Terminal dotykowy POS XT-3815 Biały kolor

Producent: POSIFLEX

Poszukujesz nowoczesnego terminala dotykowego do swojego sklepu lub punktu usługowego? Zależy Ci nie tylko na wysokich parametrach technicznych, ale też na atrakcyjnym designie urządzenia? Spójrz tylko na terminal dotykowy POS XT-3815 w niezwykle eleganckim białym kolorze, który idealnie skomponuje się z wnętrzem i uatrakcyjni wygląd stanowiska sprzedażowego. To urządzenie w sam raz dla Ciebie!

Wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Celeron J1900 Quad Core od 2GHz do 2.42GHz terminal dotykowy POX XT-3815 Biały kolor pracuje wyjątkowo wydajnie i energooszczędnie. Dzięki specjalnej konstrukcji „Heavy Duty” urządzenie może działać 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Pamięć RAM DDR3 tego nowoczesnego terminala wynosi nawet do 8GB.

Terminal dotykowy POS XT-3815 Biały kolor z 15” ekranem o 10-punktowej matrycy dotykowej pozwala na dowolną konfigurację – praca z tym urządzeniem to przyjemność i wygoda. Wyjątkowo elegancki, a przy tym niezwykle wytrzymały szklany ekran bez ramki prezentuje się wyjątkowo schludnie i stylowo. Wzmocnij renomę swojej firmy za pomocą tego nowoczesnego, atrakcyjnego wizualnie urządzenia!

Dopasuj terminal do potrzeb stanowiska sprzedażowego dzięki nowej składanej podstawie w serii XT. Dzięki szerokim możliwościom rozbudowy urządzenie optymalnie trafia w potrzeby obsługi i klientów. Pracę z terminalem ułatwia chociażby dostępny w opcji do montażu czytnik kart magnetycznych SA-105 czy wbudowana w stopę urządzenia bateria MINIUPS.

Terminal dotykowy POS XT-3815 Biały kolor doskonale sprawdzi się zarówno w sklepie czy markecie, jak i w punktach usługowych. Polecany szczególnie lokalom gastronomicznym, posiada wodoszczelną i pyłoszczelną obudowę, specjalną aluminiową konstrukcję Fan-Free oraz chłodzenie pasywne (bez wentylatora). Taka technologia doskonale chroni wnętrze komputera przed czynnikami takimi jak pył z mąki czy wilgoć – to rozwiązanie wręcz stworzone do gastronomii, piekarni itp.

Dostępny na zamówienie terminal dotykowy POS XT-3815 Biały kolor to innowacyjne urządzenie dedykowane użytkownikom ceniącym sobie najwyższe parametry techniczne i estetykę wykonania.

Postaw na nowoczesny design, postaw na najwyższe parametry techniczne – wybierz już dziś terminal dotykowy POS XT-3815 Biały kolor i patrz, jak Twoje zyski rosną!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)