środa, 17 marzec 2021 13:35

Dlaczego warto wybrać kasę fiskalną o nowoczesnym, eleganckim designie?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wielkość bazy towarowej, możliwości komunikacyjne, dodatkowe funkcje – to czynniki, które głównie bierzemy pod uwagę przy wyborze kasy fiskalnej. A co z designem? Czy to tylko dodatek do technicznych zalet, czy może istotna kwestia mająca wpływ na wizerunek firmy i jakość obsługi klienta? Sprawdzamy, w jakich branżach design kasy fiskalnej ma największe znaczenie!

Obecnie na rynku mamy dwa rodzaje urządzeń fiskalnych – kasy i drukarki fiskalne online oraz kasy i drukarki fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. Wiele branż już ma lub wkrótce będzie mieć obowiązek stosowania wyłącznie kas online’owych. Wśród nich znalazła się m.in. gastronomia, hotelarstwo, fryzjerstwo czy kosmetologia.

 

Design kasy fiskalnej

Tradycyjna kasa fiskalna kojarzy nam się z topornym urządzeniem stojącym na sklepowej ladzie. Oczywiście takie urządzenia wciąż dostępne są w sprzedaży i w niektórych branżach dobrze spełniają swoją rolę. Trudno jednak sobie wyobrazić, by w eleganckim salonie fryzjerskim lub kosmetycznym postawić w recepcji właśnie taką kasę. Podobnie w przypadku np. prywatnej przychodni czy nowoczesnego klubu fitness.

Na szczęście mamy do wyboru wiele różnych kas online i tradycyjnych. Producenci zdają sobie sprawę, jak ważny w dzisiejszych czasach jest design kasy fiskalnej. Stylowa obudowa, obsługa za pomocą wygodnego panelu dotykowego, kolor do wyboru – wszystko to przyciąga wzrok klientów. Urządzenie pasujące do wystroju wnętrza salonu, przychodni, kancelarii, a nawet romantycznej kawiarni ma wielką moc wizerunkową. Gdy cała aranżacja współgra ze sobą, klient ma wyższe poczucie komfortu i jakości usługi, z której skorzystał.

 

Kasa fiskalna o eleganckim designie

Jaką kasę fiskalną o eleganckim, nowoczesnym designie wybrać do salonu urody, salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego? Jaką do przychodni lub stylowego butiku? Przedstawiamy kilka modeli najbardziej cenionych za design.

Elzab K10 Online – jako pierwsza na rynku z panelem dotykowym operatora, kasa fiskalna Elzab K10 dostępna jest w kilku różnych kolorach – od klasycznej szarości, aż do cukierkowy róż. Do tego nieco futurystyczny design, prosta obsługa dotykowa oraz możliwość pracy mobilnej zachwyca nie tylko samych użytkowników, ale też ich klientów. Do tego jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia i może być obsługiwana nawet w skrajnych temperaturach.

Posnet MOBILE Online – bardzo prosta pod względem designu, kasa fiskalna Posnet MOBLIE Online to wybór dla zwolenników eleganckiego minimalizmu. Dostępna w dwóch kolorach – szarym i białym – jest szczególnie ceniona przez branżę Beauty i medyczną. To najmniejsza kasa fiskalna na rynku – mieści się nawet w kieszeni. To świetny wybór dla osób działających mobilnie oraz dla tych, którzy mają niewiele miejsca na stanowisku sprzedażowym.

POSPAY Online – mały, zgrabny, z dotykowym panelem operatora, POSPAY Online stanowi połączenie trzech urządzeń w jednej obudowie. W zależności od potrzeb możemy korzystać z kasy lub drukarki fiskalnej, a także wygodnego terminala płatniczego. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to długo oczekiwane połączenie urządzeń najczęściej używanych w sklepach i punktach usługowych. Stylowy design i wygodna obsługa z pewnością wzmocnią wizerunek firmy w oczach klientów!

Novitus ONE Online – dostępna w kilku bardzo atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, Novitus ONE Online to połączenie kasy fiskalne online, smartfona z systemem Android oraz funkcjonalnego oprogramowania sprzedażowego. Innymi słowy zyskujesz wszystko, co potrzebne w twoim salonie, przychodni czy sklepie, a nawet jeszcze więcej! Bardzo nowoczesny wygląd przekonuje wielu do wyboru tego wyjątkowego rozwiązania!

 

Więcej kas fiskalnych online i nie tylko znajdziesz TUTAJ!

Czytany 610 razy

Artykuły powiązane

 • Mobilna kasa online dla mobilnej kosmetyczki Mobilna kasa online dla mobilnej kosmetyczki

  Od 1 lipca 2021 r. każda kosmetyczka będzie musiała rejestrować sprzedaż z wykorzystaniem kasy fiskalnej online. Wykonujesz czynności kosmetyczne lub kosmetologiczne w ramach dużego salonu urody? Podnajmujesz stanowisko w zakładzie fryzjerskim? A może masz niezależny mały punkt usługowy? Zgodnie z przepisami musisz wyposażyć się w sprzęt nowej generacji. A co jeśli świadczysz usługi z dojazdem do klientek? Ciebie również dotyczy ten obowiązek!

 • Dziś Dzień Stylisty Paznokci! Jaka kasa online sprawdzi się w tej branży? Dziś Dzień Stylisty Paznokci! Jaka kasa online sprawdzi się w tej branży?

  Dnia 12 czerwca stylistki paznokci obchodziły swoje święto! Choć minione miesiące nie sprzyjały branży Beauty, obecnie przeżywa ona prawdziwy rozkwit – coraz cieplejsze dni sprzyjają dbaniu o swoje ciało. Przełom czerwca i lipca to też nowy wymóg, nałożony na branżę przez ustawodawcę. Kasa online dla stylistki paznokci stanie się obowiązkowa już od 1 lipca 2021 r.

 • Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera

  Tylko kilka tygodni dzieli branżę Beauty od obowiązkowego wdrożenia nowoczesnych urządzeń do ewidencji sprzedaży. W wielu salonach oferuje się usługi kosmetyczne i fryzjerskie – klienci mogą wygodnie skorzystać z nich w tym samym punkcie. Sprawdź, jaka kasa fiskalna online będzie dobra zarówno dla kosmetyczki, jak i fryzjera!

 • 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim

  Obowiązkowa wymiana obecnych urządzeń rejestrujących na kasy fiskalne online to świetna okazja do wprowadzenia w salonie dodatkowych rozwiązań. Jednym z nich jest terminal płatniczy – przez wielu uznany za standard jakości obsługi klienta, przez innych odkładany jako inwestycja „na lepsze czasy”. Poznaj 5 ważnych powodów, dla których terminal płatniczy w salonie fryzjerskim warto wprowadzić już teraz!

 • Transakcje bezgotówkowe z kasą online w salonie urody Transakcje bezgotówkowe z kasą online w salonie urody

  Czy przechodząc na online, warto wprowadzić w salonie urody płatności bezgotówkowe? Zdecydowanie tak! Udostępnienie klientkom i klientom takiej opcji przyczyni się do podniesienia renomy salonu. Sprawdź, jakie rozwiązania w tym zakresie oferuje lider na rynku urządzeń fiskalnych – firma Posnet.