wtorek, 06 marzec 2018 10:50

Kasy fiskalne Targówek

Otwierasz sklep lub punkt usługowy i potrzebujesz kasy fiskalnej? Zależy Ci na funkcjonalności, wysokich parametrach technicznych i prostocie obsługi, ale także na atrakcyjnej cenie urządzenia? Świetnie trafiłeś! Jeśli chodzi o kasy fiskalne, Targówek to nasza specjalność! Dzięki dobrej znajomości lokalnego rynku potrafimy błyskawicznie rozpoznać potrzeby firmy, tak by dopasować do nich optymalne rozwiązanie. Nasza oferta składa się z wysokiej jakości urządzeń – sprawdzonych i niezawodnych, starannie wyselekcjonowanych spośród asortymentu wiodących producentów.

Przyjdź do naszego salonu sprzedaży kas – nasi doświadczeni eksperci pomogą Ci wybrać najlepszą kasę w najbardziej korzystnej cenie. Kasę, dzięki której obsługa klienta w Twojej firmie wzniesie się na wyższy poziom i przyniesie realne zyski!

 

Masz Pytania zadzwoń tel.  + 48 606 476 929

 

Najczęściej kupowane kasy fiskalne

 

Jakie cechy powinna mieć Twoja nowa kasa fiskalna? Prostotę obsługi, niezawodność, elegancki wygląd? Wybraliśmy dla Ciebie doskonałą ofertę najwyższej jakości kas fiskalnych, które ze względu na swoją funkcjonalność od lat cieszą się ogromną popularnością. Przetestowane przez firmy z różnych branż, są najważniejszym elementem naszej oferty. Poznaj je i sprawdź, która najbardziej odpowiada potrzebom Twojej firmy!

 

 

Cena: 1299 PLN (netto)
Cena: 1249 PLN (netto)
Cena: 1290 PLN (netto) 1016 PLN (netto)
Cena: 1290 PLN (netto) 1154 PLN (netto)

 

Najpopularniejsze drukarki fiskalne

 

Poszukujesz urządzenia rejestrującego do współpracy z Twoim systemem sprzedaży? Jeśli chodzi o drukarki fiskalne, Targówek może pochwalić się doskonale skomponowaną ofertą sprawdzonego serwisu. Poznaj najpopularniejsze modele drukarek, które sprawdzają się w różnego rodzaju branżach. Powiedz nam, jak działasz, a podpowiemy Ci, czego potrzebujesz! Przyjedź do nas już dziś i przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

 

Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2999 PLN (netto) 2699 PLN (netto)

 

Systemy fiskalne dla wymagających

 

Chcesz podnieść jakość obsługi klienta na jeszcze wyższy poziom? Wykorzystaj możliwości zaawansowanego systemu fiskalnego! Optymalnie połączone oprogramowanie, urządzenie fiskalne oraz urządzenia peryferyjne pozwolą Twoim pracownikom oszczędzić mnóstwo czasu, skrócić czasochłonne procesy w firmie i zminimalizować liczbę błędów.

Znajdziesz u nas systemy sprzedaży dla:

Sklepów

Sieci sklepowych

Gastronomii

Biur rachunkowych

Nasi doświadczeni specjaliści nie tylko skomponują optymalny system fiskalnych dla Twojej firmy na Targówku, ale też kompleksowo zajmą się wdrożeniem. Wybierz profesjonalizm – zaufaj naszym ekspertom i wzmocnij wizerunek swojej firmy!

 

Jak do nas dojedziesz

 

Wybierz serwis fiskalny oddalony zaledwie 25 min drogi od Targówka! Jedź ul. Radzymińską w kierunku mostu Śląsko-Dąbrowskiego, a następnie Wisłostradą dojedź do drogi krajowej nr 2. Z Doliny Służewieckiej skręć w Al. KEN – to właśnie tutaj na Ciebie czekamy! A może wolisz komunikację miejską? Znajdziesz nas tuż przy stacji meta Stokłosy. Zapomnij o korkach i wielogodzinnej jeździe – Twoja nowa kasa fiskalna na Targówku znajdzie się błyskawicznie!

 

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

 

Z naszym salonem sprzedaży kas fiskalnych blisko Targówka zyskasz więcej! Oprócz bezpłatnego doradztwa w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania zyskasz darmową instalację i fiskalizację kasy, pomoc w przygotowaniu dokumentów rejestracyjnych do urzędu skarbowego, a także szkolenie z obsługi technicznej. Nie czekaj! Przyjedź do nas, przetestuj kasy fiskalne i przekonaj się, ile zyskasz z naszym serwisem fiskalnym!