Terminal dotykowy ELO 15X3

Producent: ELO

Poszukujesz terminala dotykowego o wysokich parametrach technicznych, funkcjonalnego i wygodnego w użyciu? Prowadzisz sklep, market, a może punkt usługowy? Spójrz tylko na to eleganckie, nowoczesne urządzenie – to terminal dotykowy ELO 15x3 wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, innowacyjny technologicznie i nastawiony na intensywną pracę nawet przy dużym ruchu.

Terminal dotykowy ELO 15x3 wyposażony został w system aktywnego chłodzenia. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w sklepach i marketach – placówkach o dużym natężeniu ruchu, w których urządzenie musi intensywnie pracować przez wiele godzin.

Korzystaj z wysokich parametrów technicznych: terminal dotykowy ELO 15x3 wyposażony został w nowoczesny procesor Intel Core i3 4350T Dual-Core 3.1GHz 4MB Intel Smart Cache oraz pamięć RAM DDR3L 4GB. Do tego ogromne możliwości komunikacyjne, dzięki którym stworzysz funkcjonalne stanowisko POS. Wydajny, 2-rdzeniowy procesor obsługuje aplikacje wymagające mocy obliczeniowej powyżej 4400 punktów PassMark.

Terminal dotykowy ELO 15x3 sprawdzi się jako stanowisko kasjerskie (POS), pulpit sterujący (HMI) oraz rozwiązanie samoobsługowe (self-service). Podstawa z dwustopniową regulacją wysokości pozwala na dopasowanie urządzenia do potrzeb obsługi – rozwiązanie to sprawdza się chociażby w pracy z terminalem zainstalowanym na małej wysokości oraz w stanowiskach sprzedaży, gdzie ekran nie zasłania kasjera.

Specjalna obudowa panelowa ułatwia serwis w miejscu instalacji.

Wybierz najwyższą jakość obsługi klienta w swoim sklepie – wybierz innowacyjny terminal dotykowy ELO 15x3 i ciesz się rosnącym zyskiem firmy!

Powiązane urządzenia