wtorek, 06 marzec 2018 10:50

Kasy fiskalne Ursus

Poszukujesz nowoczesnej i praktycznej kasy fiskalnej do swojego sklepu lub lokalu usługowego w Ursusie? Cenisz sobie prostotę obsługi i atrakcyjną cenę? Jeśli chodzi o kasy fiskalne, Ursus to nasza specjalność! Przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowaną ofertę urządzeń odpowiadających potrzebom lokalnego rynku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dobrze poznać specyfikę firm z różnych branż – znajdujemy dla nich rozwiązania, które pomagają zwiększać zyski!

Wyobraź sobie serwis fiskalny, do którego nie musisz jechać na drugi koniec miasta – jest tuż obok Ciebie! Serwis zaufany i profesjonalny. Nie szukaj takiego serwisu, ponieważ już go znalazłeś!

 

 

Masz Pytania zadzwoń - tel. + 48 606 476 929

 

 

 

 

Najczęściej kupowane kasy fiskalne

 

Poznaj kasy fiskalne, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością na polskim rynku. Cenione za funkcjonalność, prostotę obsługi i elegancki wygląd, zachowują przy tym swoją atrakcyjną cenę. Przygotowaliśmy też dla Ciebie ofertę kas, które dopiero niedawno weszły na rynek, jednak podbiły go przebojem i wciąż utrzymują się w topach najczęściej kupowanych kas fiskalnych w Ursusie. Przyjedź do nas i przetestuj osobiście te modele!

Cena: 1299 PLN (netto)
Cena: 1249 PLN (netto)
Cena: 1290 PLN (netto) 1016 PLN (netto)
Cena: 1290 PLN (netto) 1154 PLN (netto)

 

Najpopularniejsze drukarki fiskalne

 

Pracujesz z nowoczesnym systemem sprzedaży? W takim razie jesteś klientem bardziej wymagającym – najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie funkcjonalna drukarka fiskalna. Poznaj najbardziej popularne modele, które wyróżniają się najwyższym parametrami technicznymi, małymi gabarytami, stylowym wyglądem i niezawodnością. Starannie przygotowaliśmy tę ofertę dla sklepów i lokali działających w Ursusie.

 

Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2999 PLN (netto) 2699 PLN (netto)

 

 

Jak do nas dojedziesz

 

Ile czasu chcesz poświęcić na dojazd do salonu sprzedaży kas? Godzinę? Do nas dotrzesz w 18 minut! Kieruj się na drogę ekspresową S2. Następnie skręć w ul. Puławską i przez Płaskowickiej, Roentgena i Cieszewskiego dotrzesz do Al. Komisji Edukacji Narodowej 83, gdzie jesteśmy! A jeśli wolisz komunikację miejską, dojedź do nas np. metrem – jesteśmy tuż przy stacji Stokłosy. Twoja nowa kasa fiskalna w Ursusie będzie za kilkanaście minut!