vendero

Producent: InsERT
Cena: 449 PLN (netto)

 

Chcesz mieć firmową stronę WWW? A może planujesz otworzyć sklep internetowy? Z vendero to łatwiejsze niż myślisz. InsERT zaproponował użytkownikom systemu GT program, który pozwala szybko i wygodnie zaistnieć w Internecie. Na dodatek nie musisz zlecać tego zadania specjalistom.  Nawet, jeśli nie masz pojęcia o programowaniu czy tworzeniu stron internetowych, samodzielnie założysz własny e-sklep, zaprojektujesz witrynę z ofertą sprzedawanych produktów lub firmowy serwis WWW. Z pomocą vendero zajmie Ci to dosłownie kilka minut!     

vendero jest programem prostym i intuicyjnym w obsłudze. Zaprojektowano go dla użytkowników, którzy stworzeniem własnej witryny czy e-sklepu chcą się zająć sami. Kreator tworzenia serwisu prowadzi użytkownika krok po kroku. Wybierasz rodzaj witryny i szablon graficzny, który podoba Ci się najbardziej. Masz do dyspozycji 100 różnych kompozycji albo możesz zaprojektować własną. Następnie ustalasz menu, liczbę podstron i oczywiście wypełniasz je treścią. Zyskujesz zindywidualizowaną stronę dopasowaną do specyfiki swojej branży, charakteru biznesu, oferowanego asortymentu.

Uruchomienie vendero nie jest trudne - nie musisz nawet nic dodatkowo instalować. Wystarczy, że posiadasz jakikolwiek program InsERT GT. Wykupujesz abonament i masz natychmiastowy dostęp do modułu vendero. Stworzonym przez siebie serwisem czy sklepem internetowym możesz zarządzasz z każdego miejsca, w którym jest dostęp do Internetu, z dowolnej przeglądarki stron WWW. Dzięki temu zawsze i wszędzie jesteś na bieżąco.

 

vendero  -  to prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat  tworzenia stron WWW. Intuicyjny kreator poprowadzi użytkownika krok po kroku do gotowej witryny w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy wybrać jeden z wielu szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Stworzonym w ten sposób serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

 

Dzięki vendero można stworzyć jeden z trzech typów serwisów:

 

Sklep internetowy venderosklep internetowy - umożliwia wygodną sprzedaż towarów z Subiekta GT lub Subiekta nexo. Zamówienia ze sklepu trafiają bezpośrednio do Subiekta, a panel administracyjny zapewnia pełną kontrolę nad zawartością, wyglądem oraz funkcjonalnością serwisu;

 

Witryna internetowa venderowitryna z ofertą - strona prezentująca szczegółową ofertę produktów i usług (z podziałem na kategorie). Dane o towarach są importowane z Subiekta GT lub Subiekta nexo do witryny (m.in. nazwa, cena, zdjęcia towaru). Można tam zamieścić również informacje o firmie, aktualności i dane kontaktowe;

 

Firmowy serwis www - venderofirmowy serwis WWW - serwis, w którym można zamieszczać najważniejsze informacje o firmie, ogólny opis oferty (bez prezentowania produktów), aktualności, dane kontaktowe itp.  

 

Najważniejsze zalety vendero:

 

łatwy i szybki start – własny sklep lub witrynę można założyć za pomocą kilku kliknięć – wszystkie dane są pobierane z uzupełnionych pól w systemie InsERT GT lub InsERT nexo, a prosty kreator prowadzi krok po kroku przez cały proces zakładania witryny;

prosta modyfikacja wyglądu witryny – gotowe szablony graficzne oraz widgety pozwalają dostosować witrynę do indywidualnych preferencji; zawartość, układ i kolorystykę serwisu można w dowolnym momencie modyfikować;

kompletny pakiet – nie ma potrzeby wykupywania domeny i serwera – pakiet obejmuje hosting oraz prosty i czytelny adres internetowy;

stały dostęp – serwisem stworzonym w vendero można zarządzać z dowolnego miejsca; wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu i przeglądarka stron WWW.

