środa, 14 listopad 2018 16:58

Rewizor GT – profesjonalny system finansowo-księgowy

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

 

Rewizor GT został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach prowadzących księgi handlowe oraz biurach rachunkowych, Rewizor GT od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Odpowiada potrzebom różnych branż, a dzięki prostocie obsługi z powodzeniem obsługują go nawet mniej wprawni użytkownicy. Twórcą programu księgowego Rewizor GT jest InsERT – marka rozpoznawalna ze względu na wysoką funkcjonalność i praktyczność oferowanych rozwiązań.

Program do zarządzania pełną księgowością Rewizor GT powstał w oparciu o przepisy ustawy o rachunkowości i wytyczne Unii Europejskiej. Dzięki bieżącym aktualizacjom system ten zawsze spełnia wymogi ustawodawcy – zmiany w programie przygotowywane są na długo przed wejściem w życie nowelizacji czy nowych obowiązków.

 

 

Korzyści, jakie daje Rewizor GT

 

Program do prowadzenia ksiąg rachunkowych Rewizor GT to dla użytkownika kompleksowe narzędzie do zarządzania pełną księgowością. W jednym miejscu ma on wszystkie potrzebne funkcje – od administrowania planami kont, przez dekretację i księgowanie, ewidencję i rozliczanie podatku VAT, obsługę środków trwałych, aż rozliczanie rozrachunków itp. Praca na jednym, dopracowanym w każdym szczególe systemie finansowo-księgowym to oszczędność czasu, ograniczenie do minimum liczby popełnianych błędów, spójność danych i lepsza organizacja pracy.

Systemy InsERT cenione są szczególnie za swoją intuicyjność. Wygodny kreator wdrożeniowy to dla użytkownika dobry początek pracy z programem. Dzięki prostocie menu praca z Rewizorem GT jest sprawna i nie sprawia trudności nawet użytkownikom mniej zaznajomionym z nowoczesną technologią.

Optymalnie wdrożony, program do pełnej księgowości Rewizor GT przynosi wymierną korzyść przedsiębiorstwu. System ten jest też jednym z najchętniej wybieranych przez biura rachunkowe.

 

Współpraca z innym oprogramowaniem

 

Wraz z innymi programami linii InsERT GT, Rewizor GT tworzy w pełni zintegrowany system. Oprócz oprogramowania do prowadzenia ksiąg handlowych, zawiera on także m.in. program Subiekt GT do zarządzania sprzedażą, program Gratyfikant GT do obsługi kadr i płac, a także system do obsługi relacji z klientami – Gestor GT.

Zintegrowany pakiet linii InsERT GT powstał z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które poszukują rozwiązań optymalizujących m.in. czas pracy w firmie. Wszystkie programy pracują na jednej bazie kontrahentów, towarów itp. Dane wprowadzane w jednym programie są automatycznie wyświetlane w innym, dzięki czemu firma zapomina o problemie powielania zadań i pomyłkach przy przepisywaniu danych.

Do programu Rewizor GT dołączany jest bezpłatnie program mikroGratyfikant GT – umożliwia on podstawową obsługę kadr i płac.

 

Rozwiązanie dla biur rachunkowych

 

Pogram Rewizor GT powstał z myślą nie tylko o księgowych zatrudnionych w przedsiębiorstwach, ale też biurach rachunkowych prowadzących księgowość klientów. Twórcy tego nowoczesnego systemu finansowo-księgowego wyposażyli go w liczne funkcje dedykowane właśnie biurom rachunkowym: obsługę dowolnej liczby podmiotów gospodarczych, zbiorcze operacje na licencjach, przenoszenie planów kont z innych podmiotów, import dokumentów z pliku wygenerowanego przez zdalnego Subiekta GT, archiwizację wszystkich podmiotów jednocześnie i wiele innych.

Dla biur rachunkowych oraz doradców podatkowych InsERT przygotował specjalną ofertę – pozwala ona na zakup oprogramowania w korzystnej cenie. 

 

Rewizor GT – wdrożenie

 

System finansowo-księgowy Rewizor GT pozwoli zoptymalizować pracę firmy czy biura rachunkowego i przyniesie realną korzyść, jeśli zostanie odpowiednio wdrożony. Wymaga to między innymi dokonania analizy potrzeb działalności. Następnie konieczne jest takie skonfigurowanie oprogramowania, aby odpowiadało ono tym potrzebom, spełniało wymagania użytkowników i było zoptymalizowane pod kątem specyfiki pracy.

Skuteczność wdrożenia zależy od doświadczenia i wiedzy specjalisty, który się nim zajmuje. Program finansowo-księgowy Rewizor GT pozwala wprawdzie na samodzielne uruchomienie, jednak nowy użytkownik nigdy nie zna dokładnie wszystkich funkcji i możliwości programu. Co więcej, przy tak zaawansowanych systemach jak Rewizor GT nawet wieloletni użytkownicy często nie wiedzą o praktycznych rozwiązaniach, jakie daje stosowany przez nich program. Dzięki inwestycji we wdrożenie firma maksymalnie wykorzysta potencjał programu Rewizor GT.

 

Rewizor GT – szkolenie

 

Samodzielne poznawanie systemu finansowo-księgowego to proces czasochłonny i obarczony ryzykiem wielu błędów, które użytkownik może popełniać już w czasie pracy z programem. Specjalista wykonujący wdrożenie zapewnia też wsparcie w nauce funkcji systemu i optymalizacji pracy z Rewizorem GT. Sprawna i skuteczna praca zwykle nie wymaga znajomości wszystkich funkcjonalności i modułów systemu – dzięki szkoleniu użytkownik zdobędzie dokładnie te umiejętności, które są mu potrzebne do działania.

Firmy, w których Rewizor GT działa w zintegrowanym systemie z innymi programami InsERT GT, odniosą największą korzyść z kompleksowego szkolenia. Sprawna nauka obsługi m.in. Subiekta GT, Gratyfikanta GT czy Gestora GT we współpracy z Rewizorem GT to ogromna oszczędność czasu pracy dla całego zespołu. Dzięki takiemu szkoleniu firma szybciej rozpocznie pracę z systemem finansowo-księgowym, a co za tym idzie szybciej zacznie zwiększać swoje zyski.

 

Odnieś korzyść z profesjonalnego wdrożenia. Skorzystaj ze szkolenia i zoptymalizuj pracę swojej firmy. Pozwól programowi Rewizor GT zwiększyć zyski swojej firmy!

 

 

Czytany 731 razy Ostatnio zmieniany sobota, 17 listopad 2018 16:47