Szuflada Posnet MK350

Producent: Posnet
Cena: 199 PLN (netto)

Poszukujesz solidnej, wytrzymałej szuflady kasowej o niewielkich gabarytach? Zależy Ci na niezawodnym działaniu i trwałości materiałów? Oto szuflada MK350 - rozwiązanie idealne dla Twojego sklepu lub punktu usługowego. Dzięki układowi zasilanemu impulsem o napięciu 24V może zostać podłączona do różnego rodzaju kas i drukarek fiskalnych, w tym do kasy Posnet NEO XL i drukarek Thermal HD oraz Thermal XL. Szufladę z łatwością podłączysz do urządzenia fiskalnego przez interfejs przewodu RJ12.

Szuflada kasowa Posnet MK350 została wyposażona w 4 wygodne przegrody na banknoty oraz wyjmowany pojemnik na bilon - w nim aż 8 przegródek na monety.

Wybierz szufladę MK350, jeśli zależy Ci na niezawodności. Została ona wykonana z wysokiej jakości materiałów. Łożyska kulkowe w prowadnicach wózka szuflady zapewniają ciche i bezawaryjne działanie przez długi czas - wózek porusza się lekko i łatwo, co jeszcze bardziej ułatwia pracę kasjera.

Kasjer otwiera szufladę na dwa sposoby: Poleceniem z kasy lub za pomocą wygodnego kluczyka. Dodatkowo od spodu szuflady umieszczono otwór pozwalający na jej awaryjne otwarcie.

Szuflada kasowa Posnet MK350 sprawdza się na niewielkich stanowiskach kasjerskich - wszystko dzięki jej kompaktowym gabarytom i małej wadze. Czynią one z MK350 szufladę właściwie uniwersalną - do zastosowania w najróżniejszych warunkach.

Wybierz szufladę kasową MK350 - wybierz funkcjonalność, wytrzymałość i niewielkie gabaryty!

 

Najważniejsze cechy produktu:

  • Współpracuje z urządzeniami fiskalnymi Posnet: NEO XL, Thermal HD, Thermal XL
  • Solidny materiał wysokiej jakości
  • 2 sposoby otwierania: Poleceniem z kasy i kluczem
  • Wysuwa i wsuwa się łatwo i wyjątkowo cicho
  • Szczelina wrzutowa

 

Wózek:

4 przegródek na banknoty

Wkład na bilon: 8 przegródek

Sterowanie:

Układ zasilany impulsem o napięciu 24V

Interfejs przewodu:

RJ12

Otwieranie:

Polecenie z kasy

Kluczyk

Otwór w spodzie obudowy (otwieranie awaryjne)

Długość przewodu:

Około 1 m od otworu

Maksymalne wymiary:

350 x 405 x 90mm (szer. x gł. x wys.)

Waga:

5,5 kg

 

 

Brak