piątek, 30 listopad 2018 09:46

saldeoSMART - Innowacyjne rozwiązanie dla księgowości

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Zredukuje nawet o połowę koszty związane z obsługą dokumentów w Twojej firmie – saldeoSMART to nowoczesny system do odczytu faktur, wyciągów bankowych i  nie tylko. Już ponad 40 tys. biur rachunkowych i firm korzysta z saldeoSMART i cieszy się oszczędnościami oraz wyższą jakością pracy. Program współpracuje m.in. z Rewizorem GT, Rewizorem nexo, Rachmistrzem GT i Rachmistrzem nexo. Sprawdź, dlaczego warto wdrożyć go w działalności.

Już jest – rozwiązanie, o którym przez lata księgowi i pracownicy biur mogli tylko marzyć. SaldeoSMART to stworzony przez firmę BrainSHARE IT, innowacyjny program do odczytu papierowych i elektronicznych dokumentów. Wdrożenie go w firmie czy biurze rachunkowym obniży koszty związane z przetwarzaniem dokumentów nawet o 50%. Dzięki niemu praca księgowych stanie się bardziej efektywna i wydajna – obsłużą oni więcej dokumentów w tym samym czasie!

SaldeoSMART to program zintegrowany z ponad 30 programami księgowymi i systemami ERP. Z powodzeniem wdrożą go m.in. użytkownicy oprogramowania InsERT, m.in. programu do prowadzenia ksiąg handlowych Rewizor nexo lub Rewizor GT oraz programu do uproszczonej księgowości Rachmistrz nexo lub Rachmistrz GT.

 

 Jak działa saldeoSMART – program do odczytywania faktur

 

Oprogramowanie saldeoSMART to wynik długiej pracy najlepszych specjalistów, popartej rozwiązaniami nowoczesnej technologii. Jak działa program? To prosty dla użytkownika, a zarazem zaawansowany ze strony systemu proces: saldeoSMART analizuje skany oraz elektroniczne formy dokumentów – faktur, wyciągów bankowych itp., po czym automatycznie pobiera potrzebne mu dane. Użytkownik importuje je do programu księgowego, np. Rewizora nexo czy Rachmistrza nexo lub używanego w firmie systemu ERP. Dzięki temu rozwiązaniu pominięty zostaje cały proces wprowadzania danych z faktur do systemu!

SaldelSMART wykorzystuje mechanizmy OCR (Optical Charakter Recognition). Na czym to polega? To rozpoznawanie znaków w plikach graficznych. Dzięki temu mechanizmowi program odczytuje dane zawarte nie tylko w dokumencie elektronicznym, ale też w obrazie faktury czy wyciągu. Obrazem takim jest np. skan dokumentu.

 

Co zyskasz dzięki saldeoSMART

 

SaldeoSMART przynosi przedsiębiorstwom i biurom rachunkowym mnóstwo korzyści. Przede wszystkim pracownicy i księgowi zyskują czas, który mogą przeznaczyć na obsługę większej liczby dokumentów lub inne prace w firmie. Dla biur rachunkowych to m.in. większa liczba klientów, których może obsłużyć ten sam pracownik.

Dzięki saldeoSMART liczba błędów zostaje ograniczona do minimum. Kto kiedykolwiek pracował przy obsłudze dokumentów wie, że zmęczenie, pośpiech czy stres mogą łatwo przyczynić się do pomyłki. SaldeoSMART jest na nie odporny. Program odczytuje 95% faktur. Dzięki temu jakość i wydajność pracy księgowego wznosi się na wyższy poziom, a to z kolei realnie przyczynia się do zwiększenia zysków przedsiębiorstwa.

Program automatycznie tworzy wirtualne archiwum dokumentów, do którego użytkownik ma dostęp w dowolnym czasie – 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Pełnotekstowa wyszukiwarka umożliwia szybkie znalezienie potrzebnego dokumentu – koniec z przeszukiwaniem teczek i segregatorów. Wszystko jest pod ręką – wystarczy kliknięcie myszki.

