Waga DS-700BR

Producent: Digi
Cena: 690 PLN (netto)

Elektroniczna waga kalkulacyjna DIGI DS-700BR to bardzo popularne urządzenie, które sprawdza się zarówno w sprzedaży sklepowej, jak i pracy w warunkach zewnętrznych. Została wyposażona w miejsce na sześć baterii typu C (R14) - dzięki temu może pracować nawet do 500 godzin bez ładowania.  To istotna zaleta wagi kalkulacyjnej DIGI DS-700BR - dzięki niej urządzenie można śmiało wykorzystywać podczas całodziennej pracy na targowiskach czy w handlu ulicznym, gdzie nie ma dostępu do prądu. Urządzenie zostało także wyposażone w funkcjonalny wskaźnik wyczerpania baterii - gdy baterie są rozładowane, na ekranie pojawia się kontrolka sygnalizująca konieczność ich wymiany. Minutę przed całkowitym rozładowaniem gasną wszystkie segmenty wyświetlacza, z wyjątkiem wskaźnika rozładowania baterii. W tym momencie urządzenie nie pozwala już dokładnie ważyć, a dzięki funkcji sygnalizowania niskiego napięcia użytkownik może odpowiednio zareagować.

W przypadku dłuższego nieużytkowania, waga wyłącza się automatycznie. Pozwala to na znaczną oszczędność energii, szczególnie jeśli urządzenie wykorzystywane jest w pracy mobilnej. Funkcję automatycznego wyłączania można włączać i wyłączać - wystarczy wprowadzić na klawiaturze kod podany w instrukcji.

Waga kalkulacyjna DIGI DS-700BR została wyposażona w czytelny wyświetlacz LCD po stronie operatora i klienta. Użytkownicy doceniają również jej niewielkie wymiary i estetyczny, nowoczesny wygląd. Waga kalkulacyjna DS-700BR marki DIGI jest też tania w eksploatacji i odporna na czynniki zewnętrzne. Dzięki wyposażeniu w nierdzewną szalkę oraz bryzgoszczelną klawiaturę i obudowę z tworzywa wysokogatunkowego sprawdza się w ważeniu towarów brudzących i narażających urządzenie na ryzyko zachlapania.

Dodatkową zaletą jest możliwość przeliczania cen ważonych towarów na walutę EURO. Wystarczy tylko wprowadzić krótką sekwencję znaków podaną w instrukcji.

DIGI DS-700BR jest wagą bez wysięgnika. Ten sam model z wysięgnikiem oznaczony jest symbolem DS-700PR.

Typ wagi Kalkulacyjna

Najważniejsze cechy produktu:

  • Dwuzakresowość ważenia - 6/15 kg
  • Możliwość przeliczania cen artykułów na EURO
  • Szalka ze stali nierdzewnej
  • Zasilanie: sieciowe lub bateryjne
  • Funkcja automatycznego wyłączania
  • Wskaźnik wyczerpania akumulatora
  • Czytelny wyświetlacz LCD
  • Atrakcyjny wygląd

Producent:

DIGI

Wymiary:

Waga: 300x330x125 mm

Szalka: 293x200 mm

Wyświetlacz:

LCD, masa: 5 cyfr

Temperatura, w której waga może pracować:

Od -10°C do +40°C

Wilgotność, w której waga może pracować:

Max 85% RH (nie skondensowane)

Zakres ważenia:

6/15kg

Dokładność ważenia:

e=2/5g

Minimalne obciążenie:

6/15 kg - 40 g

Zasilanie:

Sieciowe lub bateryjne

Pobór mocy:

AC 220-240 V +10%, -15%), 3 W DC 6 V (baterie R14, typ C 6 szt.), 0,1 W

Model DS-700PR z wysięgnikiem (inna cena)

Powiązane urządzenia