Wdrożenie Rewizora nexo w Biurze Rachunkowym

Decyzja o zakupie pudełka z komputerowym systemem finansowo-księgowym przypomina decyzję o pojechaniu na imprezę własnym samochodem – w teorii ma nam ułatwić życie, w praktyce rodzi więcej problemów i dylematów niż wart jest przejazd taksówką.

Oczywiście – w ostateczności – możemy spróbować wrócić pieszo. Na piechotę możemy także spróbować zainstalować i skonfigurować nasz nowy system komputerowy, ale czy warto?

Zamiast tracić czas i energię, a nawet ryzykować utratę ważnych danych lepiej zdać się na pomoc eksperta, który szybko i bezpiecznie wdroży nasz system finansowo-księgowy i dostosuje go do naszych potrzeb.

Od lat oferujemy Naszym Klientom profesjonalną obsługę wdrożeniową programu finansowo-księgowego Rewizor nexo.

 

 

Rewizor nexo PRO to nowoczesny program do prowadzenia pełnej księgowości w małych i średnich firmach. Doskonale sprawdza się również w biurach rachunkowych.

Rewizor nexo PRO jest rozszerzoną wersją Rewizora nexo, stworzoną dla tych, którzy potrzebują elastycznego, otwartego systemu finansowo-księgowego. Oprócz pełnej funkcjonalności standardowego programu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań. Pozwala m.in. wykorzystywać wielopoziomowe konta kartotekowe, tworzyć własne raporty i wydruki, na własny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze (np. dodatkowymi transakcjami VAT), dokonywać analizy zapisów wg różnorodnych cech wykorzystując tzw. pola własne, czy też rozliczać rozrachunki ratalnie lub ewidencjonować je według własnych typów. Poprzez tzw. punkty rozszerzeń i Sferę dla Rewizora możliwa jest realizacja indywidualnych rozwiązań, dostosowanych do specyfiki firmy. 

Rewizor nexo PRO to część InsERT nexo PRO – zintegrowanego pakietu, w którego skład wchodzą również: Subiekt nexo PRO – system obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej, Rachmistrz nexo PRO – program do prowadzenia uproszczonej księgowości, Gratyfikant nexo PRO – system kadrowo-płacowy oraz Gestor nexo PRO – system zarządzania relacjami z klientami.

 

jak przygotować wdrożenie

szkolenie wdrożeniowe

wsparcie po wdrozeniowe

 

 

przygotowanie firmy do wdrożenia,

wdrożenie systemu,

dostosowanie systemu do potrzeb i oczekiwań użytkowników. 

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Wagi

Usługi księgowe

Terminale płatnicze

Szkolenia