Posnet Thermal HD online

Producent: Posnet

Prowadzisz sklep o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu? Restaurację? Stację paliw? Poszukujesz urządzenia rejestrującego wyróżniającego się niezawodnością, szybkością działania i wytrzymałością? Poznaj Posnet Thermal HD Online – nowoczesną drukarkę fiskalną do zadań specjalnych! Jak przystało na drukarkę online’ową, spełnia ona wszystkie nowe wymogi Ministerstwa Finansów. Z Thermal HD Online wzniesiesz na wyższy poziom jakość obsługi klienta w Twojej firmie. Zapewni to m.in. błyskawiczny mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Jakość, funkcjonalność i wygoda zamknięte zostały w niezwykle eleganckiej, kompaktowej obudowie z czytelnym wyświetlaczem.

 

onlineKomunikacja z CRK

Wykorzystaj dostęp do sieci, który już masz w swojej firmie i oszczędź na dodatkowych rozwiązaniach. Drukarka fiskalna online Posnet Thermal HD przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas w sposób ciągły i automatyczny. Wykorzystuje do tego dwa najbardziej praktyczne sposoby. We współpracy z POS-em podłączonym do Internetu, wykorzystuje port USB do połączenia z CRK. Z powodzeniem podłączysz ją też do sieci przez LAN/Ethernet – to najprostsza i najszybsza metoda integracji.

Jeśli potrzebujesz łączności bezprzewodowej, podłącz drukarkę do routera wyposażonego w GSM. Wszystko dla wygody i oszczędności w Twojej firmie!

 


thermal hd onlineTrzy wersje wyświetlacza

Stwórz ergonomiczne stanowisko pracy w swoim sklepie czy lokalu usługowym. Korzystaj z czytelnego wyświetlacza kasjera i wybierz jedną z trzech wersji wyświetlacza klienta:

  • Standardowy LCD na chorągiewce
  • Wolnostojący LCD
  • Podwieszany LCD

Dowolnie ustawisz również samą drukarkę – w poziomie standardowo lub podwieszoną w pionie, np. na ścianie boksu kasowego. Dzięki temu optymalnie zaaranżujesz nawet niewielkie stanowisko sprzedażowe.

Dwie szerokości papieru do wyboru, czujnik bliskości końca papieru z opcją regulacji czujnika według potrzeb, superformatka i szeroka gama wydruków niefiskalnych, kody kreskowe i kody 2D, grafika na paragonach, opcja wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie – to tylko niektóre z wielu zalet drukarki online’owej Posnet Thermal HD.

 


 

hd onlineDoskonała niezawodność

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD Online została wyposażona we wszystkie funkcje nowoczesnego urządzenia rejestrującego. Wytrzymała konstrukcja z powodzeniem znosi pracę nawet w niesprzyjających warunkach. Solidne mechanizmy zapewniają szybką i niezawodną sprzedaż. Jak wszystkie urządzenia Posnet, drukarka online’owa Thermal HD została wykonana z dbałością o najmniejsze detale. Przyciąga nowoczesnym, eleganckim wyglądem. To prawdziwa drukarka fiskalna online do zadań specjalnych!

 

Dzięki swej wytrzymałości i niezawodności, drukarka online’owa Thermal HD sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu – sklepach spożywczych, marketach i supermarketach, sieciach hipermarketów itp. Cenią ją hurtownie, stacje paliw, restauracje, fast-foody i inne lokale gastronomiczne. Z powodzeniem wykorzystywana jest w hotelach, kinach czy teatrach.

 

supermarket drukarka fiskalna online hdThermal HD Online w supermarkecie

Jakość obsługi klienta to jeden z najważniejszych czynników stanowiących o sukcesie dużych placówek handlowych. Drukarka fiskalna Thermal HD Online w supermarkecie przyspieszy i usprawni pracę kasjera. Szybsza obsługa to mniejsze kolejki, a mniejsze kolejki to więcej klientów odwiedzających supermarket. Niezawodna nawet w warunkach intensywnej eksploatacji, drukarka online’owa Thermal HD została wyposażona w wiele praktycznych funkcji, m.in. mechanizm błyskawicznej wymiany papieru i ceramiczny obcinacz. Dzięki możliwości ustawienia urządzenia w poziomie lub w pionie oraz trzem wersjom wyświetlacza do wyboru, dowolnie zaaranżujesz stanowisko kasjerskie. Drukarka fiskalna Thermal HD Online w supermarkecie sprawdzi się niezawodnie!

