Terminal POS ELZAB P12plus

Producent: Elzab

Wyobraź sobie urządzenie, które czyni pracę kasjera wygodną i przyjemną. Pomyśl o optymalnym zagospodarowaniu stanowiska sprzedażowego – bez wystających kabli i zasilaczy. Spójrz tylko – oto terminal dotykowy POS Elzab P12plus – urządzenie idealne dla sklepu, marketu czy gastronomii. Wysokie parametry techniczne idą tu w parze z innowacyjnością konstrukcji i eleganckim, nowoczesnym designem.

Terminal dotykowy POS Elzab P12plus to następca modelu P10plus – od swojego poprzednika różni się bardziej pojemną podstawą. Ukryjesz w niej nie tylko zasilacz, ale też kable – zapomnij o plączących się wszędzie przewodach. POS Elzab P12plus pozwoli ci doskonale zorganizować stanowisko sprzedażowe!

System pasywnego chłodzenia idealnie sprawdza się przede wszystkim w restauracjach i we wszelkiego typu punktach, gdzie urządzenie narażone jest na pył i wilgoć. Brak wentylatora stanowi dla komputera ochronę przed szkodliwym wpływem takich czynników. Obudowa terminala dotykowego POS Elzab P12plus wyróżnia się wysoką klasą szczelności – IP52 – dzięki niej urządzenie jest znakomicie chronione przed osadami oraz kroplami wody padającymi na obudowę pod kątem 15° względem położenia normalnego.

Korzystaj z wydajnego procesora Intel® Celeron J1900 2.0GHz – dzięki niemu praca obsługi jest sprawna i wygodna. Urządzenie zostało wyposażone w pamięć RAM 4GB z możliwością rozszerzenia do 8GB oraz dysk twardy 64GB SSD. Dzięki dużej liczbie portów komunikacyjnych i USB terminal dotykowy POS Elzab P12plus wraz z drukarką fiskalną i urządzeniami peryferyjnymi stworzy kompleksowo wyposażony system sprzedaży.

Każdy z czterech portów szeregowych terminala dotykowego POS Elzab P12plus ma możliwość ustawienia w BIOSie napięcia 5V lub 12V. 

Pracujesz z programem działającym w systemie Windows lub Linux? POS Elzab P12plus współpracuje z każdym z nich! To innowacyjne urządzenie dostosowuje się do potrzeb firmy. Montaż na ścianie? Oczywiście! Wystarczy skorzystać z uchwytu zgodnego ze standardem VESA75. Potrzebny szybki serwis? Nawet mniej wprawiony serwisant błyskawicznie zdemontuje podstawę od części komputerowej dzięki wygodnemu zaczepowi. Do tego specjalna kieszeń na dysk SSD 2,5” i wyjątkowo proste zdejmowanie tylnej pokrywy.

Wysokie parametry techniczne, wygoda i optymalne zagospodarowanie stanowiska sprzedażowego – zyskaj to wszystko już dziś wraz z terminalem dotykowym POS Elzab P12plus!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)