Wdrożenie Rewizor nexo PRO

 

Kupno samego pudełka z systemem komputerowym do złudzenia przypomina interes życia – kupujemy dokładnie to, co potrzebujemy w zaskakująco niskiej cenie i nie potrafimy uwierzyć we własne szczęście.

Tymczasem jak każdy interes życia także ten  ma ukryty haczyk – wdrożenie. Wdrożenie to nierzadko wymagający i czasochłonny proces, z którym musi się zmierzyć każdy, kto chce w pełni i bez przeszkód korzystać z funkcjonalności swojego systemu komputerowego.

Na szczęście nie musimy się z nim mierzyć sami. Zawsze możemy skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalisty od wdrożeń, który zainstaluje, skonfiguruje i dostosuje nasz system  do naszych indywidualnych potrzeb.

Od lat oferujemy Naszym Klientom profesjonalną obsługę wdrożeniową innowacyjnego programu finansowo-księgowego Rewizor nexo PRO. Nasza usługa obejmuje między innymi takie elementy jak: wywiad przedwdrożeniowy, przygotowanie firmy do wdrożenia, wdrożenie systemu, dostosowanie systemu do potrzeb i oczekiwań użytkowników, wjecej przeczytasz tu.

 

 

Strona w modyfikacji

Strona w modyfikacji

 

Strona w modyfikacji

Strona w modyfikacji

Strona w modyfikacji

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Wagi

Usługi księgowe

Terminale płatnicze

Szkolenia