Terminal dotykowy ELO 15X2

Producent: ELO

Poszukujesz funkcjonalnego, wysokiej jakości terminala dotykowego do swojego sklepu, marketu bądź punktu usługowego? Cenisz sobie nie tylko wydajność i oszczędność, ale też trwałość i wytrzymałość urządzenia? Oto rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu – terminal dotykowy ELO 15x2, który sprawdzi się zarówno jako stanowisko POS, jak i pulpit sterujący (HMI) czy urządzenie samoobsługowe (self-service).

Korzystaj z najwyższej jakości 15” ekranu dotykowego ELO Touch Solutions – wygodnie, sprawnie i zawsze bezproblemowo. Ustaw wysokość zgodnie z potrzebami obsługi dzięki dwustopniowej regulacji podstawy – zapewnia to wyjątkową wygodę np. podczas pracy z terminalem zainstalowanym na małej wysokości. Specjalna obudowa panelowa ułatwia serwis w miejscu instalacji.

Terminal dotykowy ELO 15x2 świetnie pracuje nawet w trudnych warunkach. Bezawaryjne użytkowanie w „brudnym” środowisku zapewnia system pasywnego chłodzenia (bez wentylatora). Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdza się w restauracjach, piekarniach itp. – wszędzie tam, gdzie narażone jest na pył i wilgoć. Dwupoziomowy system uszczelnienia (obudowa -> ekran dotykowy -> panel LCD) zapewnia dodatkową ochronę wnętrza komputera przed szkodliwymi czynnikami.  

Ciesz się wydajną pracą z terminalem dotykowym ELO 15x2 dzięki najwyższej jakości, 4-rdzeniowemu procesorowi Intel Celeron Quad-Core J1900 2.41GHz 2MB L2 Cache. Urządzenie zostało też wyposażone w pamięć RAM DDR3L 2GB oraz aż 9 portów USB i 2 porty RS232, dzięki którym stworzysz funkcjonalne stanowisko sprzedaży.

Wszystko to w niezwykle eleganckiej, czarnej obudowie – terminal dotykowy ELO 15x2 nie tylko doskonale spełni swoją funkcję, ale też wzmocni renomę Twojej firmy!

Postaw na wydajność, bezawaryjność i pracę na najwyższym poziomie nawet w trudnych warunkach – wybierz terminal dotykowy ELO 15x2 i ciesz się wzrostem zysków firmy!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)