Novitus DEON Online

Producent: Novitus
Cena: 2490 PLN (netto)

Ergonomiczna, funkcjonalna, niezawodna i wydajna – kasa fiskalna Novitus DEON teraz zyskała swoją wersję Online. Jedna z najbardziej pożądanych drukarek została wyposażona w funkcję wysyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas. Dzięki swym niewielkim gabarytom i doskonałej mobilności sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba z nią podróżować lub nie ma dla niej wiele miejsca. To znakomita kasa online’owa dla małych punktów handlowych, lodziarni, lokali gastronomicznych, ale też gabinetów lekarskich, kancelarii prawniczych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Drukarka fiskalna Novitus DEON Online spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Należy do nowej linii urządzeń o niespotykanej mocy, niezawodności i ergonomii. Wyjątkowo intuicyjna w obsłudze, wzniesie na najwyższy poziom jakość obsługi klienta w Twojej firmie.

 

Połącz kasę z CRK

Drukarka fiskalna online DEON spełnia wszystkie wymogi ustawodawcy wprowadzone od 1 maja 2019 r. Wysyła dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) – wszystko odbywa się automatycznie, praktycznie nie angażując użytkownika. Wykorzystaj dostęp do sieci teleinformatycznej, który już posiadasz – podłącz kasę DEON Online do Internetu za pomocą złącza LAN, WLAN itp. Opcjonalnie masz do wyboru także moduły łączności Wi-Fi i GSM.

Novitus DEON Online została też wyposażona w porty USB oraz RS232. Dzięki nim podłączysz drukarkę do komputera i stworzysz wyjątkowo praktyczny system sprzedaży. Korzystaj w nim z terminala płatniczego czy chociażby czytnika kodów kreskowych. Drukarka online’owa Novitus DEON Online została wyposażona w najnowocześniejszy protokół komunikacyjny XML do prowadzenia sprzedaży z systemów komputerowych.

 

Dokonała mobilność kasy online

Kasa online’owa Novitus DEON powstała z myślą o pracy w terenie. Teraz mobilna działalności stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Znane od lat, kompaktowe gabaryty tej popularnej drukarki fiskalnej zostały uzupełnione o supemocny akumulator litowo-jonowy 2Ah. Dzięki niemu wydrukujesz aż 3000 paragonów fiskalnych bez konieczności ładowania urządzenia! To zupełnie wystarczy nawet na kilkudniową pracę kasy. Skąd tak niskie zużycie energii? Wszystko dzięki zaawansowanemu systemowi usypiania poszczególnych elementów kasy online w okresie bezczynności. Funkcje działają automatycznie lub mogą zostać zaprogramowane przez użytkownika.

Po pojawieniu się komunikatu o konieczności naładowania akumulatora wydrukujesz jeszcze 300 paragonów! Akumulator w drukarce fiskalnej online Novitus DEON wykonany jest w formie wymiennego pakietu – jeden ładujesz, na drugim pracujesz. Na zawsze zapomnisz o obawie, że Twoja kasa ulegnie rozładowaniu.

 

Szybko, wygodnie i nowocześnie

Pracuj wygodnie i szybko z ergonomiczną kasą fiskalną online Novitus DEON. Dzięki funkcjonalnej klawiaturze obsługa klienta w Twoim sklepie czy punkcie usługowym wzniesie się na najwyższy poziom. Praktyczne podświetlenie ułatwia pracę nawet w całkowitej ciemności. Oparta na precyzyjnie działających switchach, klawiatura jest idealnie skomponowana z nowymi wyświetlaczami graficznymi LCD o rozdzielczościach 192x48 pxl.

Drukarka fiskalna Novitus DEON Online z powodzeniem znosi pracę nawet w trudnych warunkach. Wszystko dzięki silikonowej powierzchni, która chroni jej wnętrze przed przypadkowym zachlapaniem, pyłem, zabrudzeniami, a nawet deszczem i śniegiem.

Aby pracowało się jeszcze prościej, w kasie DEON Online zastosowano mechanizm błyskawicznej wymiany papieru Clamshell. To rozwiązanie szczególnie praktyczne w pracy przenośnej – wymiana rolki staje się bowiem dziecinnie prosta.

