Waga DS-782P

Producent: Digi
Cena: 995 PLN (netto)

Atrakcyjna wizualnie dwuzakresowa waga kalkulacyjna z wysięgnikiem DS-782P marki DIGI znakomicie sprawdza się w różnych niewielkich sklepach, na targowiskach i w innych miejscach, gdzie liczy się ergonomia, niezawodność i funkcjonalność urządzenia. DIGI DS-782P może współpracować z kasami fiskalnymi, ponieważ została wyposażona w port RS232C. Jest to bardzo duże udogodnienie dla użytkowników, którzy w swojej działalności rejestrują sprzedaż za pomocą urządzenia fiskalnego.

Wagę kalkulacyjną DS-782P opcjonalnie można wyposażyć w wytrzymały akumulator, przeznaczony do wag serii DS-700E, DS-673 i DS-782. Po naładowaniu akumulatora waga może pracować nawet do 300 godzin bez podświetlenia i do 15 godzin z podświetleniem - bez konieczności szukania podłączenia do źródła zasilania. Ta praktyczna funkcjonalność pozwala na profesjonalną pracę w warunkach zewnętrznych, w tym w sprzedaży mobilnej. Dodatkową funkcją, która pozwala na znaczną oszczędność energii, jest automatyczne wyłącznie urządzenia, w sytuacji gdy nie jest ono używane przez określony czas. Aby skorzystać z tej możliwości, należy wcześniej zaprogramować limit czasowy, po upłynięciu którego waga wyłączy wyświetlacz. Funkcję tę oczywiście można też wyłączyć - nie jest to trudne, a wymaga jedynie wpisania sekwencji znaków na klawiaturze - wszystko opisane jest w instrukcji dołączanej przez producenta.

Na uwagę zasługuje także praktyczny, wysokokontrastowy wyświetlacz LCD z funkcją podświetlenia oraz atrakcyjny wysięgnik z wyświetlaczem dla klienta. Waga DIGI DS-782P została stworzona z myślą o urządzeniu nie tylko funkcjonalnym i niezawodnym, ale także atrakcyjnym wizualnie. DS-782P dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych - białym i czarnym, tak aby każdy użytkownik mógł dopasować design wagi do aranżacji stanowiska sprzedażowego.

Programowalna klawiatura z 14 klawiszami szybkiego dostępu to kolejna zaleta wagi kalkulacyjnej DIGI DS-782P, która znacznie usprawnia obsługę klienta i jest niezwykle praktyczna dla operatora. Możliwe jest także przypisanie ceny jednostkowej do numeru towaru PLU - po zaprogramowaniu wartości te można przypisać do klawiszy szybkiego dostępu.

Waga kalkulacyjna DIGI DS-782P posiada także funkcję przeliczania waluty cen artykułów na EURO. Zaprogramowanie tej funkcji jest bardzo proste - wymaga jedynie wprowadzenia kodu podanego przez producenta w instrukcji obsługi.

Typ wagi Kalkulacyjna

Najważniejsze cechy produktu:

  • Dwuzakresowość ważenia - 6/15 kg
  • Praktyczny wysięgnik
  • Współpraca z urządzeniem fiskalnym przez port RS232C
  • 14 klawiszy szybkiego dostępu
  • Możliwość przeliczania cen artykułów na EURO
  • Zasilanie: sieciowe lub akumulatorowe (opcja; do 300h)
  • Czytelny wyświetlacz LCD
  • Funkcja automatycznego wyłączania wyświetlacza
  • Szalka ze stali nierdzewnej
  • Nowoczesny wygląd, który przyciągnie uwagę klientów

Producent:

DIGI

Zakres ważenia:

6/15 kg

Dokładność ważenia:

e=2/5g

Minimalne obciążenie:

40 g

Wymiary:

Waga: 336x380x382 mm

Szalka: 320x245 mm

Wyświetlacz:

LCD; masa 5 cyfr

Temperatura, w której waga może pracować:

Od -10°C do +40°C

Wilgotność, w której waga może pracować:

15 - 85% RH (nie skondensowana)

Zasilanie:

Sieciowe lub akumulatorowe (w opcji)

Pobór mocy:

AC 230 V; 50/60 Hz; 18 W lub 6 V DC (akumulator 5 Ah); 1,2 W

Akumulator do wag DS-700E, DS-673, DS-782

Model DS-782B bez wysięgnika (niższa cena)

Powiązane urządzenia