Novitus HD Online

Producent: Novitus
Cena: 3190 PLN (netto)

Poznaj najnowocześniejsze rozwiązanie na rynku urządzeń rejestrujących – drukarka fiskalna Novitus HD Online powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wyposażona w graficzny wyświetlacz High Color, przyciągnie uwagę klientów, uatrakcyjni stanowisko sprzedażowe i stanie się dodatkowym narzędziem marketingowym. Drukarka HD Online sprawdzi się przede wszystkim we wszelkiego rodzaju punktach handlowych – małych i dużych, a także w restauracjach i innych lokalach usługowych.

Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas – drukarka fiskalna online’owa Novitus HD spełnia wszystkie wymagania ustawodawcy obowiązujące od 1 maja 2019 r. To niezawodne, szybkie i doskonale funkcjonalne urządzenie, jakiego jeszcze nie było!

 

hd onlineSwobodne połącznie z CRK

Drukarka fiskalna HD Online przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) w formie plików JPK. Komunikacja urządzenia z system odbywa się w sposób dogodny dla użytkownika. Wykorzystaj połączenie, które już masz, i ciesz się oszczędnością! Drukarkę online podłączysz do sieci za pomocą złącza LAN, RS232, lub przez podłączony do USB dodatkowy moduł, np. Wi-Fi.

Stwórz doskonale wyposażony, kompletny system sprzedaży z drukarką fiskalną HD Online. Dzięki ogromnym możliwościom komunikacyjnym w systemie tym znajdzie się m.in. terminal płatniczy, pin pad, czytnik kodów kreskowych, waga elektroniczna i inne dodatkowe urządzenia.

Novitus HD Online komunikuje się z PC z użyciem najbardziej popularnych protokołów na polskim rynku oraz przez zupełnie nowy, czytelny protokół Novitus XML występujący w polsko- i anglojęzycznej wersji.

 

 


hd online wysiegnik

Wyświetlacz – jedyny w swoim rodzaju

Spójrz tylko na doskonałej jakości kolorowy wyświetlacz drukarki fiskalnej online Novitus HD! To świetne narzędzie, które przyciągnie wzrok i wzbudzi zaufanie Twoich klientów! Duży 4,3” wyświetlacz na wysokim wysięgniku dostosowanym do potrzeb stanowiska wyświetla komunikaty i grafikę w trybie High Color. Pomyśl tylko, ile masz możliwości! Wyświetlisz nie tylko informacje o zakupach klienta, ale też wzmiankę o promocji, nowym produkcie, a nawet animowaną reklamę! Drukarka ma aż 100 MB wewnętrznej pamięci zarezerwowanej dla plików graficznych. Włączysz je z zewnętrznego programu komputerowego lub poprzez wbudowany harmonogram – oczywiście zaprogramowany przez użytkownika.

 

 


 

hd online wydrukObsługa klienta na najwyższym poziomie

Drukarka fiskalna Novitus HD Online została wyposażona w niezawodny, doskonale wytrzymały mechanizm drukujący japońskiej marki CITIZEN, system błyskawicznej wymiany papieru, profesjonalny obcinacz montowany w standardzie oraz wiele innych nowoczesnych rozwiązań, stworzonych z myślą o najwyższej jakości obsłudze klienta.

Potężny procesor, ogromna pamięć RAM, baza PLU pozwalająca na zaprogramowaniem miliona nazw towarów i usług, kopie paragonów zapisywane w bezpiecznej pamięci chronionej – to tylko niektóre z wielu zalet nowoczesnej, funkcjonalnej drukarki fiskalnej Novitus HD Online. Dzięki niej oprócz paragonu wydrukujesz też fakturę, informację z programu lojalnościowego, doładowanie GSM i wiele innych dokumentów niefiskalnych.

 


hd paragonZwiększony standard bezpieczeństwa

Zapisywanie dokumentów fiskalnych w pamięci chronionej to nie jedyny element zwiększonego bezpieczeństwa drukarki fiskalnej. Pomyśl o łatwym zintegrowaniu urządzenia z systemem monitoringu – pozwala ono na szybkie i skuteczne porównanie treści paragonu z obrazem zarejestrowanym przez monitoring.

