Waga DS-782B

Producent: Digi
Cena: 860 PLN (netto)

Ergonomiczna i łatwa w obsłudze, a zarazem niezwykle funkcjonalna i niezawodna waga kalkulacyjna DIGI DS-782B przeznaczona jest do placówek handlowych o niewielkich rozmiarach. Dzięki możliwości stosowania zasilania akumulatorowego i wytrzymałej obudowie znajduje zastosowanie także w sprzedaży prowadzonej w warunkach zewnętrznych, na przykład na targowiskach. Dostępny dodatkowo akumulator, przeznaczony do wag DS-700E, DS-673 oraz DS-782 umożliwia pracę bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania - do 300 godzin bez podświetlenia wyświetlacza i do 15 godzin z podświetleniem. Zastosowanie zasilania akumulatorowego jest bardzo korzystne w pracy mobilnej, gdzie dostęp do prądu jest utrudniony lub nie ma go wcale.

Waga kalkulacyjna DS-782B marki DIGI została wyposażona w port komunikacyjny RS232C, który umożliwia podłączenie do urządzenia fiskalnego. To bardzo ważna zaleta, dzięki której obsługa klienta może być o wiele sprawniejsza tam, gdzie właściciel urządzenia prowadzi sprzedaż z zastosowaniem kasy lub drukarki fiskalnej.

Na uwagę zasługuje także aż 14 klawiszy szybkiego dostępu, którym można przypisać wartości cen jednostkowych. Programowalna klawiatura to kolejna zaleta wagi kalkulacyjnej DS-782B, która przyczynia się do sprawniejszej obsługi klienta i jest bardzo przydatna dla operatora. Dodatkowo waga ta umożliwia przypisanie ceny jednostkowej do numeru towaru PLU. Tak zaprogramowane wartości cen jednostkowych można następnie przypisać do klawiszy szybkiego dostępu. Urządzenie to posiada też funkcję przeliczania waluty na EURO. Obliczanie cen produktów, które są ważone, w EURO wymaga przeprogramowania wagi - jest to jednak czynność bardzo prosta, a poszczególne kroki zostały opisane w instrukcji producenta.

Na uwagę zasługuje nowoczesny design wagi kalkulacyjnej DIGI DS-782B - obudowa może być biała lub czarna. Klawiatura została umieszczona na w czarnym polu, z którym kontrastuje czytelny wyświetlacz LCD.

Waga kalkulacyjna DS-782B została wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania, w przypadku gdy urządzenie jest nieużywane przez dłuższy czas. Użytkownik sam może ustawić limit czasowy, po którym wyświetlacz wyłączy się, oszczędzając w ten sposób energię. Zaprogramowanie automatycznego wyłączania jest proste i wymaga jedynie wprowadzenia sekwencji kilku znaków na klawiaturze. Funkcję tę można też łatwo wyłączyć, jeśli akurat jej nie potrzebujemy.

DIGI DS-782B to waga bez wysięgnika. Opcja z wysięgnikiem to DIGI DS-782P.

Typ wagi Kalkulacyjna

Najważniejsze cechy produktu:

  • Dwuzakresowość ważenia - 6/15 kg
  • 14 klawiszy szybkiego dostępu
  • Współpraca z kasą fiskalną przez port RS232
  • Zasilanie: sieciowe lub akumulatorowe (do 300h)
  • Czytelny wyświetlacz LCD
  • Funkcja automatycznego wyłączania wyświetlacza
  • Możliwość przeliczania cen artykułów na EURO
  • Szalka ze stali nierdzewnej
  • Atrakcyjny wygląd przyciągający uwagę klientów

Producent:

DIGI

Wymiary:

Waga: 336x250x130 mm

Szalka: 320x245 mm

Zakres ważenia:

6/15 kg

Dokładność ważenia:

e=2/5g

Minimalne obciążenie:

40 g

Wyświetlacz:

LCD; masa 5 cyfr

Wilgotność, w której waga może pracować:

15 - 85% RH (nie skondensowana)

Temperatura, w której waga może pracować:

Od -10°C do +40°C

Zasilanie:

Sieciowe lub akumulatorowe (w opcji)

Pobór mocy:

AC 230 V; 50/60 Hz; 18 W lub 6 V DC (akumulator 5 Ah); 1,2 W

Akumulator do wag: Akum. DS-700E, DS-673, DS-782

Model DS-782P z wysięgnikiem (inna cena)

Powiązane urządzenia