wtorek, 06 marzec 2018 10:47

Kasy fiskalne Ochota

Planujesz otwarcie nowego sklepu lub lokalu usługowego? A może już jakiś czas prowadzisz działalność i przyszedł czas na wymianę sprzętu? Świetnie trafiłeś! Jeśli chodzi o kasy fiskalne, Ochota to nasza specjalność! Nasi doświadczeni specjaliści doskonale znają lokalny rynek, dzięki czemu mogą szybko i trafnie dopasować urządzenie do potrzeb i specyfiki każdej firmy. Stawiamy na rozwiązania umożliwiające sprzedawcom dynamiczny rozwój – przede wszystkim poprzez zapewnienie klientom obsługi najwyższej jakości i ułatwienie pracy kasjera.

Znajdziesz u nas wyłącznie sprawdzone kasy i drukarki fiskalne wiodących marek. Dzięki nim wzmocnisz pozycję swojej firmy na rynku i pomnożysz zyski!

 

Jak do nas dojedziesz

 

Dalekie podróże do serwisu? Marnowanie paliwa w kilometrowych korkach? Zapomnij o tym wszystkim! Twoja nowa kasa fiskalna na Ochocie znajdzie się w 17 minut! Aby do nas dotrzeć, kieruj się w stronę Okęcia, a następnie ul. Sasanki, Marynarską i Gintrowskiego dojedź do Doliny Służewieckiej, z której zjedziesz na Al. KEN. Jeśli wolisz komunikację miejską, znajdziesz nas tuż przy stacji metra Stokłosy. Czekamy na Ciebie!

 

Najczęściej kupowane kasy fiskalne

 

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre kasy są chętniej kupowane od innych? Czy chodzi o prostotę obsługi, funkcjonalność, a może atrakcyjny wygląd? Komponując naszą ofertę, wzięliśmy pod uwagę wszystkie te i wiele innych czynników. Poznaj kasy fiskalne, które na Ochocie zyskały największą popularność. Dowiedz się, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej działalności. Z nami zyskasz najlepszy możliwy wybór!

 

Najpopularniejsze drukarki fiskalne

 

Korzystasz w swojej pracy z oprogramowania sprzedażowego? Najlepsza zatem będzie dla Ciebie drukarka fiskalna. Poznaj kilka modeli, które cieszą się ogromną popularnością w różnych branżach. Jeśli chodzi o drukarki fiskalne, Ochota dysponuje świetną ofertą sprawdzonego serwisu. Doceń ich niezwykłą funkcjonalność, wysokie parametry techniczne, atrakcyjny design i kompaktowe gabaryty – wznieś dzięki temu obsługę klienta na najwyższy poziom i pomnóż zyski!