piątek, 03 kwiecień 2015 00:00

Rewolucyjna kasa fiskalna Revo firmy Posnet

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Już jest w naszej ofercie handlowej Kasa Fiskalna Revo to unikatowe urządzenie łączy w sobie funkcje kaso-wagi z ergonomią. Jest to pierwsze na rynku takie połączenie wagi elektronicznej z kasą fiskalną. Obsługa wagi poprzez funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wykonywane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczu operatora i klienta w kasie fiskalnej.

 

REVO drukuje szybko i niezawodnie

Do kasy fiskalnej Revo został zastosowany drukarkowy mechanizm drukujący o szybkości wydruku do 47 lini na sekundę. Ten mechanizm charakteryzuje się wyjątkową żywotnością posiada automatyczny obcinacz papieru a wymiana rolki polega na zasadzie wrzuć i drukuj. Te cechy gwarantują niezawodność pracy kasy Revo oraz szybką i sprawną obsługę klienta.

 

Klawiatura – trwałość i funkcjonalność

Kasa Revo jest dostępna w wersji ze standardową klawiaturą switchową, a także z podświetlaną, klawiaturą silikonową – która chroni kasę przed zachlapaniem i zabrudzeniami. Klawisze funkcyjne oraz 42 klawisze skrótu to bezpośredni dostęp do najczęstszych operacji sprzedażowych, co podnosi komfort użytkowania kasy.

 

NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

Kasa Revo umożliwia wydruk NIP nabywcy na paragonie. Dodatkowo można zaprogramować maksymalną kwotę paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy drukujemy na paragonach o wartości do 450 zł lub 100 euro.

 

Revo przypomina

Nowa funkcja pozwala, aby użytkownik sam zdecydował o czym kasa ma przypominać. We wskazanym czasie Revo wydrukuje lub wyświetli komunikat i przypomni o ważnej sprawie, np. konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku, czy urodzinach kierowniczki.

 

Revo i terminal płatniczy – z kartą szybciej

Kasa Revo umożliwia współpracę z terminalami płatniczymi. Podczas płatności kartą, informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy do terminala. Kasjer nie musi ponownie wprowadzać kwoty na terminalu, co przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko pomyłek.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełna funkcjonalności kasy REVO

Czytany 3660 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 kwiecień 2015 13:22