integracja z Subiektem GT lub Subiektem nexo – wszystkie wybrane towary i usługi z Subiekta automatycznie pojawiają się w sklepie, a każde złożone zamówienie trafia do Subiekta, co zapewnia pełną kontrolę nad pracą całego systemu;

przejrzysta informacja – dokładne zestawienie zamówień pozwala w każdym momencie sprawdzić, na jakim etapie realizacji znajduje się dany zakup - i to zarówno po stronie klienta, jak i administratora sklepu;

komunikacja z klientami – mechanizm powiadomień pomaga utrzymać bezpośredni kontakt z klientami i na bieżąco informować ich o nowych ofertach;

integracja z płatnościami internetowymi PayU – vendero umożliwia wybór wielu rodzajów płatności, w tym szybkich płatności PayU.  

 

 

Nie musisz nic instalować!

Zacznijmy od początku, czyli od instalacji. Użytkownicy systemu GT właściwie nie muszą niczego dodatkowo instalować. Wystarczy nabyć licencję do vendero w wersji elektronicznej w abonamencie 12-miesięcznym. Sklep internetowy do 1000 produktów jest dostępny także na płycie. Po wykupieniu abonamentu, niemal natychmiast możesz działać z vendero i projektować swoją witrynę czy e-sklep.

Jaki program  InsERT musisz posiadać, aby w tak prosty sposób zacząć korzystać z vendero? Wymagana jest zarejestrowana licencja do dowolnego programu z linii InsERT GT w wersji 1.33 lub nowszej. A jeśli planujesz założyć sklep internetowy lub witrynę z ofertą produktów, konieczna jest licencja do Subiekta GT (w wersji 1.33 lub nowszej).

 

Dobry start w kilka minut

Z vendero nie musisz być specjalistą od tworzenia stron czy znać się na programowaniu. E-sklep, witrynę z ofertą lub serwis WWW założysz sam i to w kilka minut. Przez kolejne etapy poprowadzi Cię intuicyjny kreator. Masz do wyboru jeden ze 100 różnych szablonów graficznych. Decydujesz się na gotową kompozycję albo tworzysz własną. Ustalasz liczbę podstron, elementy, które mają się na nich znaleźć i… Gotowe! Kolorystykę, układ, dodatkowe elementy i oczywiście treść możesz modyfikować oraz dopracować w każdym momencie. Z vendero stworzysz indywidualny projekt dopasowany do potrzeb swojej branży, specyfiki firmy, rodzaju sprzedawanych usług czy towaru oraz do własnych upodobań estetycznych. Szybko, wygodnie i samodzielnie!

 

Hosting i domena w pakiecie

Nie musisz porównywać ofert hostingu i zastanawiać się nad wyborem czy dostępnością odpowiedniej domeny. Kupując vendero, hosting i czytelny adres internetowy masz zapewniony w pakiecie.

 

Stały dostęp przyciągnie klientów

Stworzonym przez siebie serwisem czy e-sklepem możesz zarządzać z dowolnego miejsca. Wystarczy Ci dostęp do Internetu i dowolnej przeglądarki stron WWW. Dzięki temu aktualizujesz dane lub ofertę, gdzie tylko chcesz i kiedy chcesz. Brałeś udział w szkoleniu albo targach? Pochwal się tym doświadczeniem i wrzuć od razu zdjęcia na swoją stronę! A może w ofercie właśnie pojawił się nowy produkt? Poinformuj o tym użytkowników w aktualnościach.

 

Lepsza komunikacja, większa sprzedaż

Z vendero wszyscy będą dobrze poinformowani.  Nie tylko administrator sklepu, ale też klienci. Sprawny przepływ informacji naprawdę ma znaczenie przy działalności w Internecie. Dzięki temu sprzedaż przebiega płynnie – masz cały proces pod kontrolą i jednocześnie w oczach użytkowników jesteś godnym zaufania i pewnym sprzedawcą. Klienci są zadowoleni i chętnie wracają do Twojego sklepu po kolejne produkty.  Jak to działa w vendero? Administrator sklepu ma wgląd w dokładne zestawienie zamówień - w każdym momencie można sprawdzić, na jakim etapie realizacji jest dany zakup, zarówno jeśli chodzi o zobowiązania klienta, jak i sprzedawcy. Z kolei bezpośredni kontakt z klientem pozwala utrzymać mechanizm powiadomień. Możesz ich na bieżąco informować nie tylko wykonanym zakupie, ale też o nowych ofertach.