 

Nieograniczone możliwości

Wybierz drukarkę fiskalną online, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Baza PLU jest tu praktycznie nieograniczona – zaprogramujesz w niej nawet milion nazw towarów i usług. Każda nazwa będzie jednoznaczna i precyzyjna. Wydrukujesz numer NIP nabywcy na paragonie. Nowoczesna kasa DEON Online zapisuje dane o transakcjach w bezpiecznej pamięci chronionej i wysyła je do CRK, gdzie są przechowywane przez administrację podatkową.

DEON Online należy do linii Novitus Online Power – urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, wyposażonych w potężny, a przy tym niezawodny procesor 32 bitowy o taktowaniu nawet do 524 MHz, ogromną pamięć wewnętrzną i 256 MB pamięci operacyjnej. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł szyfrujący TPM i dwustronna autentykacja. Drukarka fiskalna Novitus DEON Online to doskonały wybór na wiele lat dla użytkowników, którzy cenią sobie niezawodność i najwyższe parametry techniczne.

Drukarka fiskalna Novitus DEON Online została zaprojektowana z myślą o pracy mobilnej i stacjonarnej. Polecana do małych sklepów oraz wszelkiego rodzaju działalności usługowych, świetnie sprawdzi się w gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, wypożyczalniach, firmach transportowych, BUS-ach, warsztatach samochodowych, małych i średnich puntach gastronomicznych oraz wszelkiego rodzaju pracy w terenie.

 

Drukarka DEON Online w warsztacie samochodowym

Poszukujesz praktycznej, małej kasy, która pozwoli Twojej firmie spełnić wymóg posiadania urządzenia online’owego od 2020 roku? Poznaj DEON Online – to drukarka fiskalna doskonała do warsztatów samochodowych i punktów wulkanizacyjnych. Wyposażona w silikonową osłonę, z powodzeniem znosi nawet trudne warunki pracy – zabrudzenia, zachlapania czy pył. Do tego jest wyjątkowo łatwa w obsłudze, a dzięki podświetleniu znakomicie widoczna przy słabym świetle.

Wykonujesz naprawy z dojazdem do klienta? Weź drukarkę fiskalną DEON Online ze sobą! Jej wyjątkowo wytrzymały akumulator litowo-jonowy dostępny jest w formie wymiennego pakietu – na jednym pracujesz, drugi ładujesz. Wydrukujesz dzięki niemu aż 3000 paragonów bez ładowania! To zupełnie wystarczająco nawet na kilka dni pracy mechanika. Drukarka online’owa Novitus DEON to potężny procesor, wytrzymałe mechanizm, łatwość obsługi i niezawodność – wszystko, czego potrzebujesz w swoim warsztacie samochodowym.

 

Drukarka DEON Online w fast-foodzie, food trucku i kawiarni

Prowadzisz małą gastronomię – stacjonarną lub mobilną? Wybierz drukarkę fiskalną, która wystawi paragony w dowolnym miejscu, jest wygodna i ergonomiczna. Novitus DEON Online zajmuje niewiele miejsca i posiada wydajny akumulator, dzięki czemu doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie dostęp do źródła zasilania jest utrudniony. Z komputerem, tabletem lub smarfonem komunikuje się poprzez złącze LAN lub opcjonalne moduły Wi-Fi i BT. Wybierz wersję, która najbardziej opowiada potrzebom Twojej działalności.

Pracujesz w trudnych warunkach? Kasa online’owa DEON świetnie znosi zabrudzenia, zachlapania, a nawet deszcz i śnieg – zapomnij raz na zawsze o zwarciach i uszkodzeniach. DEON Online jest niezawodna. Posiada wszystkie funkcjonalności nowoczesnego urządzenia fiskalnego. To znakomita drukarka fiskalna online do fast-foodów, kawiarni, lodziarni, food-trucków, barów, pizzerii i wielu innych punktów małej gastronomii.

 

Drukarka DEON Online w gabinecie lekarskim

Novitus DEON Online od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością w branży medycznej. Wybierają ją zarówno lekarze przyjmujący pacjentów w prywatnych gabinetach, jak i większe przychodnie. Ta nowoczesna drukarka fiskalna online dla lekarza szczególnie sprawdza się podczas wizyt domowych u pacjentów. Z powodzeniem zmieści się w lekarskiej torbie, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje nawet kilka dni bez konieczności ładowania.

