Terminal POS ELZAB P21plus

Producent: Elzab

Wyobraź sobie urządzenie doskonale znoszące trudne warunki pracy w sklepie czy lokalu gastronomicznym. Urządzenie, któremu niestraszne czynniki takie jak pył czy woda. Oto terminal dotykowy POS Elzab P21plus – wydajny, solidny i wytrzymały. Współpracuje z każdą aplikacją sprzedażową i gastronomiczną działającą w systemie Windows lub Linux. To idealne urządzenie dla Twojej firmy!

Terminal dotykowy POS Elzab P21plus powstał z myślą o użytkownikach poszukujących wysokiej jakości urządzenia w atrakcyjnej cenie. Solidne, markowe podzespoły gwarantują niezawodną pracę terminala nawet przez wiele lat.

Pracuj wydajnie i oszczędnie dzięki 4-rdzeniowemu i 4-wątkowemu procesorowi Intel Celeron J1900 taktowany częstotliwością 2,0 GHz. Korzystaj z pamięci RAM 4GB (z możliwością rozszerzenia do 8GB) oraz dysku SSD o pojemności 64 GB.

Terminal dotykowy POS Elzab P21plus doskonale sprawdzi się w gastronomii. Innowacyjny system pasywnego chłodzenia to dla komputera całkowite zabezpieczenie przed pyłem i wilgocią.

Korzystaj z 15” bezramkowego ekranu dotykowego o rozdzielczości maksymalnej 1024 x 768. Bardzo wysoki wskaźnik szczelności – IP65 – to dla urządzenia całkowite zabezpieczenie przed wnikaniem pyłu oraz ochrona przed strumieniem wody z dowolnego kierunku. Wygodny i funkcjonalny ekran dotykowy znacznie ułatwia pracę sprzedawcy i przyspiesza obsługę klienta.

Ciesz się nowoczesnym, atrakcyjnym designem terminala dotykowego POS Elzab P21plus. Chcesz go powiesić na ścianie? Oczywiście! Wystarczy, że zastosujesz uchwyt wg. standardu VESA 75.

Stwórz funkcjonalne, kompleksowo wyposażone stanowisko sprzedaży – uda się to dzięki licznym portom komunikacyjnym terminala POS Elzab P21plus. Podłącz do niego drukarkę fiskalną, wagę, czytnik kodów kreskowych i wiele innych urządzeń. Tak doskonały system sprzedaży wzniesie na wyższy poziom jakość obsługi klienta w Twojej firmie!

Wybierz niezawodność, wytrzymałość i doskonałą szczelność – wybierz terminal dotykowy POS Elzab P21plus i ciesz się rosnącym zyskiem ze sprzedaży!

Powiązane urządzenia