Wydrukuj tę stronę
środa, 14 kwiecień 2021 21:43

POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy – najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już od 1 lipca 2021 r. lekarze oraz stomatolodzy przyjmujący pacjentów w prywatnych gabinetach będą musieli posiadać kasy online. Urządzenia fiskalne to dla branży medycznej żadna nowość – obowiązkowo funkcjonują już od kilku lat. Lekarzom i stomatologom polecamy POSPAY Online – połączenie kasy fiskalnej online, drukarki fiskalnej online oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu.

Jaka powinna być kasa fiskalna online dla lekarza lub stomatologa? Zapytaliśmy eksperta – doświadczonego serwisanta kas fiskalnych w Warszawie, który od lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu urządzeń rejestrujących dla branży medycznej.

 

Kasa online dla gabinetu lekarskiego – jaka powinna być?

Mobilna, o niewielkich gabarytach, ergonomiczna i przyjazna w obsłudze – taka według naszego eksperta powinna być kasa online dla gabinetu lekarskiego. Kwestie takie jak mały rozmiar i wytrzymały akumulator są szczególnie istotne dla lekarzy przyjmujących pacjentów w kilku różnych gabinetach lub odwiedzający ich w domach. W pracy w terenie mobilność odgrywa bardzo ważną rolę.

Jeśli lekarz wykorzystuje w swoim gabinecie oprogramowanie dla zarządzania sprzedażą, optymalnym rozwiązaniem okaże się drukarka fiskalna online. Spełnia funkcję kasy, ale obsługiwana jest właśnie za pośrednictwem takiej aplikacji. Dla lekarza to wygoda i większe możliwości.

 

POSPAY Online - najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online daje lekarzowi więcej niż zwykłe urządzenie rejestrujące. W jednej obudowie mamy kasę fiskalną online, drukarkę fiskalną online oraz terminal płatniczy. W zależności od potrzeb gabinetu, POSPAY Online dla lekarza może pracować autonomicznie w trybie kasowym lub w trybie drukarkowym.

Poza tym z POSPAY Online zyskujemy również szybki, nowoczesny terminal płatniczy. Udostępnienie pacjentom opcji płatności kartą to wciąż wartość dodana gabinetu lekarskiego. Wszystko zyskujemy w eleganckiej, przyjemnej wizualnie oprawie.

 

Ile kosztuje POSPAY Online dla lekarza?

Cena fiskalnego terminala płatniczego POSPAY Online jest porównywalna z nieco bardziej zaawansowaną kasę online. Niższa za to niż przeciętna drukarka fiskalna, mimo iż zawiera w sobie funkcjonalność tego urządzenia. Ponadto pamiętajmy, iż lekarze oraz stomatolodzy mogą skorzystać z ulgi do 700 zł na wymianę kasy starego typu na urządzenie online’owe.

Po spełnieniu określonych warunków, gabinety lekarskie wprowadzające po raz pierwszy terminal płatniczy mogą też skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa. Zakup POSPAY Online uprawnia do tego dofinansowania. Okazuje się, iż pozornie duży wydatek w rzeczywistości zamyka się w kilkuset złotych. POSPAY Online to rozwiązanie, w które naprawdę warto zainwestować.

 

Więcej o POSPAY Online zobacz tutaj

 

Czytaj też: Najlepsza kasa online do gabinetu lekarskiego

Czytany 187 razy

Artykuły powiązane