środa, 17 marzec 2021 13:35

Dlaczego warto wybrać kasę fiskalną o nowoczesnym, eleganckim designie?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wielkość bazy towarowej, możliwości komunikacyjne, dodatkowe funkcje – to czynniki, które głównie bierzemy pod uwagę przy wyborze kasy fiskalnej. A co z designem? Czy to tylko dodatek do technicznych zalet, czy może istotna kwestia mająca wpływ na wizerunek firmy i jakość obsługi klienta? Sprawdzamy, w jakich branżach design kasy fiskalnej ma największe znaczenie!

Obecnie na rynku mamy dwa rodzaje urządzeń fiskalnych – kasy i drukarki fiskalne online oraz kasy i drukarki fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. Wiele branż już ma lub wkrótce będzie mieć obowiązek stosowania wyłącznie kas online’owych. Wśród nich znalazła się m.in. gastronomia, hotelarstwo, fryzjerstwo czy kosmetologia.

 

Design kasy fiskalnej

Tradycyjna kasa fiskalna kojarzy nam się z topornym urządzeniem stojącym na sklepowej ladzie. Oczywiście takie urządzenia wciąż dostępne są w sprzedaży i w niektórych branżach dobrze spełniają swoją rolę. Trudno jednak sobie wyobrazić, by w eleganckim salonie fryzjerskim lub kosmetycznym postawić w recepcji właśnie taką kasę. Podobnie w przypadku np. prywatnej przychodni czy nowoczesnego klubu fitness.

Na szczęście mamy do wyboru wiele różnych kas online i tradycyjnych. Producenci zdają sobie sprawę, jak ważny w dzisiejszych czasach jest design kasy fiskalnej. Stylowa obudowa, obsługa za pomocą wygodnego panelu dotykowego, kolor do wyboru – wszystko to przyciąga wzrok klientów. Urządzenie pasujące do wystroju wnętrza salonu, przychodni, kancelarii, a nawet romantycznej kawiarni ma wielką moc wizerunkową. Gdy cała aranżacja współgra ze sobą, klient ma wyższe poczucie komfortu i jakości usługi, z której skorzystał.

 

Kasa fiskalna o eleganckim designie

Jaką kasę fiskalną o eleganckim, nowoczesnym designie wybrać do salonu urody, salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego? Jaką do przychodni lub stylowego butiku? Przedstawiamy kilka modeli najbardziej cenionych za design.

Elzab K10 Online – jako pierwsza na rynku z panelem dotykowym operatora, kasa fiskalna Elzab K10 dostępna jest w kilku różnych kolorach – od klasycznej szarości, aż do cukierkowy róż. Do tego nieco futurystyczny design, prosta obsługa dotykowa oraz możliwość pracy mobilnej zachwyca nie tylko samych użytkowników, ale też ich klientów. Do tego jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia i może być obsługiwana nawet w skrajnych temperaturach.

Posnet MOBILE Online – bardzo prosta pod względem designu, kasa fiskalna Posnet MOBLIE Online to wybór dla zwolenników eleganckiego minimalizmu. Dostępna w dwóch kolorach – szarym i białym – jest szczególnie ceniona przez branżę Beauty i medyczną. To najmniejsza kasa fiskalna na rynku – mieści się nawet w kieszeni. To świetny wybór dla osób działających mobilnie oraz dla tych, którzy mają niewiele miejsca na stanowisku sprzedażowym.

POSPAY Online – mały, zgrabny, z dotykowym panelem operatora, POSPAY Online stanowi połączenie trzech urządzeń w jednej obudowie. W zależności od potrzeb możemy korzystać z kasy lub drukarki fiskalnej, a także wygodnego terminala płatniczego. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to długo oczekiwane połączenie urządzeń najczęściej używanych w sklepach i punktach usługowych. Stylowy design i wygodna obsługa z pewnością wzmocnią wizerunek firmy w oczach klientów!

Novitus ONE Online – dostępna w kilku bardzo atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, Novitus ONE Online to połączenie kasy fiskalne online, smartfona z systemem Android oraz funkcjonalnego oprogramowania sprzedażowego. Innymi słowy zyskujesz wszystko, co potrzebne w twoim salonie, przychodni czy sklepie, a nawet jeszcze więcej! Bardzo nowoczesny wygląd przekonuje wielu do wyboru tego wyjątkowego rozwiązania!

 

Więcej kas fiskalnych online i nie tylko znajdziesz TUTAJ!

Czytany 112 razy

Artykuły powiązane

 • Urządzenia fiskalne online – co to takiego? Czym różnią się od zwykłych kas? Urządzenia fiskalne online – co to takiego? Czym różnią się od zwykłych kas?

  O kasach fiskalnych online dużo mówi się już od kilku lat. Przedsiębiorców niepokoiła przede wszystkim konieczność masowej wymiany urządzeń, która na szczęście nie została wprowadzona. Dla większości firm urządzenia fiskalne online stanowią obecnie alternatywę. Czym różnią się od tradycyjnych kas z elektroniczną kopią paragonu? W jakie dodatkowe funkcje zostały wyposażone i czy rzeczywiście warto się na nie zdecydować?

 • Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto? Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto?

  Przedsiębiorcy zobowiązani do wymiany obecnych urządzeń na kasy fiskalne online mają do wyboru kilka różnych rozwiązań. Większość z nich wybiera mobilne kasy o niewielkich gabarytach – proste w obsłudze i atrakcyjne cenowo. Od jakiegoś czasu dostępne jest też innowacyjne urządzenie, będące połączeniem kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Czy fiskalny terminal płatniczy to alternatywa, która rzeczywiście się opłaca?

 • Kasa online do salonu urody – jakie powinna mieć rozmiary? Kasa online do salonu urody – jakie powinna mieć rozmiary?

  Wybór odpowiedniego modelu kasy fiskalnej ma ogromne znaczenie. Nie zawsze opłaca się wybrać najtańsze rozwiązanie. Kryterium, jakie w szczególności powinni brać pod uwagę właściciele salonów urody, są rozmiary kasy online. Okazuje się bowiem, iż klasyczna kasa stacjonarna nie zawsze okazuje się optymalna, szczególnie w małych salonach i u specjalistów działających mobilnie.

 • Najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness Najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness

  Właściciele obiektów służących poprawie kondycji fizycznej już od 1 lipca 2021 r. muszą mieć kasy fiskalne online. Obowiązek nie ominie tej branży, mimo iż od jesieni firmy nie mogą normalnie działać. Warto już teraz przygotować się do zmian – dzięki temu nie zostaniemy zaskoczeni terminem tuż po otwarciu obiektów. Jaka jest najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness?

 • Cena kasy fiskalnej – dlaczego nie warto wybierać najtańszej oferty? Cena kasy fiskalnej – dlaczego nie warto wybierać najtańszej oferty?

  Podejmując decyzje zakupowe, w dużej mierze kierujemy się ceną. Oczywiście inne kwestie też mają dla nas znaczenie, jednak redukcja wydatków często gra najważniejszą rolę. Tym bardziej, gdy zakup ma objąć urządzenie, którego posiadanie jest w firmie obowiązkiem narzuconym przez przepisy. Dlaczego jednak cena kasy fiskalnej nie powinna być jedynym kryterium wyboru?