Posnet Trio online

Producent: Posnet
Cena: 2399 PLN (netto)

Innowacyjna, designerska, uwielbiana przez użytkowników drukarka teraz zyskała nowy, online’owy wymiar! Poznaj drukarkę fiskalną Posnet TRIO Online – pierwsze na rynku tego typu urządzenie z dedykowanym, obrotowym uchwytem na tablet lub smartfon. Niezawodna, funkcjonalna, wyposażona została we wszystkie zalety nowoczesnego urządzenia fiskalnego. Świetnie sprawdza się w małych punktach handlowych – wyspach marketowych, sklepach monopolowych, jubilerskich, butikach itp., a także wszelkiego rodzaju lokalach usługowych. Jak przystało na drukarkę online’ową, Posnet TRIO spełnia wszystkie aktualne wymogi Ministerstwa Finansów.

 

 

trio2W zgodzie z CRK – stacjonarnie i mobilnie

Zapomnij o podpisywaniu dodatkowych umów internetowych – wykorzystaj dostęp do sieci, który już masz w swojej firmie. Drukarka fiskalna online Posnet TRIO została wyposażona w kartę sieciową po USB, dzięki której w sposób ciągły i automatyczny wysyła dane do Centralnego Repozytorium Kas. To prosty sposób na spełnienie nowego wymogu!

A może potrzebujesz rozwiązania mobilnego? Wystarczy zamówić drukarkę TRIO Online wzbogaconą o interfejs Wi-Fi. Dzięki temu szybko i łatwo połączysz się z mobilnym Internetem!

 

 


 

Innowacja i elegancja

Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online może współpracować z tradycyjnym komputerem. Jeśli jednak wolisz nowoczesne rozwiązania, wykorzystaj urządzenie mobilne – tablet lub smartfon! Zapomnij o skomplikowanych mocowaniach – zamontuj urządzenie na drukarce za pomocą specjalnego, dedykowanego uchwytu. Pozwala on na obracanie urządzeniem, dzięki czemu kasjer z łatwością pokaże klientowi informacje z systemu, np. przy podawaniu danych do programu lojalnościowego lub wyborze akcesoriów.

Zapomnij o zbędnym okablowaniu. Ładowanie tabletu odbywa się bezpośrednio z drukarki. Posnet TRIO Online została też wyposażona w wytrzymały akumulator litowo-jonowy, który drukuje aż 60 tys. linii paragonu bez konieczności podłączanie do źródła zasilania. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba przerywać sprzedaży np. przy chwilowej przerwie w dostawie energii elektrycznej.

 trio


 

TRIO rośnie Online!

Dopiero zaczynasz, ale masz wielkie plany? Wiesz, że Twój biznes wkrótce się rozwinie? Drukarka online’owa Posnet TRIO to urządzenie idealne dla Ciebie! Dostępne są aż trzy moduły rozszerzeń, dzięki którym dopasujesz możliwości drukarki fiskalnej do potrzeb działalności!

Standard: USB, Multiport, obsługa szuflady 5 V, ładowanie przez USB

Moduł rozszerzenia I: USB, RS232, obsługa szuflady wielonapięciowej, ładowanie przez USB lub zasilacz

Moduł rozszerzenia II: USB, RS232, moduł Bluetooth/Wi-Fi, obsługa szuflady wielonapięciowej, ładowanie przez USB lub zasilacz

Moduł rozszerzenia III: 3 x USB/mikroUSB, 2 x RS232, moduł Bluetooth/Wi-Fi, obsługa szuflady wielonapięciowej, gniazdo zasilania drukarki, ładowanie przez USB lub zasilacz

trio4

 


 

trio3Piękna i funkcjonalna

Niezawodne mechanizmy, wzmocniona konstrukcja, szereg rozwiązań ułatwiających pracę kasjera (mechanizm „wrzuć i pracuj”, łatwa obsługa), superformatka, grafika na paragonach, kody kreskowe i 2D, faktura fiskalna, pełne ewidencjonowanie zaliczek – to tylko niektóre z wielu zalet nowoczesnej drukarki fiskalnej online Posnet TRIO.

Jednak tym, co zachwyca najbardziej – użytkowników i klientów – jest jej design. Posnet TRIO została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Futurystyczny wygląd, wyjątkowa estetyka i nowoczesność wyróżniają tę niezwykłą drukarkę spośród innych urządzeń. To wybór dla praktycznych estetów!

Drukarka fiskalna online Posnet TRIO sprawdzi się w małych sklepach i wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Cenią ją właściciele butików, wysp marketowych, drogerii, piekarni, cukierni, warzywniaków, sklepów monopolowych, marketów i sieci sklepowych, a także wszelkiego rodzaju luksusowych salonów sprzedaży. Doskonale sprawdzi się w lokalach gastronomicznych – restauracjach, pizzeriach, fast-foodach itp., salonach urody, przychodniach, a nawet w warsztatach samochodowych i na stacjach paliw.