Z kasę online DEON lekarz i stomatolog spełnią wymogi ustawodawcy – urządzenie przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas. Do tego dzięki swoim możliwościom komunikacyjnym pracuje w systemie wyposażonym w komputer, tablet lub smartfon – to nowoczesne rozwiązanie zapewnia lekarzowi ogromną wygodę i oszczędność miejsca. System wyposażysz m.in. w terminal płatniczy, dzięki któremu Twoi pacjenci zyskają możliwość płatności kartą.

 

Drukarka DEON Online w salonie fryzjerskim i kosmetycznym

Mała, zgrabna i elegancka, drukarka fiskalna Novitus DEON Online świetnie sprawdzi się w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Wysyła dane do CRK, spełnia więc wymóg nałożony na branżę przez najnowsze przepisy. Bardzo łatwa w obsłudze, znakomicie radzi sobie w pracy mobilnej – dzięki temu przypadnie do gustu fryzjerom i kosmetyczkom pracującym w kilku salonach oraz odwiedzającym klientki i klientów w ich domach. Wszystko dzięki małym gabarytom, niskiej wadze oraz wyjątkowo wytrzymałemu akumulatorowi dostępnemu w wymiennym pakiecie, który pozwala nawet na kilka dni pracy kasy bez konieczności ładowania.

Drukarka online’owa DEON została wyposażona w niezawodne mechanizmy, wygodną klawiaturę oraz system Clamshell, dzięki któremu wymiana rolki papieru jest dziecinnie prosta i trwa kilka sekund. W pracy z tym urządzeniem nie musisz obawiać się przypadkowego zachlapania czy zabrudzenia – dzięki silikonowej osłonie kasa jest odporna na takie wypadki. Wybierz ją, jeśli cenisz sobie prostotę obsługi i niezawodność. To doskonała drukarka fiskalna online dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

 

Co warto wiedzieć o drukarce fiskalnej?

  1. Która drukarka fiskalna?
  2. Fiskalizacja drukarki
  3. 700zł ulgi za drukarkę fiskalną
  4. Przegląd drukarki fiskalnej
  5. Likwidacja drukarki
  6. Zmiana serwisu
  7. Systemy sprzedaży

Szukasz dobrej i taniej drukarki fiskalnej? Przeczytaj nasz poradnik, w którym dowiesz się, która drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla Twojej firmy.

Jak wybrać najlepszą drukarkę fiskalną?

Ty też nie lubisz wizyt pracowników urzędu skarbowego? Gdy będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z przepisami, już nie będziesz musiał się ich obawiać. Jednym z wymogów określonych w przepisach jest dokonanie fiskalizacji drukarki rejestrującej. Brzmi tajemniczo? Na szczęście nie musisz znać tajników tej czynności, ponieważ dokonuje jej za Ciebie nasz uprawniony serwisant. W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja to uaktywnienie pamięci fiskalnej drukarki. Od tej pory pracuje ona w trybie fiskalnym i zapisuje wszystkie operacje, które wykonasz. Fiskalizacja musi być wykonana w terminie - dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiega zgodnie z przepisami. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, masz też pewność, że otrzymasz ulgę 700 zł z urzędu skarbowego. To jeszcze mało? W takim razie fiskalizację dostaniesz u nas za darmo. Gwarantujemy również wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych nie rzadziej niż co 2 lata.

Ty też lubisz oszczędzać? To świetnie, ponieważ mamy zamiar pomóc Ci oszczędzić aż 700 zł! Pieniądze te dostaniesz z urzędu skarbowego, jeśli tylko dopełnisz wymaganych formalności. Ale bez obaw - z nami dopełnisz ich bez problemu. Ulga 700 zł jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniem fiskalnym. Gdy wybierzesz już drukarkę odpowiadającą Twoim potrzebom, pomożemy Ci wypełnić zawiadomienie do urzędu, dokonamy fiskalizacji Twojego urządzenia i powiemy Ci, jak rozliczyć ulgę 700 zł lub otrzymać ją przelewem na konto. Będziesz miał pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem i nie będziesz musiał tłumaczyć się przed fiskusem. Chcesz wiedzieć więcej? Zrobimy to za darmo. I jeszcze przeszkolimy Cię z obsługi Twojej drukarki.

