wtorek, 06 marzec 2018 10:48

Kasy fiskalne Sadyba

Otwierasz działalność handlową lub usługową? Wiesz, że niezbędna jest w niej kasa fiskalna? A może działasz już jakiś czas i planujesz wymianę sprzętu w firmie? Poznaj ofertę kas i drukarek fiskalnych dostosowanych do potrzeb sklepów i punktów usługowych z różnych branż! Jeśli chodzi o kasy fiskalne, Sadyba dysponuje ofertą sprawdzonego i doświadczonego serwisu, który zna specyfikę lokalnego rynku i szybko znajdzie urządzenie, które przyniesie największą korzyść Twojej firmie!

Wyobraź sobie serwis fiskalny, który jest zawsze blisko, gdy go potrzebujesz. Serwis, który od lat udoskonala swoje działania, tak aby spełniały one oczekiwania przedsiębiorców – tych dużych i tych małych. Nie szukaj tego serwisu, bo już go znalazłeś!

 

Jak do nas dojedziesz

 

Lubisz wielogodzinną jazdę i stanie w korkach? Nie? Znakomicie! Wsiądź w samochód i kieruj się ulicą Św. Bonifacego w kierunku Doliny Służewieckiej, z której z skręcisz do nas w Al. KEN. Twoja nowa kasa fiskalna jest tuż obok Sadyby! Z łatwością i szybko dotrzesz tutaj także komunikację miejską – nasz salon sprzedaży znajdziesz przy stacji metra Stokłosy. Przyjedź do nas! Dojedziesz tu w 10 minut!

 

Najczęściej kupowane kasy fiskalne

 

Szukasz kasy funkcjonalnej, a przy tym niedrogiej? Cenisz sobie nie tylko jakość, ale też atrakcyjny wygląd? Świetnie trafiłeś! Oferta naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych przy Sadybie została skomponowana po gruntownym przemyśleniu. Znajdziesz u nas wyłącznie sprawdzone urządzenia wiodących marek. Sprawdź, które z nich są najczęściej kupowane i zapytaj nas, dlaczego! Pomyśl - jedna z nich Twoja nowa kasa fiskalna!

 

Najpopularniejsze drukarki fiskalne

 

Pracujesz w systemie sprzedaży? Czy wiesz, że najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie okaże się współpracująca z takim oprogramowaniem drukarka fiskalna? Jeśli chodzi o drukarki fiskalne, Sadyba ma sporą ofertę, jednak my wybraliśmy dla Ciebie te najlepsze w najbardziej atrakcyjnej cenie. Doskonale funkcjonalne, o wysokich parametrach technicznych, małych gabarytach, ciekawym designie – aż się proszą, żeby je przetestować!