 

sklepPosnet TRIO Online w ekskluzywnym markecie

Klienci cenią Twój sklep nie za najniższe ceny i długie kolejki, ale za markę i najwyższą jakość? Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online w ekskluzywnym markecie to strzał w dziesiątkę! Obsługiwana za pomocą smartfona lub tabletu, z pewnością wzbudzi zainteresowanie klientów. Futurystyczny wygląd urządzenia wzmocni renomę marketu! Pomyśl tylko o tych wszystkich nowych klientach, którzy przyjdą do Twojego sklepu z polecenia znajomych. Drukarka fiskalna Posnet TRIO pracuje szybko i niezawodnie. Posiada ogromną bazę PLU, w której zaprogramujesz nazwy wszystkich sprzedawanych towarów. Stwórz kompleksowy system sprzedaży. Posnet TRIO Online w ekskluzywnym markecie to najlepszy wybór!

 


 fast food

Posnet TRIO Online w fast-foodzie

Każdego dnia w kolejce do Twojego lokalu ustawiają się tłumy klientów? Obsługa musi pracować szybko i wydajnie? Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online w fast-foodzie wzmocni renomę lokalu! Wygodnie obsługiwana za pomocą tabletu lub smartfona, przyciąga wzrok futurystycznym, nowoczesnym wyglądem. Wyposażona została w mnóstwo praktycznych funkcji, które ułatwiają pracę w każdych okolicznościach. Dzięki solidnym mechanizmom, drukarka fiskalna Posnet TRIO Online w fast-foodzie świetnie znosi nawet intensywną eksploatację. To kasa onlin’owa, która spełnia wszystkie wymogi stawiane urządzeniom stosowanym w lokalach gastronomicznych od 1 lipca 2020 r.

 


 cukiernia

Posnet TRIO Online w cukierni

Prowadzisz elegancką cukiernię? Wysoka jakość obsługi klienta to dla Ciebie priorytet? Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online w cukierni sprawdzi się doskonale! Szybka i niezawodna, z powodzeniem znosi trudne warunki pracy (pył, wilgoć itp.). Pracuje w systemie sprzedaży – obsługuje się ją przez aplikację zainstalowana na urządzeniu mobilnym, zamontowanym na kasie za pomocą praktycznego, obrotowego uchwytu. Nowoczesny, nieco futurystyczny wygląd tej drukarki online’owej wzbudzi zainteresowanie klientów i wzmocni renomę Twojej cukierni. Dzięki modułowej rozbudowie z łatwością dostosujesz jej możliwości do rosnących potrzeb działalności. Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online w cukierni to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

 

 


 salon urody

Posnet TRIO Online w salonie urody

Szukasz nowoczesnego rozwiązania do swojego eleganckiego salonu urody? Obsługa korzysta z praktycznego oprogramowania do zarządzania salonem? Drukarka fiskalna TRIO Online w salonie urody sprawdzi się niezawodnie! Obsługujesz ją za pomocą urządzenia mobilnego – tabletu lub smartfonu. Dla wygody można zamontować je na drukarce przy zastosowaniu wygodnego, obrotowego uchwytu. Pomyśl o korzyści wizerunkowej z takiego nowoczesnego rozwiązania! Dzięki modułowej rozbudowie, w razie potrzeby zwiększysz możliwości swojej drukarki m.in. o dodatkowe porty komunikacyjne. Posnet TRIO Online w salonie urody prezentuje się idealnie!

 

Co warto wiedzieć o drukarce fiskalnej?

  1. Która drukarka fiskalna?
  2. Fiskalizacja drukarki
  3. 700zł ulgi za drukarkę fiskalną
  4. Przegląd drukarki fiskalnej
  5. Likwidacja drukarki
  6. Zmiana serwisu
  7. Systemy sprzedaży

Szukasz dobrej i taniej drukarki fiskalnej? Przeczytaj nasz poradnik, w którym dowiesz się, która drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla Twojej firmy.

Jak wybrać najlepszą drukarkę fiskalną?

Ty też nie lubisz wizyt pracowników urzędu skarbowego? Gdy będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z przepisami, już nie będziesz musiał się ich obawiać. Jednym z wymogów określonych w przepisach jest dokonanie fiskalizacji drukarki rejestrującej. Brzmi tajemniczo? Na szczęście nie musisz znać tajników tej czynności, ponieważ dokonuje jej za Ciebie nasz uprawniony serwisant. W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja to uaktywnienie pamięci fiskalnej drukarki. Od tej pory pracuje ona w trybie fiskalnym i zapisuje wszystkie operacje, które wykonasz. Fiskalizacja musi być wykonana w terminie - dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiega zgodnie z przepisami. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, masz też pewność, że otrzymasz ulgę 700 zł z urzędu skarbowego. To jeszcze mało? W takim razie fiskalizację dostaniesz u nas za darmo. Gwarantujemy również wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych nie rzadziej niż co 2 lata.

