czwartek, 13 październik 2022 09:56

Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 

Thermal to linia urządzeń fiskalnych do zadań specjalnych – drukarkom z tej rodziny nie straszna jest ciężka praca przez długie godziny, przy dużym natężeniu klientów. Nie inaczej jest z Posnet Thermal HX, nowym modelem, który Posnet, wiodący producent kas i drukarek wypuścił właśnie na rynek.

 

Do kluczowych zalet drukarki Posnet Thermal HX należą:

 • praca online
 • generowanie e-paragonu
 • wybór wyświetlacza
 • możliwość pracy w pionie i poziomie
 • ekspresowy wydruk paragonu
 • dostępność w trybie vendingowym

Nowoczesne funkcje – praca online i generowanie e-paragonu

Od 2023 r. w serwisach fiskalnych znajdziemy już wyłącznie kasy i drukarki fiskalne online. Urządzenia starszego typu z elektroniczną kopią paragonu za kilka lat całkowicie znikną z użycia. Drukarka fiskalna Posnet Thermal HX ONLINE jest gotowa na tę zmianę. Użytkownik może połączyć się z Centralnym Repozytorium Kas w wygodny dla siebie sposób: za pomocą złącza LAN/Ethernet lub z wykorzystaniem karty sieciowej po USB. Urządzenie pozwala też na wysyłanie nabywcom e-paragonów, a według przepisów, klient ma prawo poprosić o elektroniczną wersję paragonu, a sprzedawca – ma obowiązek udostępnić go w tej formie.

 

Swoboda wyboru

Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX ONLINE pozwala na wybór wyświetlacza, dzięki któremu stanowisko pracy będzie najbardziej korzystnie zaaranżowane. Użytkownik może zdecydować, czy chce korzystać z wyświetlacza zintegrowanego z obudową czy ekranu zewnętrznego. Wybrać możemy też pracę drukarki: w pionie lub w poziomie oraz papier w dwóch szerokościach – 80 mm lub 57 mm.

 

Posnet Thermal HX – drukarka idealna do pracy samoobsługowej

Automaty vendingowe to sprzęty służące do sprzedaży samoobsługowej. Chociaż w ich przypadku stosuje się specjalne przepisy, jeśli chodzi o generowanie paragonów, to co do zasady sprzedaż tego typu również objęta jest obowiązkiem stosowania urządzeń fiskalnych. Drukarka Posnet Thermal HX dostępna jest w trybie vendigowym, dlatego idealnie sprawdzi się w automatach z jedzeniem czy myjniach samoobsługowych.

 

Ekspresowa i wydajna

Drukarkę Posnet Thermal HX wyposażono w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO, który umożliwia sprawną obsługę nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów – tempo wydruku to nawet 47 linii na sekundę! Dodatkowo, mechanizm z wysokiej jakości obcinaczem wytrzyma 2 miliony obcięć paragonów – i warto zaznaczyć, że jest to wartość minimalna.

Ze względu na wysokie parametry, wytrzymałość i szybką pracę nowa drukarka Posnet Thermal HX jest rekomendowana dla supermarketów, hipermarketów, hurtowni, hoteli oraz dużych lokali gastronomicznych – a więc wszystkich miejsc, gdzie przewijają się codziennie dziesiątki konsumentów, dla których drukowane są paragony fiskalne, faktury i inne dokumenty związane ze sprzedażą.

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL jest już dostępna w naszym salonie sprzedaży – Kasy fiskalne Online Warszawa!

Czytany 852 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 październik 2022 10:03

Artykuły powiązane

 • Sprzedaż sezonowa – jaką kasę fiskalną wybrać? Sprzedaż sezonowa – jaką kasę fiskalną wybrać?

  Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim – sprzedaż sezonowa. Dla wielu przedsiębiorców ciepłe miesiące to okres największego (a czasem nawet jedynego w całym roku) zarobku. Otwierając sezonowy biznes pamiętaj, że obowiązują Cię przepisy dotyczące posiadania kasy fiskalnej. Sprawdź, jaka kasa fiskalna najlepiej sprawdzi się w sprzedaży sezonowej!

 • Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich? Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich?

  Wraz z końcem 2022 r. z półek serwisów fiskalnych znikną kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. To dalszy ciąg reformy fiskalnej prowadzonej w Polsce od 2019 roku. Co w praktyce oznacza dla przedsiębiorców? Czy musimy obowiązkowo wymienić urządzenia na kasy online od 2023 r.?

 • Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje? Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje?

  Terminowe rozpoczęcie ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy online jest jednym z podstawowych warunków uzyskania ulgi do 700 zł za każde urządzenie. W praktyce jednak zdarzają się różne sytuacje – choroba, trudności z zakupem urządzenia, czy znane z ubiegłych lat zamknięcie branż ze względu na pandemię. Czy w takich okolicznościach zakup kasy online po terminie przekreśla prawo do ulgi 700 zł? W znalezieniu odpowiedzi pomocne będą interpretacje indywidualne.

 • Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe? Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe?

  Nowelizacja ustawy o VAT wprowadziła terminy, po których nie będzie już można kupić kasy z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii. Czy oznacza to, że kasy online 2023 roku będą obowiązkowe? Sprawdź aktualne przepisy!

 • Wymiana kasy na online po obowiązującym terminie Wymiana kasy na online po obowiązującym terminie

  Kasy fiskalne online to coraz częstszy widok w polskich firmach. Od 2020 r. kilka dużych grup podatników wymieniło posiadane urządzenia na kasy online’owe, ponieważ zobowiązał ich do tego ustawodawca. Ustalony odgórnie harmonogram wskazywał, która branża i w jakim terminie ma wdrożyć pracę na nowych sprzętach. Co w przypadku, gdy przedsiębiorca wymienił kasę na online po obowiązującym terminie?