Posnet Thermal XL2 online

Producent: Posnet
Cena: 2799 PLN (netto)

 

Od lat ciesząca się niesłabnącą popularnością linia kompaktowych drukarek fiskalnych zyskała nowy wymiar. Posnet THERMAL XL2 Online komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) i spełnia wszystkie inne wymogi nowych przepisów. Ta nowoczesna drukarka fiskalna online trafi w potrzeby nawet najbardziej wymagających działalności – supermarketów, stacji paliw, kin, restauracji czy hoteli. Do wyboru mamy tu dwa innowacyjne mechanizmy drukujące. Z drukarką THERMAL XL2 Online swobodnie zaaranżujesz przestrzeń – wybierz spośród aż czterech wersji wyświetlacza! Niezawodna, funkcjonalna, praktyczna i szybka drukarka fiskalna online THERMAL XL2 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

 

Łącz się online z CRK

Spełnij wymogi ustawodawcy w sposób, jaki odpowiada możliwościom Twojej firmy. Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas za pomocą infrastruktury, którą już masz, i oszczędź na zakupie dodatkowego sprzętu! Jeśli drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online podłączona jest do POS’a po USB, a POS posiada dostęp do Internetu, łącz się z siecią po USB! A może korzystasz z Internetu stacjonarnego? Połącz Thermal XL2 Online z CRK za pomocą LAN/Ethernet.

Producent drukarki online’owej Thermal XL2 pomyślał także o sklepach czy lokalach usługowych potrzebujących sieci bezprzewodowej. To właśnie dla nich stworzono wersję urządzenia z modułem Wi-Fi. Wykorzystanie optymalnego połączenia z siecią to dla przedsiębiorcy nie tylko ogromna oszczędność, ale też wygoda.

 


 

Wszystko, czego potrzebujesz

Drukarka fiskalna Thermal XL2 Online ma wszystko, czego wymagasz od kompaktowego urządzenia rejestrującego. Z powodzeniem zmieści się na niewielkim stanowisku kasjerskim. Wyposażona w wyjątkowo wytrzymałe mechanizmy, niezawodnie pracuje nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Mechanizm szybkiej wymiany papieru usprawnia obsługę klienta. Szybki mechanizm drukujący pozwala przyjąć więcej nabywców i zwiększyć zyski!

Stwórz nowoczesne stanowisko kasjerskie. Z drukarką fiskalną Posnet Thermal XL2 Online masz dostęp do opcji tunelowania portów COM. Dzięki temu do drukarki podłączysz m.in. czytnik kodów kreskowych, wagę sklepową, terminal płatniczy, szufladę kasową i inne urządzenia. Do tego czytelny wyświetlacz i elegancka obudowa – wszystko, czego potrzebuje nowoczesny sklep czy lokal usługowy!


 

Dopasuj drukarkę do potrzeb

Podobnie jak poprzednie modele, drukarka fiskalna online’owa Thermal XL2 dostępna jest w czterech wersjach konstrukcyjnych. Wszystko po to, aby optymalnie zaaranżować stanowisko sprzedaży – wygodnie dla kasjera i czytelnie dla klienta. Do wyboru masz:

 1. Wersję standardową wyświetlacza LCD – na chorągiewce;
 2. Wersję z wolnostojącym wyświetlaczem LCD;
 3. Wersję z podwieszanym wyświetlaczem LCD;
 4. Wersję z wbudowanym w pokrywę drukarki wyświetlaczem OLED

Wybierz opcję najbardziej odpowiadającą potrzebom Twojego stanowiska kasjerskiego i miejsca sprzedaży.

 

 

supermarketThermal XL2 Online w supermarkecie

Wytrzymała i funkcjonalna drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online sprawdzi się w sklepach, marketach i hipermarketach. Dzięki kompaktowym gabarytom zmieści się z powodzeniem nawet na niewielkim stanowisku kasjerskim. Szeroki wybór wersji wyświetlacza pozwala na optymalne zaprojektowanie przestrzeni. Drukarka fiskalna online Thermal XL2 to urządzenie niezwykle wytrzymałe, nastawione na intensywną eksploatację.

Stwórz kompleksowy system sprzedaży w supermarkecie dzięki dużym możliwościom komunikacyjnym tej nowoczesnej drukarki online’owej. Wykorzystaj dostępną infrastrukturę i łącz się z CRK w sposób odpowiadający potrzebom Twojego sklepu. Drukuj numer NIP nabywcy na paragonie, twórz faktury i wiele wydruków niefiskalnych. Drukarka fiskalna online Thermal XL2 doskonale sprawdza się w supermarketach.

 

 

 


 

paliwoThermal XL2 Online na stacji paliw

Konieczność stosowania kasy online’owej na stacji paliw wkrótce stanie się faktem. Wykorzystaj wyjątkowe możliwości drukarki Thermal XL2 Online. Stwórz nowoczesny system sprzedaży. Obsługuj klientów szybko dzięki błyskawicznemu, wyjątkowo wytrzymałemu mechanizmowi drukującemu. Wymieniaj papier sprawnie dzięki systemowi „drop-in – wrzuć i drukuj”. Klientom biznesowym drukuj faktury. Umieszczaj nr NIP na paragonie fiskalnym.

