Terminal dotykowy POS Hisense HK870E

Poszukujesz terminala dotykowego, który zniesie wyjątkowo trudne warunki pracy? Prowadzisz restaurację, piekarnię, fabrykę, a może inną placówkę, w której urządzenie narażone będzie na wilgoć oraz skrajne temperatury? Oto rozwiązanie do zadań specjalnych, idealnie trafiające w potrzeby Twojej firmy – terminal dotykowy POS Hisense HK870E o wyjątkowo wytrzymałej obudowie, odporny na mokre środowisko.

Urządzenie doskonale sprawdzi się jako stanowisko POS lub pulpit sterujący (HMI).

Korzystaj z innowacyjnego systemu pasywnego chłodzenia – bez wentylatora. Jak to działa? Wyjątkowo efektywny układ termodynamiczny ciepło z radiatora procesora odprowadza termopadem do wykonanej z aluminium bryły obudowy. Szybka transmisja cieplna i duża pojemność termiczna obudowy czynią terminal dotykowy POS Hisense HK870E bardziej odpornym na wysokie temperatury od innych tego typu urządzeń. Ponadto dzięki metalowej obudowie terminal jest zabezpieczony przed udarami i odkształceniami.

Dzięki dedykowanej komorze wewnątrz podstawy zasilacz jest odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem i przypadkowym rozłączeniem. Ten wyjątkowo praktyczny element konstrukcyjny w żaden sposób nie wpływa na termikę urządzenia.

Dopasuj terminal dotykowy POS Hisense HK870E do potrzeb obsługi – korpus można odkręcić od podstawy i zamontować np. na ścianie. Pracuj na wygodnym i wytrzymałym, 15” ekranie dotykowym o rozdzielczości optymalnej 1024 x 768.

Nowoczesny procesor Intel Bay Trail Quad Core Celeron J1900 2.0 GHz oraz pamięć RAM 2GB DDR3L SODIMM zapewniają szybką i wydajną pracę nawet przy dużym natężeniu ruchu. Natomiast duże możliwości komunikacyjne gwarantują wyprowadzone za pomocą wbudowanych ekstenderów DB9 porty RS232. W komplecie z terminalem otrzymasz jeden niezależny ekstender DB9 o długości ok. 35 cm.

Wszystkie te cechy czynią terminal dotykowy POS Hisense HK870E urządzeniem doskonałym do pracy w gorącym, brudnym bądź ryzykownym otoczeniu. Jeśli nie masz pewności, na co narażony będzie Twój terminal, wybierz Hisense HK870E!

Najwyższy poziom odporności na środowisko mokre, brudne i gorące – terminal dotykowy POS Hisense HK870E idealnie trafi w potrzeby Twojej firmy!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)