 


kababThermal HD Online w fast-foodzie

Kolejka gości Twojego lokalu oczekuje na frytki, hamburgera, pyszny kebab? Drukarka fiskalna Thermal HD Online w fast-foodzie to optymalny wybór dla Twojej działalności. Dzięki szerokiej gamie wydruków niefiskalnych pozwala m.in. tworzyć informacje o numerze zamówienia czy zlecenia na kuchnię. Urządzenie działa błyskawicznie, niezawodnie i w zgodzie z potrzebami gastronomii. Jako drukarka online’owa, spełnia wszystkie wymogi stawiane tego typu urządzeniom, m.in. wysyła dane do CRK. Z Thermal HD Online w fast-foodzie dowolnie zaaranżujesz stanowisko sprzedażowe – drukarka jest mała, może pracować w poziomie i w pionie oraz ma trzy wersje wyświetlacza do wyboru. Dzięki takiej ergonomii z powodzeniem zmieści się nawet na niewielkiej ladzie!

 


hotel z drukarka onlineThermal HD Online w hotelu

Hotele i inne obiekty noclegowe wkrótce zostaną objęte wymogiem stosowania kas fiskalnych online. Drukarka fiskalna Thermal HD Online w hotelu wysyła dane do CRK i spełnia wszystkie pozostałe warunki ustawy. Kompaktowa i elegancka, świetnie współgra z wizerunkiem nowoczesnego obiektu noclegowego. Wyposażona w superformatkę, pozwala na tworzenie dowolnych wydruków niefiskalnych – to świetne rozwiązanie dla hoteli prowadzących programy lojalnościowe, wypożyczających sprzęt sportowy, szlafroki itp., drukujących bony do SPA i wiele innych. Szybka i niezawodna, drukarka fiskalna Thermal HD Online w hotelu sprawdzi się niezawodnie! Dzięki trzem wersjom wyświetlacza to wyboru, pozwala optymalnie zaaranżować stanowisko na recepcji.

 

 


hurtowniaThermal HD Online w hurtowni

Prowadzisz sprzedaż dla klientów detalicznych? Klienci biznesowi zamawiają towar na paragon, a na koniec miesiąca wystawiasz im zbiorczą fakturę? Drukarka Thermal HD Online w hurtowni to doskonały wybór! Wyposażona została w opcję wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie, szybki i niezawodny mechanizm drukujący, a także szeroką gamę wydruków niefiskalnych. We współpracy z programem sprzedażowy, znacznie ułatwia funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Ogromna baza PLU pozwala na swobodne zaprogramowanie nawet ćwierć miliona towarów i usług. Drukarka fiskalna Thermal HD Online w hurtowni sprawdzi się niezawodnie!

 

Co warto wiedzieć o drukarce fiskalnej?

  1. Która drukarka fiskalna?
  2. Fiskalizacja drukarki
  3. 700zł ulgi za drukarkę fiskalną
  4. Przegląd drukarki fiskalnej
  5. Likwidacja drukarki
  6. Zmiana serwisu
  7. Systemy sprzedaży

Szukasz dobrej i taniej drukarki fiskalnej? Przeczytaj nasz poradnik, w którym dowiesz się, która drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla Twojej firmy.

Jak wybrać najlepszą drukarkę fiskalną?

Ty też nie lubisz wizyt pracowników urzędu skarbowego? Gdy będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z przepisami, już nie będziesz musiał się ich obawiać. Jednym z wymogów określonych w przepisach jest dokonanie fiskalizacji drukarki rejestrującej. Brzmi tajemniczo? Na szczęście nie musisz znać tajników tej czynności, ponieważ dokonuje jej za Ciebie nasz uprawniony serwisant. W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja to uaktywnienie pamięci fiskalnej drukarki. Od tej pory pracuje ona w trybie fiskalnym i zapisuje wszystkie operacje, które wykonasz. Fiskalizacja musi być wykonana w terminie - dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiega zgodnie z przepisami. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, masz też pewność, że otrzymasz ulgę 700 zł z urzędu skarbowego. To jeszcze mało? W takim razie fiskalizację dostaniesz u nas za darmo. Gwarantujemy również wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych nie rzadziej niż co 2 lata.

Ty też lubisz oszczędzać? To świetnie, ponieważ mamy zamiar pomóc Ci oszczędzić aż 700 zł! Pieniądze te dostaniesz z urzędu skarbowego, jeśli tylko dopełnisz wymaganych formalności. Ale bez obaw - z nami dopełnisz ich bez problemu. Ulga 700 zł jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniem fiskalnym. Gdy wybierzesz już drukarkę odpowiadającą Twoim potrzebom, pomożemy Ci wypełnić zawiadomienie do urzędu, dokonamy fiskalizacji Twojego urządzenia i powiemy Ci, jak rozliczyć ulgę 700 zł lub otrzymać ją przelewem na konto. Będziesz miał pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem i nie będziesz musiał tłumaczyć się przed fiskusem. Chcesz wiedzieć więcej? Zrobimy to za darmo. I jeszcze przeszkolimy Cię z obsługi Twojej drukarki.

