykowy POS KS-7415 i ciesz się najwyższą funkcjonalnością i wygodą!

Powiązane urządzenia