Waga SM-5000BS

Producent: Digi

Oparta na technologii PC waga multimedialna DIGI SM-5000BS to urządzenie najwyższej jakości, bardzo funkcjonalne i o wysokich parametrach technicznych. Wyposażona w nowoczesny ekran dotykowy i bardzo pojemną pamięć - 2 GB z możliwością rozszerzenia do 4 GB - sprawdza się nawet w największych punktach handlowych - delikatesach, supermarketach i wszystkich innych sklepach, w których oprócz funkcjonalności urządzeń liczy się także wizerunek firmy.  Duży, czytelny ekran można dowolnie konfigurować, na przykład zmieniać wielkość obrazków i ustawienie przycisków na ekranie. Ogromne możliwości komunikacyjne - łącze Ethernet, 2 porty RS232, wejście USB V2.0 oraz klawiatura PS2 w standardzie czynią wagę DIGI SM-5000BS urządzeniem wręcz stworzonym do pracy systemowej.

Typ wagi Multimedialna

Oparta na technologii PC waga multimedialna DIGI SM-5000BS to urządzenie najwyższej klasy, wyposażone w nowoczesny wyświetlacz dotykowy 12.1''. Oprócz informacji o ważonym produkcie, na ekranie mogą się pojawiać między innymi informacje o promocjach, ofercie powiązanej, producencie, składzie, instrukcje wymiany etykiet czy czyszczenia głowicy. Wszystkie te funkcjonalności okazują się niezwykle pomocne w sprawnej obsłudze klienta. Co więcej, ten nowoczesny ekran dotykowy umożliwia dowolną konfigurację, na przykład zmianę wielkości przycisków, umiejscowienia poszczególnych pozycji na ekranie, zdjęć czy ramek. Liczba przycisków przypisanych do określonego kodu towaru PLU jest praktycznie nieograniczona.

Waga multimedialna DIGI SM-5000BS została wyposażona w pamięć o pojemności 2 GB, którą opcjonalnie można rozszerzyć nawet do 4 GB. Dla porównania większość innych wag etykietujących posiada pamięć maksymalnie 10 MB. Właśnie dzięki tak wielkim możliwościom zapisu danych waga SM-5000BS może wyświetlać zdjęcia, instrukcje i wiele innych elementów graficznych. Urządzenie o tak wysokich parametrach technicznych sprawdzi się nawet w największych supermarketach o bardzo szerokim asortymencie.

Dzięki swym ogromnym możliwościom komunikacyjnym waga multimedialna SM-5000BS marki DIGI świetnie sprawdza się w pracy w systemie sprzedażowym. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesne łącze Ethernet, aż 2 porty RS232, wejście USB V2.0 oraz klawiaturę PS2. Opcjonalnie można wykorzystać również radiowy bezprzewodowy Interfejs WiFi AP2001g.

Waga multimedialna DIGI SM-5000BS została wyposażona w kasetowy mechanizm drukujący z głowicą termiczną o wyjątkowej trwałości. Korzyści z zastosowania tego rozwiązania jest wiele - przede wszystkim mechanizm ten jest wyjątkowo wytrzymały, dlatego waga SM-5000BS sprawdzi się nawet w warunkach bardzo intensywnej eksploatacji. Ponadto waga wyposażona w mechanizm kasetowy umożliwia bardzo prostą i szybką wymianę etykiet. Pozwala to na jeszcze większe usprawnienie obsługi klienta i jest wygodne dla kasjera. Etykiety drukują się bardzo szybko - średnio do 150 mm na sekundę.

To jeszcze nie wszystkie zalety wagi multimedialnej DIGI SM-5000BS, które wpływają korzystnie na jakość obsługi klienta. Obudowa urządzenia została wykonana z tworzywa umożliwiającego łatwe odklejenie etykiet. Ta pozornie niewiele znacząca cecha w praktyce okazuje się bardzo pomocna - gdy ruch jest duży, łatwo popełnić błąd i niechcący przykleić etykietę do obudowy. W przypadku zwykłych obudów odklejenie etykiety jest uciążliwe, szczególnie gdy próbujemy to zrobić po dłuższym czasie. W wadze SM-5000BS nie ma tego problemu - etykietę można odkleić bez większej trudności i bez pozostawiania śladów.

Podobnie jak wszystkie inne wagi etykietujące marki DIGI, SM-5000BS ma bardzo duże możliwości edycji etykiet. Oprócz standardowych danych, takich jak data sprzedaży, nazwa towaru, należność itp., na etykiecie mogą znaleźć się na przykład informacje o producencie, składnikach, kraju pochodzenia, dacie produkcji i dacie przydatności do spożycia. Co więcej, możemy zaprogramować nawet tekst reklamowy, logo firmy, ramki, rysunki i wiele innych dodatkowych danych.

Waga multimedialna DIGI SM-5000BS umożliwia także zarządzanie elektronicznymi cenówkami e-Label Jr oraz cenówkami promocyjnymi InfoCard.

Właściciele marketów i sieci sklepowych cenią wagę multimedialną SM-5000BS nie tylko za ogromne możliwości techniczne, ale także za nowoczesny wygląd, który w oczach klientów podnosi rangę sklepu. Waga ta często wybierana jest więc nie tylko ze względów praktycznych, ale także wizerunkowych.

Najważniejsze cechy produktu:

 • Zakres ważenia od 40 g do 15 kg (w opcji także inne zakresy ważenia)
 • Łącza: Ethernet, 2 × RS-232, USB V2.0, PS2
 • Opcjonalnie możliwość wykorzystania bezprzewodowej łączności radiowej Interfejs WiFi AP2001g
 • Pamięć 2 GB (w opcji rozszerzenie do 4 GB)
 • Wyświetlacz operatora z ekranem dotykowym 12.1’’ z możliwością dowolnej konfiguracji
 • Czytelny wyświetlacz klienta
 • Wytrzymały kasetowy mechanizm drukujący z głowicą termiczną
 • Szybki wydruk etykiet - 150 mm / sek
 • Rozmiar etykiety: 80 mm(S)x 240(H) (max)
 • Wytrzymała obudowa wykonana z tworzywa umożliwiającego łatwe usuwanie etykiet
 • Możliwość współpracy z elektronicznymi cenówkami: E-Label Jr DIGI oraz cenówkami promocyjnymi: InfoCard
 • Nowoczesny design podnoszący rangę sklepu w oczach klientów

Producent:

DIGI

Zakres ważenia:

6/15 kg (w opcji także inne zakresy)

Dokładność ważenia:

6/15 kg - e=2/5 g

Minimalne obciążenie:

6/15 kg - 40 g

Pamięć:

2 GB (w opcji rozszerzenie do 4 GB)

Interfejsy:

Ethernet

2 × RS232

PS2

USB V2.0

Wyświetlacz:

Ekran dotykowy 12.1’’

Wymiary wagi:

385x470x511 mm

Wymiar etykiety:

Max 80(W)x240(D) mm

Wydruk:

Kasetowy mechanizm drukujący z wytrzymałą głowicą termiczną

Szybkość wydruku:

Do 150 mm/sek

Wilgotność, w której waga może pracować:

15 - 85% (nie skondensowana)

Temperatura, w której waga może pracować:

Od -10°C do +40°C

Zasilanie:

Sieciowe

Akcesoria:

Etykieta 52x40/1000

Etykieta 58x43/800

Etykieta 58x60/500

System elektronicznych cenówek DIGI InfoCard

System elektronicznych cenówek DIGI E-Label Jr

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)