Wydrukuj tę stronę
piątek, 13 maj 2022 22:24

Zamień mikroSubiekta na program Subiekt123 – teraz zupełnie za darmo!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Znany i od lat ceniony mikroSubiekt zyskał sobie wielu zadowolonych użytkowników. Ma jednak godnego następcę – to prosty i funkcjonalny program do fakturowania Subiekt123. Poznaj zalety tego wyjątkowo praktycznego systemu i zamień mikroSubiekta na Subiekta 123!

Wiodący producent oprogramowania dla firm – InsERT – z okazji 30-lecia istnienia przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę. Każdy posiadacz programu mikroSubiekt otrzyma kod licencji, dzięki któremu bezpłatnie wymieni swój stary system na Subiekta 123. Z oprogramowania będzie mógł za darmo korzystać przez 12 miesięcy.

 

Zamień mikroSubiekta na Subiekta 123 za darmo

Subiekt 123 to funkcjonalna aplikacja webowa z nowoczesnym interfejsem. Służy do wystawiania faktur, paragonów i innych dokumentów handlowych online, zarządzania sprzedażą, tworzenia i edytowania kartotek towarów i klientów itd.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na zamianę mikroSubiekta na Subiekta 123, dodatkowo będą mogli wzbogacić swój program o bezpłatny moduł fiskalizacja. Pozwala on na swobodne drukowanie paragonów za pośrednictwem drukarki fiskalnej.

Program do fakturowania mikroSubiekt będzie aktualizowany tylko do końca 2022 r. Od 1 stycznia 2023 r. nowe wersje systemu przestaną się ukazywać. To więc najlepszy moment na zamianę mikroSubiekta na Subiekta 123.

 

Integracja Subiekta 123 z e-księgowością

Program do fakturowania Subiekt 123 pozwala na sprawne przeniesienie dokumentów do Portalu Biura. To innowacyjne narzędzie zapewnione przez InsERT, usprawniające zdalną komunikację pomiędzy przedsiębiorcą a biurem rachunkowym. To najnowocześniejsze wydanie e-księgowości, znacząco ułatwiające przesyłanie faktur, umów, raportów i innych danych. Księgowy pracuje w systemie takim jak np. Rachmistrz nexo dla uproszczonej księgowości czy Rewizor nexo dla księgowości pełnej. Wszystko odbywa się w sposób zautomatyzowany, a kanałem komunikacji jest właśnie Portal Biura.

Zarówno Subiekt 123, jak i Portal Biura dostępne są również w wersjach mobilnych. To dla użytkownika znaczące ułatwienie. Fakturę wystawi w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Z łatwością też prześle dokument do biura rachunkowego, np. robiąc zdjęcie faktury zakupowej i wgrywając od razu do Portalu Biura.

 

Integracja Subiekta 123 z drukarkami fiskalnymi

Dostępny bezpłatnie w ramach wymiany mikroSubiekta na Subiekta 123 moduł fiskalizacja pozwala na zintegrowanie systemu z drukarką fiskalną i sprawne rejestrowanie sprzedaży. Sprawdzone drukarki do współpracy z Subiektem 123 to:

Posnet TEMO HS

Posnet TEMO Online

Posnet TRIO Online

Te nowoczesne urządzenia znacząco ułatwiają ewidencjonowanie sprzedaży. Wyróżniają się przy tym niezawodnością i wytrzymałością – nawet przy intensywnej eksploatacji.

Jeśli wciąż użytkujesz mikroSubiekta, zamień swój stary program na nowego Subiekta 123. To system stale aktualizowany i udoskonalany pod kątem potrzeb przedsiębiorców. Sprzedaż z tym narzędziem stanie się jeszcze efektywniejsza!

 

Drukarki fiskalne Warszawa - zobacz naszą ofertę!

Czytany 221 razy

Artykuły powiązane