Novitus HD Online została też wyposażona w dodatkowe zabezpieczenie fizycznej klawiatury – uniemożliwia ona przypadkowy (lub nieprzypadkowy!) dostęp do urządzenia. Chronisz się w ten sposób przed utratą komunikacji z system sprzedaży i wydrukiem raportu dobowego w nieodpowiednim czasie. Wszystkie dane są dodatkowo chronione przez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.

Pomyśl też o zdalnym zarządzaniu drukarką – przeglądaniu zawartości pamięci, diagnostyce i konfiguracji urządzenia, szybkim blokowaniu dostępu. Z dowolnego miejsca na świecie możesz aktualizować grafiki i zarządzać akcjami marketingowymi. Masz swój sklep pod kontrolą, nawet jeśli jesteś bardzo daleko!

 

Drukarka fiskalna Novitus HD Online sprawdzi się w najbardziej wymagających sklepach, supermarketach i lokalach usługowych. Dzięki swej niezawodności oraz rozbudowanej funkcjonalności podniesie jakość obsługi klienta w restauracji, na stacji benzynowej, w kinie, przychodni, centrach sportowych i wielu innych punktach.

 

supermarket z sento onlineNovitus HD Online w supermarkecie

Pracuj szybko, wygodnie i niezawodnie w swoim sklepie, markecie, a nawet super i hipermarkecie. Drukarka fiskalna online Novitus HD podniesie jakość obsługi klienta i stanie się dodatkowym narzędziem zwiększającym sprzedaż. Przyciągnij wzrok swoich klientów dużym, kolorowym wyświetlaczem zaprojektowanym w technologii High Color. Ciesz się wydajnością nowoczesnych mechanizmów drukujących stworzonych w japońskiej technologii. Korzystaj z systemu błyskawicznej wymiany papieru. Przyjmuj płatności kartami. Stwórz kompletne stanowisko sprzedażowe – z terminalem płatniczym, czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną i wieloma innymi urządzeniami.

Drukarka fiskalna HD Online komunikuje się z CRK, zapewnia bezpieczeństwo danych zapisywanych w pamięci chronionej, komunikuje się z systemem monitoringu. Drukuje numer NIP nabywcy na paragonie. To tylko niektóre z wielu możliwości tej nowoczesnej drukarki online’owej, doskonałej dla supermarketu.


 

paliwoNovitus HD Online na stacji benzynowej

Wznieś jakość obsługi klienta na najwyższy poziom z drukarką fiskalną Novitus HD Online. Spójrz tylko na ten kolorowy wyświetlacz! Stanie się on nie tylko narzędziem sprzedaży, ale też doskonałym narzędziem marketingowym. Wyświetlisz na nim informację o promocji, nowości, a nawet animowaną reklamę!

Drukarka fiskalna online HD na stacji benzynowej spełni wszystkie wymagania ustawodawcy od 2020 r. Przesyła dane do systemu CRK w plikach JPK. Drukuje numer NIP nabywcy na paragonie. Emituje nie tylko paragony, ale też faktury oraz szeroką gamę dokumentów niefiskalnych. Do tego jest niezawodna, szybka i wyjątkowo wydajna. Z powodzeniem pracuje nawet w warunkach intensywnej eksploatacji.

 


 

restauracjaNovitus HD Online w restauracji

Poszukujesz rozwiązań, dzięki którym jakość obsługi gości Twojej restauracji wzniesie się na jeszcze wyższy poziom? Wybierz Novitus HD – drukarkę fiskalną online, która jednocześnie pozwoli Ci spełnić wymagania stawiane lokalom gastronomicznym. Urządzenie przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas – wykorzystuje w tym celu połączenie z Internetem, które już posiadasz w swoim lokalu. Bez dodatkowych umów i kosztów!