Dzięki szeroki możliwościom drukarki fiskalnej online Thermal XL2 w dowolny sposób zagospodarujesz stanowisko kasjerskie na swojej stacji paliw. Wybierz jedną z czterech wersji wyświetlacza – tak by wygodnie mógł z niego korzystać zarówno kasjer, jak i klient. Drukarka Thermal XL2 Onlline zmieści się nawet na małej ladzie – wszystko dzięki jej niewielkim, kompaktowym gabarytom. To jedna z najchętniej wybieranych drukarek fiskalnych do stacji paliw – teraz w wersji online!

 


restauracjaThermal XL2 Online w restauracji

Jakość obsługi klienta to w Twoim lokalu gastronomicznym najwyższa wartość? Postaw na niezawodność i szybkość – wybierz drukarkę fiskalną Posnet Thermal XL2 Online. Wykonana została z niezwykle solidnych materiałów – z powodzeniem znosi pracę nawet w trudnych warunkach. Dzięki ogromnym możliwościom komunikacyjnym stworzysz z nią doskonały system gastronomiczny. Szybkie mechanizmy drukujące i szerokie możliwości m.in. w zakresie tworzenia faktur wyróżniają drukarkę online’ową Thermal XL2 spośród innych urządzeń.

Dowolnie zaaranżuj stanowisko sprzedażowe. Dzięki niewielkim gabarytom drukarka fiskalna Thermal XL2 zajmuje bardzo mało miejsca. Do tego masz do wyboru aż cztery różne opcje wyświetlacza – tak by korzystanie z niego było wygodne zarówno dla kelnera, jak i klienta. Łącz się z CRK w dowolny sposób – poprzez sieć LAN, Wi-Fi, modem 3G, USB do komputera itp. Thermal XL2 to doskonałą drukarka fiskalna online do restauracji!

 


 

kinoThermal XL2 Online w kinie i w teatrze

Niewielka, elegancka i niezawodna drukarka online’owa Posnet Thermal XL2 znakomicie sprawdzi się w kinach i teatrach – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest sprawna obsługa klienta. Szybki mechanizm drukujący, system błyskawicznej wymiany papieru, wytrzymała obudowa i solidne mechanizmy – to tylko niektóre z wielu zalet tej eleganckiej drukarki fiskalnej dla kin i teatrów.

Korzystaj z superformatki – dzięki niej stworzysz dowolny wydruk niefiskalny. Drukuj faktury i paragony zawierające numer NIP nabywcy. Optymalnie zagospodaruj stanowisko sprzedażowe – wykorzystaj jedną z czterech praktycznych wersji wyświetlacza. Połącz drukarkę online z CRK za pomocą łącza, które już posiadasz, Wi-Fi, komputera przez USB, a jeśli nie masz dostępu do Internetu – modemu 3G. Drukarka fiskalna Thermal XL2 Online doskonale sprawdzi się w teatrach i kinach!

 

 

 

 

 

Co warto wiedzieć o drukarce fiskalnej?

 1. Która drukarka fiskalna?
 2. Fiskalizacja drukarki
 3. 700zł ulgi za drukarkę fiskalną
 4. Przegląd drukarki fiskalnej
 5. Likwidacja drukarki
 6. Zmiana serwisu
 7. Systemy sprzedaży

Szukasz dobrej i taniej drukarki fiskalnej? Przeczytaj nasz poradnik, w którym dowiesz się, która drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla Twojej firmy.

Jak wybrać najlepszą drukarkę fiskalną?

Ty też nie lubisz wizyt pracowników urzędu skarbowego? Gdy będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z przepisami, już nie będziesz musiał się ich obawiać. Jednym z wymogów określonych w przepisach jest dokonanie fiskalizacji drukarki rejestrującej. Brzmi tajemniczo? Na szczęście nie musisz znać tajników tej czynności, ponieważ dokonuje jej za Ciebie nasz uprawniony serwisant. W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja to uaktywnienie pamięci fiskalnej drukarki. Od tej pory pracuje ona w trybie fiskalnym i zapisuje wszystkie operacje, które wykonasz. Fiskalizacja musi być wykonana w terminie - dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiega zgodnie z przepisami. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, masz też pewność, że otrzymasz ulgę 700 zł z urzędu skarbowego. To jeszcze mało? W takim razie fiskalizację dostaniesz u nas za darmo. Gwarantujemy również wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych nie rzadziej niż co 2 lata.

