wtorek, 27 wrzesień 2022 10:25

InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę!

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Prosty, przyjazny i w przystępnej cenie. MikroSubiekt to program do ewidencjonowania sprzedaży, który miał wielu zwolenników wśród małych przedsiębiorców. Miał – ponieważ producent systemu, firma InsERT, kończy sprzedaż tego produktu 30 września 2022 r. Obecni użytkownicy mikroSubiekta mogą jednak bezpłatnie przejść na najnowszą wersję innego programu, to ostatni dobry moment na przeprowadzenie tej zmiany.

InsERT, znany producent oprogramowania dla firm i biur rachunkowych, kończy sprzedaż jednego ze swoich produktów. MikroSubiekt – system do ewidencjonowania sprzedaży - przez lata dobrze służył małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymagała oprogramowania obsługującego magazyny. Prosty interfejs, przyjazna obsługa, wszystkie niezbędne funkcje, w tym obsługa faktur i paragonów, tworzenie kartotek, zestawień i raportów – czyli wszystko, czego potrzebuje nieduże przedsiębiorstwo znaleźć można było właśnie w MikroSubiekcie.

 

InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta   

Sprzedaż systemu kończy się z dniem 30 września 2022 r., a ewentualne aktualizacje będą ukazywać się jedynie do końca 2022 roku. Natomiast od 1 stycznia 2023 r. nowe wersje nie będą już udostępniane. Jednak InsERT nie pozostawia klientów bez wsparcia. Następcą mikroSubiekta jest aplikacja Subiekt 123.

 

Subiekt 123 – godny następca mikroSubiekta

Subiekt 123 to równie przystępny i łatwy w obsłudze system online do wystawiania faktur. Z jego pomocą także można zarządzać informacjami o klientach oraz prowadzić kartoteki usług i towarów. Program dostosowany jest do obsługi JPK, zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo oraz – co istotne – działa online. Oznacza to, że można z niego korzystać z każdego miejsca, w którym mamy dostęp do Internetu.

Ważne! Obecni użytkownicy systemu wciąż mogą bezpłatnie przejść na najnowszą wersję Subiekta 123. Muszą w tym celu uzyskać specjalny kod licencji Subiekta 123 (otrzymają go po weryfikacji w mailu lub wiadomości SMS).

Przez uzyskanie kodu oraz pierwsze kroki z programem Subiekt 123 przeprowadzą nas wskazówki na stronie producenta. InsERT zadbał o to, by zamiana przebiegła płynnie i przedsiębiorcy sprawnie odnaleźli się w pracy z nowym systemem.

 

Czytaj także: Koniec papierowych faktur – od kiedy? Jaki program do faktur kupić?

Czytany 975 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 29 wrzesień 2022 10:31

Artykuły powiązane

 • Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF! Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF!

  Już na pół roku czynni podatnicy VAT obowiązkowo rozpoczną korzystanie z KSeF. Choć termin ten może wydawać się odległy, warto już teraz przygotować się na zmiany. Korzystasz z programów takich jak Subiekt GT, Subiekt nexo czy Subiekt 123? Sprawdź, jak będzie wyglądać faktura ustrukturyzowana w programach InsERT!

 • Zmiany w programach InsERT nexo – wersja 46 Zmiany w programach InsERT nexo – wersja 46

  Firma InsERT – wiodący producent oprogramowania dla firm – na bieżąco wprowadza uaktualnienia do swoich systemów. Zmiany mają na celu dostosowanie funkcjonalności programów do nowych przepisów i regulacji ustawodawcy, ale też stanowią odpowiedź na bieżące potrzeby użytkowników. Sprawdź, jakie zmiany w programach InsERT nexo prowadza wersja 46.

 • Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award! Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award!

  Oprogramowania dla firm InsERT cieszy się niesłabnącą popularnością. Znany i ceniony producent od lat jest też doceniany przez ekspertów z branży. Dowodzi tego chociażby zakwalifikowanie do finału HRA Star Award – prestiżowego konkursu organizowanego w ramach konferencji Strategie HR. Sprawdź, czym wyróżnił się InsERT!

 • Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO

  Technologie dotykowe otaczają nas niemalże wszędzie. Znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w przestrzeni miejskiej. Kioski samoobsługowe, ściany interaktywne, tablice informacyjne w centrach handlowych i rozrywkowych. Od lat sprzęty z ekranami dotykowymi stanowią także ważne narzędzie w obsłudze sprzedaży w branży gastronomicznej, w sklepach czy np. na stacjach benzynowych. Subiekt nexo i Subiekt nexo PRO to popularne programy, które m.in. umożliwiają wystawianie dokumentów handlowych – faktur i paragonów. Firma InsERT wypuściła na rynek nowy moduł systemu, POS - interfejs dotykowy.             

 • Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia

  Postęp technologiczny nieustannie zmienia codzienność – wpływa na nasze życie prywatne i zawodowe. Cyfryzacja firm z jednej strony stanowi usprawnienie, z drugiej wiąże się z wyzwaniami dla przedsiębiorców, w tym także dla biur rachunkowych. Wydaje się jednak, że nowe technologie są nieuniknione, jeśli nie chcemy zostać w tyle i stale świadczyć usługi na poziomie oczekiwanym przez klientów.