czwartek, 18 marzec 2021 11:38

Najlepsza kasa online do salonu kosmetycznego i fryzjerskiego

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już od 1 lipca 2021 r. salony fryzjerskie i kosmetyczne muszą rejestrować sprzedaż za pomocą kasy online. W urządzenie o odpowiednich parametrach warto zaopatrzyć się już teraz – dopóki w serwisach jest jeszcze duży wybór, a serwisanci mają czas na udzielenie fachowego wsparcia. Jaka jest najlepsza kasa online do salonu kosmetycznego i fryzjerskiego?

Kasy fiskalne online to urządzenia przesyłające dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Muszą być stale połączone z internetem. Zanim więc zaczniemy analizować inne kryteria, weźmy pod uwagę możliwości salonu w tym zakresie. Nie wszystkie kasy online’owe zostały wyposażone we wszystkie opcje komunikacyjne. Zastanówmy się więc, czy najlepsze w naszym salonie będzie połączenie przez stałe łącze, Wi-Fi, sieć komórkową czy jeszcze inne rozwiązanie.

 

Jaka kasa online do salonu kosmetycznego i fryzjerskiego?

Do wyboru mamy kasy fiskalne online i drukarki fiskalne online. Pierwsze pracują autonomicznie i nie wymagają zastosowania oprogramowania sprzedażowego. Drukarka online daje więcej możliwości, jednak musi współpracować z komputerem i programem. Generuje to nie tylko większe koszty, ale też m.in. konieczność wydzielenia w salonie kosmetycznym czy fryzjerskim miejsca na stanowisko kasowe, przeszkolenia pracownika odpowiedzialnego za obsługę itp.

Oczywiście wiele dużych salonów urody już z takich systemów korzysta. W takim wypadku praktyczniejsze okaże się zakupienie od razu drukarki fiskalnej online.

Mała, mobilna kasa fiskalna online to najlepszy wybór dla niewielkiego salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego. Świetnie sprawdza się też w pracy w terenie, np. podczas odwiedzania klientów w ich domach czy świadczeniu usług w kilku różnych miejscach.

 

Wydajny akumulator, niezawodność

Zastanawiając się, jaka kasa online do salonu kosmetycznego i fryzjerskiego sprawdzi się najlepiej, wiele osób kieruje się przede wszystkim ceną. To oczywiście ważny czynnik, jednak lepiej nie popadać w skrajność. Okazuje się bowiem, iż awaryjna kasa fiskalna o trudnej obsłudze nieraz generuje koszty większe, niż początkowo udaje się zaoszczędzić. Pamiętajmy bowiem, iż przy braku kasy rezerwowej każda awaria wymaga przerwania sprzedaży do czasu usunięcia usterki. Przy skrajnych awariach naprawa serwisowa może trwać nawet tydzień lub dwa!

Wydajny akumulator to kwestia bardzo istotna przy świadczeniu usług poza salonem urody. Mocna bateria w kasie online mobilnej pozwala na długą pracę urządzenia bez ładowania.

 

Najlepsze kasy online do salonu kosmetycznego i fryzjerskiego

Poprosiliśmy specjaliści naszego serwisu fiskalnego w Warszawie o rekomendację kas i drukarek fiskalnych online najlepiej sprawdzających się w salonie fryzjerskim i kosmetycznym. Oto ranking urządzeń niezawodnych, funkcjonalnych, prostych w obsłudze i atrakcyjnych wizualnie:

Posnet MOBILE Online – najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Wyróżnia się doskonałą prostotą interfejsu, wytrzymałą baterią, niezawodnością w każdym okolicznościach i minimalistycznym designem.

Posnet ERGO Online – kasa pozwalająca na modułową rozbudowę. Gdy potrzeby twojego salonu wrosną, możesz zwiększyć możliwości swojej kasy m.in. o dodatkowe porty komunikacyjne czy dodatkowe kody w bazie towarowej. Mocny procesor i wytrzymała konstrukcja gwarantują niezawodną pracę.

Elzab K10 Online – jako pierwsza na rynku powstałą z dotykowym panelem operatora, dostępna jest w kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. Mocna i wytrzymała, zachwyca nieco futurystycznym designem i możliwością łatwej pracy w terenie.

POSPAY Online – to wyjątkowe połączenie kasy fiskalnej online, drukarki fiskalnej online oraz terminala płatniczego. Wszystko zyskujemy w jednej kompaktowej obudowie. Fiskalny terminal płatniczy może pracować autonomicznie w trybie kasowym lub po połączeniu z oprogramowaniem w trybie drukarkowym. Do tego jest niezwykle elegancki, kompaktowy i prosty w obsłudze dzięki wygodnemu panelowi dotykowemu.

 

Zobacz inne kasy fiskalne online w naszej ofercie!

 

Sprawdź też: Dlaczego warto wybrać kasę fiskalną o nowoczesnym, eleganckim designie?

Czytany 544 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 marzec 2021 11:43