 

Współpraca z Subiektem GT

Nie bez powodu, aby korzystać z funkcjonalności vendero dla sklepu internetowego lub witryny z ofertą, musisz być posiadaczem Subiekta GT. Aplikacja vendero jest zintegrowana z Subiektem, dzięki czemu użytkownik obu programów dysponuje kompatybilnym systemem do profesjonalnej obsługi sprzedaży w Internecie.   

Spodoba Ci się, jak vendero współpracuje z Subiektem GT, a Subiekt GT z vendero. Pomyśl chociażby o tym, jak łatwo wprowadzisz produkty do oferty internetowej: Wszystkie wybrane towary i usługi z Subiekta GT pojawią się w witrynie lub e-sklepie automatycznie! Z drugiej strony każde złożone w sklepie zamówienie trafi do Subiekta GT. Masz pełną kontrolę nad pracą całego systemu i ekspresowy przepływ informacji.

 

Co jeszcze zyskujesz z vendero?

Szybka i prosta obsługa, hosting i domena w pakiecie, indywidualny wygląd, doskonały przepływ informacji i współpraca z Subiektem GT – to nie wszystkie zalety vendero. Co jeszcze zyskuje użytkownik tej aplikacji?

 

Darmowa reklama

Serwis, który stworzysz za pomocą vendero możesz dodatkowo zaprezentować w portalu Pasaz24.pl całkiem za darmo! Pasaz24.pl to internetowy odpowiednik galerii handlowych. Dzięki niemu łatwiej dotrzesz do szerszej grupy potencjalnych klientów.

 

Integracja z Google Analytics

Masz dostęp do danych statystycznych związanych z odwiedzinami Twojej strony.

Integracja z PayU

Jeśli zdecydujesz się na założenie sklepu internetowego z vendero, możesz udostępnić wiele rodzajów płatności, w tym także szybkie płatności internetowe PayU.

 

 

Wymagania systemowe vendero:

dla sklepu internetowego oraz witryny z ofertą – licencja do Subiekta GT (wersja 1.38 lub wyższa) lub Subiekta nexo (wersja 6.0.0 lub wyższa); dla firmowego serwisu WWW – licencja do dowolnego programu z linii InsERT GT (1.38 lub wyższa) lub InsERT nexo (6.0.0 lub wyższa); 

stały dostęp do Internetu w celu zarządzania sklepem i zbierania zamówień; 

przeglądarka internetowa – np. Microsoft Internet Explorer w wersji 9.0 (lub nowszej);

korzystanie z vendero może wymagać aktualizacji współpracujących z nim systemów sprzedaży Subiekt GT/nexo (bezpłatnie). 

 

Wymagania systemowe InsERT GT:

komputer z procesorem minimum 1,0 GHz (zalecane 2,0 GHz lub lepszy); 

minimum 512 MB pamięci RAM (zalecane 1 GB lub więcej); 

system operacyjny Microsoft Windows Server 2003, Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (lub nowszy); 

system obsługi baz danych Microsoft SQL Server 2000, 2005, 2008, 2012 lub 2014 - bezpłatna wersja Microsoft SQL Server 2008 R2 Express Edition dostarczana jest na instalacyjnej płycie DVD.

 

Wymagania systemowe InsERT nexo:

komputer z procesorem Core2Duo lub nowszym; 

4GB pamięci operacyjnej RAM; 

system operacyjny Windows XP SP3 lub nowszy (zalecany Windows 7 lub nowszy); 

system obsługi baz danych Microsoft SQL Server 2008 R2 SP2 lub wersja nowsza.