czwartek, 27 październik 2022 21:56

Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Technologie dotykowe otaczają nas niemalże wszędzie. Znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w przestrzeni miejskiej. Kioski samoobsługowe, ściany interaktywne, tablice informacyjne w centrach handlowych i rozrywkowych. Od lat sprzęty z ekranami dotykowymi stanowią także ważne narzędzie w obsłudze sprzedaży w branży gastronomicznej, w sklepach czy np. na stacjach benzynowych. Subiekt nexo i Subiekt nexo PRO to popularne programy, które m.in. umożliwiają wystawianie dokumentów handlowych – faktur i paragonów. Firma InsERT wypuściła na rynek nowy moduł systemu, POS - interfejs dotykowy.             

 

Nowy moduł: POS – interfejs dotykowy

POS - interfejs dotykowy to nowy moduł udostępniony przez InsERT w Subiekcie nexo oraz Subiekcie nexo PRO. Producent oprogramowania wyszedł naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy w codziennej pracy wykorzystują technologie dotyku. Moduł posiada bowiem wszystkie możliwości Subiekta w uproszczonej formie, dostosowanej do specyfiki ekranów dotykowych.

 

Zalety nowego rozwiązania InsERT

Praca z modułem jest intuicyjna, więc nie wymaga szkolenia pracowników z pełnej obsługi Subiekta. Co więcej, użytkownik może aktywować POS - interfejs dotykowy za darmo na 1 miesiąc, na dowolnej liczbie stanowisk, bez żadnych kosztów i zobowiązań. System POS (ang. point of sale) może być wykorzystywany zarówno na komputerach z ekranem dotykowym, jak i na stanowiskach POS, na których zainstalowano Subiekta nexo (lub jego wersję nexo PRO). Charakteryzuje się elastyczną konfiguracją – ustawienia i uprawnienia mogą być przypisane indywidualne dla każdego pracownika.

 

Dzięki modułowi POS – interfejs dotykowy:

 • wystawisz dokumenty magazynowe i handlowe, a także zmienisz ich typ w dowolnym momencie - np. z paragonu fiskalnego na fakturę
 • łatwo przejdziesz do pełnej edycji dokumentu w Subiekcie z szybkim powrotem do ekranu dotykowego i nie utracisz przy tym żadnych danych 
 • zyskasz możliwość pracy pełnoekranowej lub w zakładce Subiekta
 • łatwo odnajdziesz towar, dzięki prezentacji danych w kafelkach ze zdjęciami 
 • zorganizujesz i pogrupujesz listę towarów dzięki stosowaniu klasyfikatorów (dostępne w przypadku Subiekta nexo PRO i wykupionego Abonamentu) 
 • możesz korzystać z tych samych urządzeń zewnętrznych, co w Subiekcie nexo 
 • wygodnie pobierzesz dane kontrahentów z GUS 
 • wydrukujesz dokumenty, faktury i raporty dobowe (na drukarkach graficznych, tekstowych i fiskalnych)

 

Wdrożenia InsERT

Pełnię możliwości nowego modułu POS Interfejs dotykowy wykorzystasz dzięki profesjonalnemu wdrożeniu oprogramowania w swojej działalności. Tylko specjalista działający w różnych branżach dobrze zna ich specyfikę i potrzeby. Dzięki tej wiedzy w sposób umiejętny dostosuje funkcje programu InsERT do potrzeb konkretnej firmy.


BUCHCOM Oprogramowanie dla firm Warszawa jest Partnerem i Autoryzowanym Punktem Serwisowym InsERT. Nasi doświadczeni wdrożeniowcy pomogą Twojej firmie efektywnie wykorzystać możliwości tych nowoczesnych systemów. Specjalizujemy się we wspieraniu firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Programy InsERT Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 582 razy

Artykuły powiązane

 • Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF! Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF!

  Już na pół roku czynni podatnicy VAT obowiązkowo rozpoczną korzystanie z KSeF. Choć termin ten może wydawać się odległy, warto już teraz przygotować się na zmiany. Korzystasz z programów takich jak Subiekt GT, Subiekt nexo czy Subiekt 123? Sprawdź, jak będzie wyglądać faktura ustrukturyzowana w programach InsERT!

 • Zmiany w programach InsERT nexo – wersja 46 Zmiany w programach InsERT nexo – wersja 46

  Firma InsERT – wiodący producent oprogramowania dla firm – na bieżąco wprowadza uaktualnienia do swoich systemów. Zmiany mają na celu dostosowanie funkcjonalności programów do nowych przepisów i regulacji ustawodawcy, ale też stanowią odpowiedź na bieżące potrzeby użytkowników. Sprawdź, jakie zmiany w programach InsERT nexo prowadza wersja 46.

 • Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award! Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award!

  Oprogramowania dla firm InsERT cieszy się niesłabnącą popularnością. Znany i ceniony producent od lat jest też doceniany przez ekspertów z branży. Dowodzi tego chociażby zakwalifikowanie do finału HRA Star Award – prestiżowego konkursu organizowanego w ramach konferencji Strategie HR. Sprawdź, czym wyróżnił się InsERT!

 • Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia

  Postęp technologiczny nieustannie zmienia codzienność – wpływa na nasze życie prywatne i zawodowe. Cyfryzacja firm z jednej strony stanowi usprawnienie, z drugiej wiąże się z wyzwaniami dla przedsiębiorców, w tym także dla biur rachunkowych. Wydaje się jednak, że nowe technologie są nieuniknione, jeśli nie chcemy zostać w tyle i stale świadczyć usługi na poziomie oczekiwanym przez klientów.

 • InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę! InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę!

  Prosty, przyjazny i w przystępnej cenie. MikroSubiekt to program do ewidencjonowania sprzedaży, który miał wielu zwolenników wśród małych przedsiębiorców. Miał – ponieważ producent systemu, firma InsERT, kończy sprzedaż tego produktu 30 września 2022 r. Obecni użytkownicy mikroSubiekta mogą jednak bezpłatnie przejść na najnowszą wersję innego programu, to ostatni dobry moment na przeprowadzenie tej zmiany.