Waga DS-788B

Producent: Digi
Cena: 820 PLN (netto)

Cena: 870 PLN (netto) - wersja z portem RS

Atrakcyjna wizualnie, ergonomiczna i łatwa w obsłudze waga kalkulacyjna DS-788B bez wysięgnika to urządzenie o wysokich parametrach technicznych, które sprawdza się nie tylko w małych sklepach, ale także na targowiskach oraz przy innych formach sprzedaży mobilnej. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia są niskie koszty eksploatacji przy jednoczesnej dużej funkcjonalności. Ta wszechstronna waga kalkulacyjna przyciąga również atrakcyjną ceną.

Waga kalkulacyjna DIGI DS-788B dostępna jest w dwóch modelach - model standardowy umożliwia precyzyjne ważenie towarów bez podłączenia do urządzenia fiskalnego. Natomiast model DS-788B RS został wyposażony w port RS232C, dzięki któremu może współpracować z kasą fiskalną. To jedyna różnica między modelami DS-788B i DS-788B RS, pozostałe funkcjonalności i parametry są wspólne dla obu typów wag.

Urządzenie DIGI DS-788B zostało wyposażone w 8 klawiszy szybkiego dostępu, które znacznie usprawniają pracę kasjera. Każdy klawisz może mieć przypisaną określoną cenę jednostkową, którą w kilku prostych krokach programuje operator wagi. Podczas obsługi wystarczy tylko położyć dany towar na wadze i wcisnąć odpowiedni przycisk skrótu.

Waga kalkulacyjna DS-788B marki DIGI może być zasilana zarówno sieciowo, jak i akumulatorowo. Wydajny akumulator dostępny jest do kupienia w opcji. Zasilanie akumulatorowe sprawdza się podczas pracy w terenie, na przykład na targowiskach, gdzie dostęp do źródła zasilania jest utrudniony lub nie ma go wcale. Po naładowaniu akumulator umożliwia pracę do 8 godzin bez przerwy. Waga DS-788B jest też oszczędna - została wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania. Po uprzednim zaprogramowaniu urządzenie wyłącza się automatycznie, jeśli nie jest używane przez określony czas. Dodatkowo waga ta została wyposażona we wskaźnik poziomu wyczerpania akumulatora. Gdy niski poziom napięcia uniemożliwia prawidłowe ważenie, gasną wszystkie segmenty wyświetlacza - z wyjątkiem wskaźnika poziomu wyczerpania akumulatora. Po minucie urządzenie wyłącza się całkowicie. Co więcej, w przypadku zaniku napięcia w sieci 230V waga automatycznie wykryje zmianę i przełączy się w tryb akumulatorowy.

Na uwagę zasługują także dwa czytelne wysokokontrastowe wyświetlacze LED  - jeden po stronie operatora, a drugi po stronie klienta. Waga kalkulacyjna DIGI DS-788B nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale jest również odporna na wilgoć i zabrudzenia, dzięki wodoodpornej klawiaturze i bryzgoszczelnej obudowie.

Jak wszystkie urządzenia z tej linii wag kalkulacyjnych DIGI, DS-788B umożliwia przeliczanie cen ważonych towarów na EURO. Zmiana waluty wymaga jedynie przeprogramowania wagi według schematu opisanego w instrukcji producenta.

Typ wagi Kalkulacyjna

Najważniejsze cechy produktu:

  • Dwuzakresowość ważenia - 6/15 kg oraz 15/30 kg
  • Współpraca z urządzeniem fiskalnym przez port RS232C (model DS-788B RS - opcja)
  • 8 klawiszy szybkiego dostępu
  • Możliwość przeliczania cen artykułów na EURO
  • Zasilanie: sieciowe lub akumulatorowe (opcja, do 8h)
  • Czytelny wyświetlacz LED
  • Funkcja automatycznego wyłączania wyświetlacza
  • Wskaźnik poziomu wyczerpania akumulatora
  • Szalka ze stali nierdzewnej
  • Nowoczesny design

Producent:

DIGI

Zakres ważenia:

6/15 kg

15/30 kg

Dokładność ważenia:

Dla zakresu 6/15 kg - e=2/5 g

Dla zakresu 15/30 kg - e=5/10 g

Minimalne obciążenie:

Dla zakresu 6/15 kg - 40 g

Dla zakresu 15/30 kg - 100 g

Wymiary:

Waga: 354x346x115 mm

Szalka: 340x243 mm

Wyświetlacz:

LED; masa 5 cyfr

Temperatura, w której waga może pracować:

Od -10°C do +40°C

Wilgotność, w której waga może pracować:

15 - 85% RH (nie skondensowana)

Zasilanie:

Sieciowe

Akumulatorowe (w opcji)

Pobór mocy:

AC 230 V, 80 mA; 50/60 Hz; 18 W lub 6 V DC, 250 mA (akumulator 5 Ah); 1,5 W

Akumulator do wag DS-788

Model DS-788B RS z portem RS bez wysięgnika (inna cena)

Model DS-788P z wysięgnikiem (inna cena)

Model DS-788P RS z portem RS i z wysięgnikiem (inna cena)

Powiązane urządzenia