Drukuj numer NIP nabywcy na paragonie. Korzystaj z szerokich możliwości tworzenia wydruków niefiskalnych – tak potrzebnych w Twojej restauracji! Wyświetlaj komunikaty i reklamy na ekranie kolorowego, dużego wyświetlacza – to znakomite narzędzie marketingowe! Ciesz się niezawodnością, szybkim mechanizmem drukującym, obcinaczem w standardzie i systemem szybkiej wymiany papieru. Zarządzaj restauracją z dowolnego miejsca na świcie. Postaw na bezpieczeństwo i wydajność!

 


ergo online w fast foodzieNovitus HD Online w fast-foodzie

Szybko, sprawnie i bezbłędnie – właśnie tak zacznie pracować Twoja obsługa, gdy wybierzesz drukarkę fiskalną HD Online. Wyposażona w supermocne mechanizmy, błyskawiczny mechanizm drukujący, profesjonalny obcinacz, system zagęszczania wydruku i wiele innych nowoczesnych funkcji, drukarka ta wzniesie na wyższy poziom jakość obsługi klienta w Twoim fast-foodzie. Do tego pozwoli Ci spełnić nowe wymaganie ustawodawcy dla lokali gastronomicznych – przesyła dane o transakcjach i nie tylko do Centralnego Repozytorium Kas.

Pomyśl tez o ultranowoczesnym wyświetlaczu zaprojektowanym w technologii High Color, który przykuje wzrok gości Twojego fast-foodu! Wyświetlisz na nim nie tylko informacje o sprzedaży, ale też m.in. animowane reklamy, promocje i nowe produkty. Z taką online’ową drukarką fiskalną Twój lokal błyskawicznie odniesie sukces!

Co warto wiedzieć o drukarce fiskalnej?

  1. Która drukarka fiskalna?
  2. Fiskalizacja drukarki
  3. 700zł ulgi za drukarkę fiskalną
  4. Przegląd drukarki fiskalnej
  5. Likwidacja drukarki
  6. Zmiana serwisu
  7. Systemy sprzedaży

Szukasz dobrej i taniej drukarki fiskalnej? Przeczytaj nasz poradnik, w którym dowiesz się, która drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla Twojej firmy.

Jak wybrać najlepszą drukarkę fiskalną?

Ty też nie lubisz wizyt pracowników urzędu skarbowego? Gdy będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z przepisami, już nie będziesz musiał się ich obawiać. Jednym z wymogów określonych w przepisach jest dokonanie fiskalizacji drukarki rejestrującej. Brzmi tajemniczo? Na szczęście nie musisz znać tajników tej czynności, ponieważ dokonuje jej za Ciebie nasz uprawniony serwisant. W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja to uaktywnienie pamięci fiskalnej drukarki. Od tej pory pracuje ona w trybie fiskalnym i zapisuje wszystkie operacje, które wykonasz. Fiskalizacja musi być wykonana w terminie - dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiega zgodnie z przepisami. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, masz też pewność, że otrzymasz ulgę 700 zł z urzędu skarbowego. To jeszcze mało? W takim razie fiskalizację dostaniesz u nas za darmo. Gwarantujemy również wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych nie rzadziej niż co 2 lata.

Ty też lubisz oszczędzać? To świetnie, ponieważ mamy zamiar pomóc Ci oszczędzić aż 700 zł! Pieniądze te dostaniesz z urzędu skarbowego, jeśli tylko dopełnisz wymaganych formalności. Ale bez obaw - z nami dopełnisz ich bez problemu. Ulga 700 zł jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniem fiskalnym. Gdy wybierzesz już drukarkę odpowiadającą Twoim potrzebom, pomożemy Ci wypełnić zawiadomienie do urzędu, dokonamy fiskalizacji Twojego urządzenia i powiemy Ci, jak rozliczyć ulgę 700 zł lub otrzymać ją przelewem na konto. Będziesz miał pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem i nie będziesz musiał tłumaczyć się przed fiskusem. Chcesz wiedzieć więcej? Zrobimy to za darmo. I jeszcze przeszkolimy Cię z obsługi Twojej drukarki.

