wtorek, 23 luty 2016 16:22

Partner handlowy InsERT – Oprogramowanie dla firm

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

InsERT najlepsze programy dla firm  -  Wiodący producent oprogramowania dla firm InsERT od lat cieszy się zaufaniem polskich przedsiębiorców. Oprogramowanie dedykowane jest przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorstwom, programy tej firmy zyskały uznanie przede wszystkim dzięki funkcjonalności i prostocie obsługi, a także możliwości dostosowania parametrów do potrzeb konkretnej działalności. Popularna linia programów InsERT GT to funkcjonalność idąca w parze z prostą i intuicyjną obsługą, oprogramowanie InsERT nexo to rozwiązanie kompleksowe, usprawniające działanie całej firmy, a nie tylko poszczególnych działów.

 

 

BUCHCOM Partner InsERT

 

BUCHCOM LOGO maleBUCHCOM Biuro Rachunkowe jest Partnerem InsERT od 2001 roku, nasze doświadczenia księgowe są baza wiedzy i pomagają nam jak najlepiej dobrać oprogramowanie dla poszczególnych typów działalności klientów poszukujących oprogramowania do prowadzenia swojego biznesu. Patrzymy całościowo na Firmę i pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań usprawniających prowadzenie działalności dzisiaj i jak Firma będzie się rozwiała.

 

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 19:00.

 

Zapraszamy do kontaktu:

 

Partner InsERT - BUCHCOM Biuro Rachunkowe w Warszawa

ul. Stanisława Herbsta 4, lok. U2, Warszawa Ursynów, przy stacji metra Stokłosy

 

Zapytaj specjalistę - MASZ PYTANIE? POTRZEBUJESZ RADY?

tel. 606 476 929

 

 

logo kasy fiskalneOd 2001 r. BUCHCOM Biuro Rachunkowe jest Autoryzowanym Serwisem Kas i Drukarek Fiskalnych w Warszawie czołowych producentów urządzeń fiskalnych takich jak: Posnet Polska S.A., ELZAB S.A., NOVITUS. Nasza oferta jest kompleksowa obejmuje między innymi: oprogramowanie dla firm, sprzęt komputerowy, urządzenia fiskalne, wagi, czytnik kodów kreskowych, terminale płatnicze. Jesteśmy gotowi przygotować wszystko co będzie niezbędne do sprawnego zarządzania i prowadzenia firmy.

 

 

Dlaczego warto wybrać programy InsERT GT?

 

Oprogramowanie z lini InsERT GT cechuje się funkcjonalność idąca w parze z prostą i intuicyjną obsługą. Sprawdzone programy z którymi całościowo będziesz zarządzał swoją firmą, rozwiązania które od 25 lat wybierają przedsiębiorcy z różnych branż. To sprawna obsługa kluczowych obszarów w firmie dzięki przyjaznemu interfejsowi i zastosowanym technologiom. To wszechstronne możliwości konfiguracj i automatyczne procesy ułatwiające zarządzanie sprzedażą, finansami i księgowością, kadrami i płacami oraz relacjami z klientami. Wydajność i efektywność, co w efekcie daje oszczędność czasu i pieniędzy oraz współpraca i przepływ danych pomiędzy poszczególnymi programami. 

 

Subiekt GT - Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system sprzedaży z obsługą magazynów

Subiekt Sprint 2 - System szybkiej sprzedaży detalicznej zintegrowany z Subiektem GT

Rachmistrz GT  - Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego

Rewizor GT  - System finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości.

Gestor GT - System zarządzania relacjami z klientami, współpracujący z Subiektem GT

Gratyfikant GT - Nowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy

Sello - System sprzedaży w serwisach aukcyjnych, współpracujący z Subiektem GT

Vendero - Sklep internetowy, witryna z ofertą, firmowy serwis WWW

 

              Sprawdź naszą oferte promocyjną!         

 

Dlaczego właśnie programy InsERT nexo?

 

Program linii InsERT nexo to nowoczesne narzędzie do prowadzenia biznesu wyposażone w bogate funkcjonalności, dzięki którym obsłużyć można każdy obszar działalności gospodarczej.

