środa, 12 kwiecień 2023 21:22

Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Oprogramowania dla firm InsERT cieszy się niesłabnącą popularnością. Znany i ceniony producent od lat jest też doceniany przez ekspertów z branży. Dowodzi tego chociażby zakwalifikowanie do finału HRA Star Award – prestiżowego konkursu organizowanego w ramach konferencji Strategie HR. Sprawdź, czym wyróżnił się InsERT!

InsERT to obecny na polskim rynku od wielu lat producent oprogramowania dla firm. Nowoczesne, zawsze dostosowywane do zmieniających się potrzeb przedsiębiorców, oprogramowanie to cieszy się dużą popularnością. Wśród najbardziej cenionych programów warto wymienić np. Subiekt nexo (następca Subiekta GT) do zarządzania sprzedażą czy systemy księgowe Rachmistrz nexo i Rewizor nexo. A to tylko niektóre części zintegrowanego systemu pracującego na jednej bazie danych!

 

InsERT w finale konkursu HRA Star Award

Konkurs dla firm HRA Star Award ma na celu propagowanie wiedzy o znaczeniu analityki w obszarze HR. Nastawienie na nowoczesne podejście do HR-u – oparte o dane – ma przynieść szerokie korzyści dla firmy. Organizatorem HRA Star Award jest ADN Akademia oraz HRrebels.

Do końca stycznia 2023 roku firmy zgłaszały swoje doświadczenia w czterech kategoriach:

 • • finansowej – poprawa wyników biznesowych firmy
  • pracowniczej – zwiększenie korzyści z pracy
  • optymalizacji i efektywności pracy
  • pierwsze kroki w pracy na bazie danych i faktów

InsERT awansował do wąskiego grona finalistów wraz z firmami takimi jak Weegree, Talent Place, Eurocash SA oraz ING Bank Śląski. Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze głosowania, a wyniki konkursu ogłoszone na ceremonii wręczenia nagród 17 maja 2023 r. w Warszawie.

W ramach finałowego projektu InsERT przedstawił wyniki projektu z zakresu analizy danych w obszarze HR. Kilkuminutowy obraz pt. “Docenienie ma znaczenie można obejrzeć w serwisie You Tube.

 

Użytkownicy doceniają InsERT

Nawet największe uznanie wśród ekspertów nie dorówna temu, co od lat jest największą siłą InsERT-u – zadowoleniu użytkowników. Dzięki stałym analizom potrzeb przedsiębiorców, producent zmienia swoje oprogramowanie tak, by najlepiej trafiało w specyfikę małych i średnich przedsiębiorstw.

Ważnym atutem oprogramowania dla firm InsERT jest bieżące dopasowywanie go do wymogów ustawodawcy. Przepisy prawa podatkowego i wymogi wobec sprzedawców ciągle się zmieniają. Analitycy i specjaliści InsERT z dużym wyprzedzeniem przygotowują odpowiednie modyfikacje i dodatkowe moduły, tak by zmiana przepisów nie zaskoczyła przedsiębiorcy.

 


BUCHCOM Oprogramowanie dla firm Warszawa to autoryzowany dealer i punkt serwisowy programów InsERT. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. system do zarządzania sprzedażą Subiekt nexo i Subiekt 123, oprogramowanie do prowadzenia uproszczonej księgowości Rachmistrz oraz Rewizor nexo dedykowany przedsiębiorcom na księgach rachunkowych. Z kolei Gratyfikant nexo to system kadrowo-płacowy, a Gestor nexo służy do zarządzania relacjami z klientami.

Specjaliści BUCHCOM nie tylko wspierają w doborze rozwiązania odpowiedniego dla potrzeb przedsiębiorcy, ale też wdrażają systemy i szkolą pracowników w obsłudze wybranego oprogramowania. W ramach usług otrzymujesz kompleksową opiekę posprzedażową. W ofercie także kasy i drukarki fiskalne, terminale płatnicze, urządzenia sklepowe, a także świadczone przez doświadczonych profesjonalistów usługi księgowe.  

 

Zobacz też: Obowiązkowa faktura ustrukturyzowana – rząd przesuwa termin w 2024 r.!

 

 

Czytany 504 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 kwiecień 2023 21:31

Artykuły powiązane

 • Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF! Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF!

  Już na pół roku czynni podatnicy VAT obowiązkowo rozpoczną korzystanie z KSeF. Choć termin ten może wydawać się odległy, warto już teraz przygotować się na zmiany. Korzystasz z programów takich jak Subiekt GT, Subiekt nexo czy Subiekt 123? Sprawdź, jak będzie wyglądać faktura ustrukturyzowana w programach InsERT!

 • Zmiany w programach InsERT nexo – wersja 46 Zmiany w programach InsERT nexo – wersja 46

  Firma InsERT – wiodący producent oprogramowania dla firm – na bieżąco wprowadza uaktualnienia do swoich systemów. Zmiany mają na celu dostosowanie funkcjonalności programów do nowych przepisów i regulacji ustawodawcy, ale też stanowią odpowiedź na bieżące potrzeby użytkowników. Sprawdź, jakie zmiany w programach InsERT nexo prowadza wersja 46.

 • Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO

  Technologie dotykowe otaczają nas niemalże wszędzie. Znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w przestrzeni miejskiej. Kioski samoobsługowe, ściany interaktywne, tablice informacyjne w centrach handlowych i rozrywkowych. Od lat sprzęty z ekranami dotykowymi stanowią także ważne narzędzie w obsłudze sprzedaży w branży gastronomicznej, w sklepach czy np. na stacjach benzynowych. Subiekt nexo i Subiekt nexo PRO to popularne programy, które m.in. umożliwiają wystawianie dokumentów handlowych – faktur i paragonów. Firma InsERT wypuściła na rynek nowy moduł systemu, POS - interfejs dotykowy.             

 • Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia

  Postęp technologiczny nieustannie zmienia codzienność – wpływa na nasze życie prywatne i zawodowe. Cyfryzacja firm z jednej strony stanowi usprawnienie, z drugiej wiąże się z wyzwaniami dla przedsiębiorców, w tym także dla biur rachunkowych. Wydaje się jednak, że nowe technologie są nieuniknione, jeśli nie chcemy zostać w tyle i stale świadczyć usługi na poziomie oczekiwanym przez klientów.

 • InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę! InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę!

  Prosty, przyjazny i w przystępnej cenie. MikroSubiekt to program do ewidencjonowania sprzedaży, który miał wielu zwolenników wśród małych przedsiębiorców. Miał – ponieważ producent systemu, firma InsERT, kończy sprzedaż tego produktu 30 września 2022 r. Obecni użytkownicy mikroSubiekta mogą jednak bezpłatnie przejść na najnowszą wersję innego programu, to ostatni dobry moment na przeprowadzenie tej zmiany.