Ty też nie lubisz, jak psują się urządzenia w Twojej firmie? Unikniesz tego problemu dzięki regularnym przeglądom technicznym drukarki fiskalnej. Dokonywanie przeglądów technicznych jest też konieczne, jeśli nie chcesz płacić kar nałożonych przez kontrole skarbowe. Zgodnie z przepisami regularne oddawanie drukarki fiskalnej do przeglądu technicznego to nie tylko przejaw rozsądku, ale też obowiązek. Obecnie należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Ale uwaga - przeglądu takiego nie zrobisz w zwykłym punkcie serwisu RTV - drukarkę musisz oddać do uprawnionego serwisu kas, który dokonał fiskalizacji Twojego urządzenia. Pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki naszej znajomości obowiązujących terminów nie będziesz musiał oddawać do urzędu ulgi 700 zł, jeśli z niej skorzystałeś. Dobrze działająca drukarka fiskalna to profesjonalna obsługa klienta. A profesjonalna obsługa klienta to większy zysk ze sprzedaży i stali, zadowoleni klienci.

Nowoczesne wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na jego renomę w oczach klientów. Czy Ty też chcesz, aby Twoi klienci polecali Cię innym? Aby to osiągnąć, czasem trzeba dokonać zmian. Jedną z nich może by wymiana drukarki fiskalnej. Jeśli nie chcesz mieć problemów w razie kontroli skarbowej pamiętaj, że starego urządzenia nie możesz tak po prostu wyrzucić. Konieczne jest dopełnienie formalności określonych w przepisach i dokonanie odczytu pamięci. Zgodnie z przepisami na odczycie muszą być trzy osoby - pracownik urzędu, serwisant i Ty. Prawidłowo wykonany odczyt to brak problemów z fiskusem. Oczywiście oprócz wymiany urządzenia mogą być inne powody likwidacji drukarki - na przykład zaprzestanie sprzedaży dla osób prywatnych czy całkowita likwidacja działalności. Ale uwaga! W różnych przypadkach procedura wygląda nieco inaczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u nas.

Nie podoba Ci się obsługa Twojego serwisu fiskalnego? A może uważasz, że zlecone czynności wykonują niedokładnie? Nie daj sobie wmówić, że serwisu Twojej drukarki fiskalnej nie możesz zmienić. Możesz to zrobić i to całkowicie zgodnie z prawem. W tym celu będziesz musiał złożyć wniosek do serwisu głównego, czyli producenta lub importera Twojej drukarki. Powiemy Ci dokładnie, jakich formalności trzeba dopełnić - dzięki temu przestaniesz się obawiać nieprzyjemności ze strony urzędników.  Wbrew pozorom zmiana serwisu fiskalnego nie jest tak trudna i kosztowna, jak może się wydawać. Na czym Ci najbardziej zależy? Na lepszej obsłudze? Większym profesjonalizmie? Dokładniejszych przeglądach? Sprawniejszej reakcji na wezwania w razie awarii? Pomożemy Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Działamy na rynku już 12 lat, a naszą misją jest wspieranie drobnych przedsiębiorców, którym zależy na uczciwie osiągniętych większych zyskach ze sprzedaży. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy!

Ty też lubisz, gdy klienci wracają do Ciebie i jeszcze przyprowadzają nowych? Tak się dzieje, gdy obsługa jest sprawna, szybka, profesjonalna i przede wszystkim bezbłędna. Dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o swoich klientów,  zostały stworzone systemy sprzedażowe. W skrócie można powiedzieć, że jest to oprogramowanie handlowe zainstalowane na komputerze, za pośrednictwem którego zarządza się sprzedażą. Do komputera podłączona jest drukarka fiskalna, która drukuje paragony dla klientów. Aby praca w systemie była jeszcze bardziej efektywna, warto ją wspomóc innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Wprowadzając taki zestaw w swoim sklepie, zyskasz w oczach klientów. Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i prestiżowa. Ale to jeszcze nie wszystko - systemy sprzedaży oszczędzają czas pracowników. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, a Twoi kasjerzy będą pracować wydajniej. Sprawdź to sam - w naszym salonie sprzedaży udostępniliśmy dla Ciebie kompleksowe stanowisko sprzedażowe do testów.