Ty też nie lubisz, jak psują się urządzenia w Twojej firmie? Unikniesz tego problemu dzięki regularnym przeglądom technicznym drukarki fiskalnej. Dokonywanie przeglądów technicznych jest też konieczne, jeśli nie chcesz płacić kar nałożonych przez kontrole skarbowe. Zgodnie z przepisami regularne oddawanie drukarki fiskalnej do przeglądu technicznego to nie tylko przejaw rozsądku, ale też obowiązek. Obecnie należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Ale uwaga - przeglądu takiego nie zrobisz w zwykłym punkcie serwisu RTV - drukarkę musisz oddać do uprawnionego serwisu kas, który dokonał fiskalizacji Twojego urządzenia. Pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki naszej znajomości obowiązujących terminów nie będziesz musiał oddawać do urzędu ulgi 700 zł, jeśli z niej skorzystałeś. Dobrze działająca drukarka fiskalna to profesjonalna obsługa klienta. A profesjonalna obsługa klienta to większy zysk ze sprzedaży i stali, zadowoleni klienci.

Nowoczesne wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na jego renomę w oczach klientów. Czy Ty też chcesz, aby Twoi klienci polecali Cię innym? Aby to osiągnąć, czasem trzeba dokonać zmian. Jedną z nich może by wymiana drukarki fiskalnej. Jeśli nie chcesz mieć problemów w razie kontroli skarbowej pamiętaj, że starego urządzenia nie możesz tak po prostu wyrzucić. Konieczne jest dopełnienie formalności określonych w przepisach i dokonanie odczytu pamięci. Zgodnie z przepisami na odczycie muszą być trzy osoby - pracownik urzędu, serwisant i Ty. Prawidłowo wykonany odczyt to brak problemów z fiskusem. Oczywiście oprócz wymiany urządzenia mogą być inne powody likwidacji drukarki - na przykład zaprzestanie sprzedaży dla osób prywatnych czy całkowita likwidacja działalności. Ale uwaga! W różnych przypadkach procedura wygląda nieco inaczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u nas.

Nie podoba Ci się obsługa Twojego serwisu fiskalnego? A może uważasz, że zlecone czynności wykonują niedokładnie? Nie daj sobie wmówić, że serwisu Twojej drukarki fiskalnej nie możesz zmienić. Możesz to zrobić i to całkowicie zgodnie z prawem. W tym celu będziesz musiał złożyć wniosek do serwisu głównego, czyli producenta lub importera Twojej drukarki. Powiemy Ci dokładnie, jakich formalności trzeba dopełnić - dzięki temu przestaniesz się obawiać nieprzyjemności ze strony urzędników.  Wbrew pozorom zmiana serwisu fiskalnego nie jest tak trudna i kosztowna, jak może się wydawać. Na czym Ci najbardziej zależy? Na lepszej obsłudze? Większym profesjonalizmie? Dokładniejszych przeglądach? Sprawniejszej reakcji na wezwania w razie awarii? Pomożemy Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Działamy na rynku już 12 lat, a naszą misją jest wspieranie drobnych przedsiębiorców, którym zależy na uczciwie osiągniętych większych zyskach ze sprzedaży. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy!

Ty też lubisz, gdy klienci wracają do Ciebie i jeszcze przyprowadzają nowych? Tak się dzieje, gdy obsługa jest sprawna, szybka, profesjonalna i przede wszystkim bezbłędna. Dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o swoich klientów,  zostały stworzone systemy sprzedażowe. W skrócie można powiedzieć, że jest to oprogramowanie handlowe zainstalowane na komputerze, za pośrednictwem którego zarządza się sprzedażą. Do komputera podłączona jest drukarka fiskalna, która drukuje paragony dla klientów. Aby praca w systemie była jeszcze bardziej efektywna, warto ją wspomóc innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Wprowadzając taki zestaw w swoim sklepie, zyskasz w oczach klientów. Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i prestiżowa. Ale to jeszcze nie wszystko - systemy sprzedaży oszczędzają czas pracowników. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, a Twoi kasjerzy będą pracować wydajniej. Sprawdź to sam - w naszym salonie sprzedaży udostępniliśmy dla Ciebie kompleksowe stanowisko sprzedażowe do testów.