Terminal POS ELZAB P10

Producent: Elzab

Poszukujesz rozwiązania, który ułatwi i przyspieszy pracę użytkownika w Twoim sklepie lub lokalu gastronomicznym? Cenisz sobie wysokie parametry techniczne i bezawaryjność? Oto terminal dotykowy POS Elzab P10 – urządzenie współpracujące ze wszystkimi aplikacjami sprzedażowymi i gastronomicznymi działającymi w środowisku Windows i Linux.

Pracuj wydajnie i sprawnie dzięki najwyższej jakości, 4-rdzeniowemu i 4-wątkowemu procesorowi Intel Celeron J1900 taktowanemu częstotliwością 2,0 GHz z chłodzeniem pasywnym. Terminal dotykowy POS Elzab P10 idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie narażony będzie na czynniki takie jak pył czy wilgoć. Wysoki wskaźnik ochrony IP52 zabezpiecza przód ekranu (IP32 dla całego urządzenia) przed osadami np. z mąki oraz kroplami wody padającymi na obudowę pod kątem 15° względem położenia normalnego.

Terminal dotykowy POS Elzab P10 wyposażony został w  kość pamięci RAM o wielkości 4 GB oraz dysk SSD o pojemności 64 GB. Korzystaj z ogromnych możliwości komunikacyjnych tego nowoczesnego urządzenia. Stwórz kompleksowe stanowisko sprzedaży dzięki licznym portom szeregowym i USB. Do terminala podłącz wagę sklepową, czytnik kodów kreskowych i oczywiście drukarkę fiskalną, a także wiele innych urządzeń! Tak doskonale wyposażone stanowisko kasjerskie podniesie na najwyższy poziom jakość obsługi klienta i wzmocni renomę Twojej firmy!

Pracuj na innowacyjnym 15” rezystancyjnym ekranie dotykowym o rozdzielczości optymalnej 1024 x 768. Dzięki niemu użytkowanie terminala dotykowego POS Elzab P10 staje się niezwykle łatwe i sprawne!

Wszystko to otrzymasz w eleganckiej, czarnej obudwie z designerską podstawą w kolorze zielonym, która doskonale wpasuje się we wnętrze Twojego sklepu czy lokalu gastronomicznego. Uatrakcyjnij stanowisko sprzedażowe i przyciągnij nowych klientów!

Wybierz najwyższe parametry techniczne, jakość i design – wybierz już dziś pasywnie chłodzony terminal dotykowy Elzab P10!

Powiązane urządzenia