wtorek, 06 marzec 2018 10:51

Kasy fiskalne Wola

Planujesz otwarcie sklepu, restauracji, punktu usługowego? A może działasz już jakiś czas i chcesz wymienić sprzęt w swojej firmie? Świetnie trafiłeś! Jeśli chodzi o kasy fiskalne, Wola to nasza specjalność! Dzięki doskonałej znajomości lokalnego rynku stworzyliśmy ofertę optymalnie dostosowaną do potrzeb firm z różnych branż. Nasza misja to wspieranie przedsiębiorców w rozwoju biznesu poprzez zapewnienie klientom obsługi najwyższej jakości.

Czeka na Ciebie zespół doświadczonych doradców – serwisantów kas fiskalnych. Wystarczy im zaledwie kilka informacji, aby znaleźć kasę odpowiednią dla Twojej działalności! Sprawdź nas!

 

Masz Pytania zadzwoń tel. + 48 606 476 929

 

 

Najczęściej kupowane kasy fiskalne

 

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre kasy od lat cieszą się niesłabnącą popularnością? Poznaj doskonale skomponowaną ofertę właśnie takich urządzeń! Prostota obsługi idzie tu w parze z funkcjonalnością i nowoczesnym designem, a całość przyciąga atrakcyjną ceną. Przyjedź do naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych blisko Woli i przetestuj urządzenia pod kątem własnych potrzeb i oczekiwań!

 

Cena: 1299 PLN (netto)
Cena: 1249 PLN (netto)
Cena: 1290 PLN (netto) 1016 PLN (netto)
Cena: 1290 PLN (netto) 1154 PLN (netto)

 

Najpopularniejsze drukarki fiskalne

 

Praca w systemie sprzedaży jest optymalna z funkcjonalną drukarką fiskalną. Poznaj urządzenia, które cieszą się niezmienną popularnością na Woli i nie tylko! Dostosowane do potrzeb konkretnych działalności, wyróżniają się nowoczesnością, niezawodną pracą, szybkim wydrukiem i wieloma funkcjami dodatkowymi. Powiedz nam, jak działasz, a dobierzemy optymalną drukarkę fiskalną do Twojego sklepu lub lokalu na Woli. Przekonaj się sam!

 

Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2999 PLN (netto) 2699 PLN (netto)

 

Jak do nas dojedziesz

Zapomnij o staniu w korkach i wielogodzinnych podróżach po mieście! Twoja nowa kasa fiskalna na Woli znajdzie się w 25 minut! Znajdziesz nas na warszawskim Ursynowie, tuż przy stacji metra Stokłosy. Możesz do nas jechać np. Alejami Jerozolimskimi, a następnie z drogi krajowej nr 7 skręcić na S2, po czym przez Stary Imielin dojechać do Al. Komisji Edukacji Narodowej 83. Równie szybko dojedziesz do nas komunikacją miejską. Czekamy na Ciebie!