Waga DS-700PR

Producent: Digi
Cena: 760 PLN (netto)

Nowoczesna waga kalkulacyjna DS-700PR wiodącego producenta DIGI została przeznaczona do małych punktów handlowych. Wyposażona w wygodny wysięgnik z czytelnym wyświetlaczem sprawdza się zarówno w niewielkich sklepach, jak i w sprzedaży mobilnej, na przykład na targowiskach lub stoiskach przyulicznych. Ogromną zaletą tego urządzenia DIGI jest możliwość zasilania aż sześcioma bateriami typu C (R14) - po włożeniu naładowanych baterii waga może pracować nawet 500 godzin bez konieczności podłączania do źródła zasilania. Gdy baterie się wyczerpują, na ekranie pojawia się kontrolka sygnalizacyjna. Dzięki temu użytkownik może odpowiednio szybko zareagować i wymienić baterie. Natomiast gdy napięcie jest już tak niskie, że uniemożliwia prawidłową pracę wagi kalkulacyjnej, wszystkie segmenty wyświetlacza gasną - z wyjątkiem kontrolki sygnalizującej niskie napięcie. Po wygaszeniu wyświetlacza waga pracuje jeszcze około minuty.

DIGI DS-700PR to jedna z najpopularniejszych wag z wysięgnikiem, która przyciąga atrakcyjną ceną oraz niskimi kosztami eksploatacji. Bardzo praktyczną funkcją jest automatyczne wyłączanie, gdy urządzenie jest długo nieużywane. Funkcję tę można włączyć wybierając na klawiaturze sekwencję trzech znaków podanych w instrukcji - w równie łatwy sposób można ją wyłączyć. Waga kalkulacyjna DS-700PR jest też odporna na zachlapania i zabrudzenia, ponieważ została wyposażona w szalkę nierdzewną, wytrzymałą obudowę z wysokiej jakości tworzywa oraz bryzgoszczelną klawiaturę.

To jeszcze nie wszystkie zalety tej funkcjonalnej wagi z wysięgnikiem - na uwagę zasługują także dwa czytelne wyświetlacze LCD - dla operatora i klienta. Urządzenie posiada również możliwość przeliczania cen produktów ważonych na EURO. Aby móc przeliczać w tej walucie, wystarczy wprowadzić na klawiaturze krótki kod podany w instrukcji producenta.

Typ wagi Kalkulacyjna

Najważniejsze cechy produktu:

  • Dwuzakresowość ważenia - 6/15 kg
  • Zasilanie: sieciowe lub bateryjne do 500h
  • Praktyczny i czytelny wysięgnik
  • Wskaźnik wyczerpania akumulatora
  • Funkcja automatycznego wyłączania
  • Czytelny wyświetlacz LCD
  • Możliwość przeliczania cen artykułów na EURO
  • Szalka ze stali nierdzewnej
  • Nowoczesny i estetyczny wygląd

Producent:

DIGI

Wymiary:

Waga: 300x330x465 mm

Szalka: 293x200 mm

Wyświetlacz:

LCD, masa: 5 cyfr

Wilgotność, w której waga może pracować:

15 - 85% RH (nie skondensowana)

Temperatura, w której waga może pracować:

Od -10°C do +40°C

Zakres ważenia:

6/15kg

Dokładność ważenia:

e=2/5g

Minimalne obciążenie:

6/15kg - 40 g

Zasilanie:

Sieciowe lub bateryjne (do 500h)

Pobór mocy:

AC 220-240 V +10%, -15%), 3 W DC 6 V (baterie R14, typ C 6 szt.), 0,1 W

Model DS-700BR bez wysięgnika (niższa cena)

Powiązane urządzenia