To wygoda i efektywność pracy, przejrzysty interfejs i intuicyjna obsługa (wyszukiwarka, mnemoniki, kontrola i weryfikacja danych, zakładki, elastyczny widok).

Wygodna praca zdalna lub oddziałowa w ramach licencji podstawowej.

Specjalne funkcje w ramach e-Abonamentu (zdalny dostęp do analiz sprzedażowych i finansowych, wymiana danych online, bankowość online z wybranymi bankami)

 

System dostępny jest w dwóch wersjach:

 

InsERT nexo – standardowe rozwiązanie dla małych i średnich firm.

Subiekt nexo - Nowoczesny, intuicyjny system do obsługi sprzedaży i magazynów.

Gestor nexo - Nowoczesny system zarządzania relacjami z klientami, organizujący pracę firmy.

Rachmistrz nexo - Księga przychodów i rozchodów oraz ewidencja przychodów z obsługą finansów rozrachunków.

Rewizor nexo - Nowoczesny system finansowo-księgowy ułatwiający i automatyzujący pracę.

Gratyfikant nexo - Nowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.

 

InsERT nexo PRO – wersja przeznaczona dla firm, które potrzebują dodatkowych funkcjonalności lub indywidualnych rozwiązań.

 

Subiekt nexo PRO - Rozszerzona wersja systemu sprzedaży wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań.

Gestor nexo PRO - Rozszerzona wersja systemu zarządzania relacjami z klientami, wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań.

Rachmistrz nexo PRO - Rozszerzona wersja systemu do obsługi uproszczonej księgowości, wzbogacona o dodatkowe rozwiązania.

Rewizor nexo PRO - Rozbudowana wersja systemu finansowo-księgowego zawierająca wiele ponadstandardowych rozwiązań.

Gratyfikant nexo PRO - Rozszerzona wersja systemu kadrowo-płacowego, umożliwiająca dodawanie własnych rozwiązań.

 

           Sprawdź naszą nową oferte promocyjną!          

 

 Oferta dla biur rachunkowych i doradców podatkowych

 

Potrzeby biur rachunkowych - małych i dużych - znamy od podszewki. Specjalnie przygotowana przez nas oferta przyczyni się do wzniesienia na jeszcze wyższy poziom jakości usług księgowych świadczonych przez Twoje biuro. Oprócz programów InsERT służących do prowadzenia rachunkowości, takich Rachmistrz GT i Rachmistrz nexo oraz Rewizor GT i Rewizor nexo, oferujemy także aplikacje dedykowane właśnie biurom rachunkowych: Biuro GT i Biuro nexo, oraz inne systemy, np. Gestor GT i Gestor nexo do zarządzania relacjami z klientami biura czy Gratyfikant GT i Gratyfikant nexo do obsługi kadr i płac.

 

Znajdź swój zestaw programów

 

 

Jak kupić Usługę e-Abonamentu

Uaktualnienia do poszczególnych programów mogą Państwo nabywać w ramach rocznego abonamentu.

Abonament do InsERT nexo

Abonament do programów z linii InsERT nexo jest dostępny w formie elektronicznej – wszystkie ulepszenia można pobierać bezpośrednio z poziomu programu. Korzyści z posiadania abonamentu do InsERT nexo

Abonament do InsERT GT

Abonament do programów z linii InsERT GT jest dostępny w dwóch formach:
e-Abonament – wszystkie ulepszenia, które ukażą się w ciągu 12 miesięcy ważności abonamentu, mogą Państwo pobierać i instalować w wygodny sposób z poziomu programu, natychmiast po ich upublicznieniu;wysyłka pocztowa – otrzymują Państwo pocztą wszystkie pełne, numerowane wersje (np. 1.04), natomiast wersje poprawkowe (np. 1.04 SP1) można pobrać z niniejszych stron WWW.Korzyści z posiadania abonamentu do InsERT GT 
Posiadacze abonamentu mają pewność, że dysponują zawsze aktualną i dostosowaną do stanu prawnego wersją używanego programu.

 

 

Czytany 5501 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 kwiecień 2024 18:10