Ty też nie lubisz, jak psują się urządzenia w Twojej firmie? Unikniesz tego problemu dzięki regularnym przeglądom technicznym drukarki fiskalnej. Dokonywanie przeglądów technicznych jest też konieczne, jeśli nie chcesz płacić kar nałożonych przez kontrole skarbowe. Zgodnie z przepisami regularne oddawanie drukarki fiskalnej do przeglądu technicznego to nie tylko przejaw rozsądku, ale też obowiązek. Obecnie należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Ale uwaga - przeglądu takiego nie zrobisz w zwykłym punkcie serwisu RTV - drukarkę musisz oddać do uprawnionego serwisu kas, który dokonał fiskalizacji Twojego urządzenia. Pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki naszej znajomości obowiązujących terminów nie będziesz musiał oddawać do urzędu ulgi 700 zł, jeśli z niej skorzystałeś. Dobrze działająca drukarka fiskalna to profesjonalna obsługa klienta. A profesjonalna obsługa klienta to większy zysk ze sprzedaży i stali, zadowoleni klienci.

Nowoczesne wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na jego renomę w oczach klientów. Czy Ty też chcesz, aby Twoi klienci polecali Cię innym? Aby to osiągnąć, czasem trzeba dokonać zmian. Jedną z nich może by wymiana drukarki fiskalnej. Jeśli nie chcesz mieć problemów w razie kontroli skarbowej pamiętaj, że starego urządzenia nie możesz tak po prostu wyrzucić. Konieczne jest dopełnienie formalności określonych w przepisach i dokonanie odczytu pamięci. Zgodnie z przepisami na odczycie muszą być trzy osoby - pracownik urzędu, serwisant i Ty. Prawidłowo wykonany odczyt to brak problemów z fiskusem. Oczywiście oprócz wymiany urządzenia mogą być inne powody likwidacji drukarki - na przykład zaprzestanie sprzedaży dla osób prywatnych czy całkowita likwidacja działalności. Ale uwaga! W różnych przypadkach procedura wygląda nieco inaczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u nas.

Nie podoba Ci się obsługa Twojego serwisu fiskalnego? A może uważasz, że zlecone czynności wykonują niedokładnie? Nie daj sobie wmówić, że serwisu Twojej drukarki fiskalnej nie możesz zmienić. Możesz to zrobić i to całkowicie zgodnie z prawem. W tym celu będziesz musiał złożyć wniosek do serwisu głównego, czyli producenta lub importera Twojej drukarki. Powiemy Ci dokładnie, jakich formalności trzeba dopełnić - dzięki temu przestaniesz się obawiać nieprzyjemności ze strony urzędników.  Wbrew pozorom zmiana serwisu fiskalnego nie jest tak trudna i kosztowna, jak może się wydawać. Na czym Ci najbardziej zależy? Na lepszej obsłudze? Większym profesjonalizmie? Dokładniejszych przeglądach? Sprawniejszej reakcji na wezwania w razie awarii? Pomożemy Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Działamy na rynku już 12 lat, a naszą misją jest wspieranie drobnych przedsiębiorców, którym zależy na uczciwie osiągniętych większych zyskach ze sprzedaży. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy!

Ty też lubisz, gdy klienci wracają do Ciebie i jeszcze przyprowadzają nowych? Tak się dzieje, gdy obsługa jest sprawna, szybka, profesjonalna i przede wszystkim bezbłędna. Dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o swoich klientów,  zostały stworzone systemy sprzedażowe. W skrócie można powiedzieć, że jest to oprogramowanie handlowe zainstalowane na komputerze, za pośrednictwem którego zarządza się sprzedażą. Do komputera podłączona jest drukarka fiskalna, która drukuje paragony dla klientów. Aby praca w systemie była jeszcze bardziej efektywna, warto ją wspomóc innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Wprowadzając taki zestaw w swoim sklepie, zyskasz w oczach klientów. Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i prestiżowa. Ale to jeszcze nie wszystko - systemy sprzedaży oszczędzają czas pracowników. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, a Twoi kasjerzy będą pracować wydajniej. Sprawdź to sam - w naszym salonie sprzedaży udostępniliśmy dla Ciebie kompleksowe stanowisko sprzedażowe do testów.