Ty też lubisz oszczędzać? To świetnie, ponieważ mamy zamiar pomóc Ci oszczędzić aż 700 zł! Pieniądze te dostaniesz z urzędu skarbowego, jeśli tylko dopełnisz wymaganych formalności. Ale bez obaw - z nami dopełnisz ich bez problemu. Ulga 700 zł jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniem fiskalnym. Gdy wybierzesz już drukarkę odpowiadającą Twoim potrzebom, pomożemy Ci wypełnić zawiadomienie do urzędu, dokonamy fiskalizacji Twojego urządzenia i powiemy Ci, jak rozliczyć ulgę 700 zł lub otrzymać ją przelewem na konto. Będziesz miał pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem i nie będziesz musiał tłumaczyć się przed fiskusem. Chcesz wiedzieć więcej? Zrobimy to za darmo. I jeszcze przeszkolimy Cię z obsługi Twojej drukarki.

Ty też nie lubisz, jak psują się urządzenia w Twojej firmie? Unikniesz tego problemu dzięki regularnym przeglądom technicznym drukarki fiskalnej. Dokonywanie przeglądów technicznych jest też konieczne, jeśli nie chcesz płacić kar nałożonych przez kontrole skarbowe. Zgodnie z przepisami regularne oddawanie drukarki fiskalnej do przeglądu technicznego to nie tylko przejaw rozsądku, ale też obowiązek. Obecnie należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Ale uwaga - przeglądu takiego nie zrobisz w zwykłym punkcie serwisu RTV - drukarkę musisz oddać do uprawnionego serwisu kas, który dokonał fiskalizacji Twojego urządzenia. Pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki naszej znajomości obowiązujących terminów nie będziesz musiał oddawać do urzędu ulgi 700 zł, jeśli z niej skorzystałeś. Dobrze działająca drukarka fiskalna to profesjonalna obsługa klienta. A profesjonalna obsługa klienta to większy zysk ze sprzedaży i stali, zadowoleni klienci.

Nowoczesne wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na jego renomę w oczach klientów. Czy Ty też chcesz, aby Twoi klienci polecali Cię innym? Aby to osiągnąć, czasem trzeba dokonać zmian. Jedną z nich może by wymiana drukarki fiskalnej. Jeśli nie chcesz mieć problemów w razie kontroli skarbowej pamiętaj, że starego urządzenia nie możesz tak po prostu wyrzucić. Konieczne jest dopełnienie formalności określonych w przepisach i dokonanie odczytu pamięci. Zgodnie z przepisami na odczycie muszą być trzy osoby - pracownik urzędu, serwisant i Ty. Prawidłowo wykonany odczyt to brak problemów z fiskusem. Oczywiście oprócz wymiany urządzenia mogą być inne powody likwidacji drukarki - na przykład zaprzestanie sprzedaży dla osób prywatnych czy całkowita likwidacja działalności. Ale uwaga! W różnych przypadkach procedura wygląda nieco inaczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u nas.

Nie podoba Ci się obsługa Twojego serwisu fiskalnego? A może uważasz, że zlecone czynności wykonują niedokładnie? Nie daj sobie wmówić, że serwisu Twojej drukarki fiskalnej nie możesz zmienić. Możesz to zrobić i to całkowicie zgodnie z prawem. W tym celu będziesz musiał złożyć wniosek do serwisu głównego, czyli producenta lub importera Twojej drukarki. Powiemy Ci dokładnie, jakich formalności trzeba dopełnić - dzięki temu przestaniesz się obawiać nieprzyjemności ze strony urzędników.  Wbrew pozorom zmiana serwisu fiskalnego nie jest tak trudna i kosztowna, jak może się wydawać. Na czym Ci najbardziej zależy? Na lepszej obsłudze? Większym profesjonalizmie? Dokładniejszych przeglądach? Sprawniejszej reakcji na wezwania w razie awarii? Pomożemy Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Działamy na rynku już 12 lat, a naszą misją jest wspieranie drobnych przedsiębiorców, którym zależy na uczciwie osiągniętych większych zyskach ze sprzedaży. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy!

Ty też lubisz, gdy klienci wracają do Ciebie i jeszcze przyprowadzają nowych? Tak się dzieje, gdy obsługa jest sprawna, szybka, profesjonalna i przede wszystkim bezbłędna. Dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o swoich klientów,  zostały stworzone systemy sprzedażowe. W skrócie można powiedzieć, że jest to oprogramowanie handlowe zainstalowane na komputerze, za pośrednictwem którego zarządza się sprzedażą. Do komputera podłączona jest drukarka fiskalna, która drukuje paragony dla klientów. Aby praca w systemie była jeszcze bardziej efektywna, warto ją wspomóc innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Wprowadzając taki zestaw w swoim sklepie, zyskasz w oczach klientów. Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i prestiżowa. Ale to jeszcze nie wszystko - systemy sprzedaży oszczędzają czas pracowników. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, a Twoi kasjerzy będą pracować wydajniej. Sprawdź to sam - w naszym salonie sprzedaży udostępniliśmy dla Ciebie kompleksowe stanowisko sprzedażowe do testów.