Ty też lubisz oszczędzać? To świetnie, ponieważ mamy zamiar pomóc Ci oszczędzić aż 700 zł! Pieniądze te dostaniesz z urzędu skarbowego, jeśli tylko dopełnisz wymaganych formalności. Ale bez obaw - z nami dopełnisz ich bez problemu. Ulga 700 zł jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniem fiskalnym. Gdy wybierzesz już drukarkę odpowiadającą Twoim potrzebom, pomożemy Ci wypełnić zawiadomienie do urzędu, dokonamy fiskalizacji Twojego urządzenia i powiemy Ci, jak rozliczyć ulgę 700 zł lub otrzymać ją przelewem na konto. Będziesz miał pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem i nie będziesz musiał tłumaczyć się przed fiskusem. Chcesz wiedzieć więcej? Zrobimy to za darmo. I jeszcze przeszkolimy Cię z obsługi Twojej drukarki.

Ty też nie lubisz, jak psują się urządzenia w Twojej firmie? Unikniesz tego problemu dzięki regularnym przeglądom technicznym drukarki fiskalnej. Dokonywanie przeglądów technicznych jest też konieczne, jeśli nie chcesz płacić kar nałożonych przez kontrole skarbowe. Zgodnie z przepisami regularne oddawanie drukarki fiskalnej do przeglądu technicznego to nie tylko przejaw rozsądku, ale też obowiązek. Obecnie należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Ale uwaga - przeglądu takiego nie zrobisz w zwykłym punkcie serwisu RTV - drukarkę musisz oddać do uprawnionego serwisu kas, który dokonał fiskalizacji Twojego urządzenia. Pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki naszej znajomości obowiązujących terminów nie będziesz musiał oddawać do urzędu ulgi 700 zł, jeśli z niej skorzystałeś. Dobrze działająca drukarka fiskalna to profesjonalna obsługa klienta. A profesjonalna obsługa klienta to większy zysk ze sprzedaży i stali, zadowoleni klienci.

Nowoczesne wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na jego renomę w oczach klientów. Czy Ty też chcesz, aby Twoi klienci polecali Cię innym? Aby to osiągnąć, czasem trzeba dokonać zmian. Jedną z nich może by wymiana drukarki fiskalnej. Jeśli nie chcesz mieć problemów w razie kontroli skarbowej pamiętaj, że starego urządzenia nie możesz tak po prostu wyrzucić. Konieczne jest dopełnienie formalności określonych w przepisach i dokonanie odczytu pamięci. Zgodnie z przepisami na odczycie muszą być trzy osoby - pracownik urzędu, serwisant i Ty. Prawidłowo wykonany odczyt to brak problemów z fiskusem. Oczywiście oprócz wymiany urządzenia mogą być inne powody likwidacji drukarki - na przykład zaprzestanie sprzedaży dla osób prywatnych czy całkowita likwidacja działalności. Ale uwaga! W różnych przypadkach procedura wygląda nieco inaczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u nas.

Nie podoba Ci się obsługa Twojego serwisu fiskalnego? A może uważasz, że zlecone czynności wykonują niedokładnie? Nie daj sobie wmówić, że serwisu Twojej drukarki fiskalnej nie możesz zmienić. Możesz to zrobić i to całkowicie zgodnie z prawem. W tym celu będziesz musiał złożyć wniosek do serwisu głównego, czyli producenta lub importera Twojej drukarki. Powiemy Ci dokładnie, jakich formalności trzeba dopełnić - dzięki temu przestaniesz się obawiać nieprzyjemności ze strony urzędników.  Wbrew pozorom zmiana serwisu fiskalnego nie jest tak trudna i kosztowna, jak może się wydawać. Na czym Ci najbardziej zależy? Na lepszej obsłudze? Większym profesjonalizmie? Dokładniejszych przeglądach? Sprawniejszej reakcji na wezwania w razie awarii? Pomożemy Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Działamy na rynku już 12 lat, a naszą misją jest wspieranie drobnych przedsiębiorców, którym zależy na uczciwie osiągniętych większych zyskach ze sprzedaży. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy!

Ty też lubisz, gdy klienci wracają do Ciebie i jeszcze przyprowadzają nowych? Tak się dzieje, gdy obsługa jest sprawna, szybka, profesjonalna i przede wszystkim bezbłędna. Dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o swoich klientów,  zostały stworzone systemy sprzedażowe. W skrócie można powiedzieć, że jest to oprogramowanie handlowe zainstalowane na komputerze, za pośrednictwem którego zarządza się sprzedażą. Do komputera podłączona jest drukarka fiskalna, która drukuje paragony dla klientów. Aby praca w systemie była jeszcze bardziej efektywna, warto ją wspomóc innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Wprowadzając taki zestaw w swoim sklepie, zyskasz w oczach klientów. Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i prestiżowa. Ale to jeszcze nie wszystko - systemy sprzedaży oszczędzają czas pracowników. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, a Twoi kasjerzy będą pracować wydajniej. Sprawdź to sam - w naszym salonie sprzedaży udostępniliśmy dla Ciebie kompleksowe stanowisko sprzedażowe do testów.