 

Wdrożenie saldeoSMART w biurze rachunkowym

 

Podobnie jak to ma miejsce w przypadku wszystkich innych systemów informatycznych, skuteczność działania saldeoSMART zależy od jakości wdrożenia. Musi ono uwzględniać nie tylko rodzaj programu księgowego, z którym system ma współpracować, ale też m.in. rodzaj prowadzonej działalności, jej potrzeby i oczekiwania użytkowników. Z tego względu zdecydowanie warto powierzyć wdrożenie saldeoSMART specjaliście – serwisantowi mającemu doświadczenie w pracy z różnym oprogramowaniem, znającemu potrzeby biur rachunkowych i firm.

Skuteczne wdrożenie programu do odczytywania faktur saldeoSMART pozwala na szybkie i sprawne rozpoczęcie pracy z programem, a co za tym idzie natychmiastowe skorzystanie z benefitów płynących z zastosowania w działalności tego systemu.

 

Jak wygląda praca z programem saldeoSMART

 

Użytkownie programu do odczytywania faktur i wyciągów bankowych saldeoSMART jest proste i wygodne. Odbywa się w trzech krokach:

 

  1. Przekazanie dokumentów do rozpoznania – może odbywać się bezpośrednio ze skanera, z wiadomości mailowej lub samodzielnie przez dodanie pliku w aplikacji. SaldeoSMART odczytuje dane automatycznie.
  2. Weryfikacja i zatwierdzenie uzyskanych wyników, którym może towarzyszyć wykonanie przez użytkownika wstępnej dekretacji – przydzielenie dokumentu do rejestru, nadanie mu kategorii czy opisu zdarzenia. Dostępne są też mechanizmy automatyzujące dekretację.
  3. Import dokumentu do programu księgowego (np. Rewizora nexo lub Rewizora GT, Rachmistrza nexo lub Rachmistrza GT) – zgodnie z mechanizmami producenta oprogramowania, tak by możliwe było szybkie i prawidłowe jego zaksięgowanie.

 

Użytkownik ma do wyboru trzy opcje instalacji:

 

  1. W chmurze – online na serwerze Data Center BrainSHARE IT,
  2. Lokalnie – na własnym serwerze,
  3. Serwerowo – z serwerem w cenie oprogramowania.

 

SaldeoSMART – jakość gwarantowana

 

Program do odczytywania danych z faktur i wyciągów bankowych saldeoSMART ma obecnie już ponad 1.000 zadowolonych użytkowników. Oprogramowanie miesięcznie odczytuje ponad 1.000.000 dokumentów przetwarzanych przez 40.000 firm. Na sukces tego rozwiązania składa się nie tylko jego funkcjonalność, ale też niezwykła prostota obsługi. Intuicyjne menu czyni pracę z programem niezwykle łatwą nawet dla niewprawionego użytkownika.

SaldeoSMART jest skuteczny teraz i będzie skuteczny w przyszłości. Skąd ta pewność? Przede wszystkim dlatego, że system ten nie posiada szablonów i wzorców dla odczytywanych dokumentów – nawet jeśli na rynku pojawi się zupełnie nowy program do fakturowania lub do biura rachunkowego trafią dokumenty wystawione przez autorski program, saldeoSMART z łatwością sobie z nimi poradzi.

Program został wyposażony w mechanizmy samouczące się, które w istotny sposób podnoszą jakość pracy. Producent dba też o rozwijanie i aktualizowanie oferowanego systemu – w zgodzie z potrzebami rynku i użytkowników, bieżącymi wymogami ustawodawcy i wskazaniami specjalistów-praktyków. Dzięki temu raz poczyniona inwestycja w saldeoSMART będzie zwracać się firmie czy biuru rachunkowemu przez lata, przynosząc coraz więcej korzyści i coraz większe zyski.

Programy dla firm Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 525 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 listopad 2018 10:38