wtorek, 06 marzec 2018 10:51

Kasy fiskalne Żoliborz

Planujesz otwarcie nowego sklepu lub lokalu usługowego? A może już jakiś czas działasz na rynku, jednak chcesz już wymienić sprzęt w firmie? Jeśli chodzi o kasy fiskalne, Żoliborz to nasza specjalność! Dzięki doskonałej znajomości lokalnego rynku nasi doświadczeni specjaliści-serwisanci stworzyli ofertę optymalną – trafia ona w potrzeby firm z różnych branż. Podaj nam kilka informacji o swojej działalności, a w kilka minut znajdziemy kasę fiskalną idealną dla Twojej firmy!

Wybierz serwis kas fiskalnych blisko Żoliborza – serwis, który zawsze będzie pod ręką w razie konieczności interwencji lub chociażby nagłego niedoboru papieru kasowego. Sprawdź, jak wiele możemy zrobić dla Twojej firmy!

 

Masz Pytania zadzwoń tel. + 48 606 476 929 

 

Najczęściej kupowane kasy fiskalne

 

Wbrew pozorom kasy fiskalne bardzo się od siebie różnią. Niektóre modele podbiły serca przedsiębiorców i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Chcesz je poznać? To kasy dostosowane do potrzeb różnych branż, o różnych funkcjonalnościach i parametrach technicznych. To kasy wyłącznie sprawdzonych producentów. Przyjedź do naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych blisko Żoliborza i przetestuj je osobiście!

 

Cena: 1299 PLN (netto)
Cena: 1249 PLN (netto)
Cena: 1290 PLN (netto) 1016 PLN (netto)
Cena: 1290 PLN (netto) 1154 PLN (netto)

 

Najpopularniejsze drukarki fiskalne

 

Rozwiązanie doskonałe dla osób pracujących w systemie sprzedaży – odpowiednio dopasowana drukarka fiskalna to najwyższa jakość obsługi klienta, oszczędność i znaczne skrócenie wielu procesów w firmie. Poznaj modele drukarek fiskalnych, które cieszą się największą popularnością na Żoliborzu i nie tylko. Funkcjonalne, niezawodne, ergonomiczne, o ogromnych możliwościach – właśnie takie są urządzenia, które dla Ciebie wybraliśmy. Sprawdź je!

 

Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2999 PLN (netto) 2699 PLN (netto)

 

Systemy fiskalne dla wymagających

 

Jeśli drukarka fiskalna, to także zaawansowany system fiskalny, dzięki któremu jakość obsługi klienta w sklepie czy lokalu usługowym wzniesie się na najwyższy poziom. Pozwól nam rozpoznać Twoje potrzeby i znaleźć dla nich optymalne rozwiązanie. Oprogramowanie, drukarka fiskalna, urządzenia – to najważniejsze elementy funkcjonalnego systemu sprzedaży. Jednak z nami zyskasz więcej – zapewnimy Ci profesjonalne wdrożenie systemu oraz kompleksowe przeszkolenie pracowników z jego obsługi.

Znajdziesz u nas systemy sprzedaży dla:

Sklepów

Sieci sklepowych

Gastronomii

Biur rachunkowych

Pozwól nam wesprzeć Twój biznes, wzmocnić wizerunek marki i pomnożyć zyski – wybierz już dziś doskonale funkcjonalny system sprzedaży!

 

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

 

Profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru optymalnej kasy fiskalnej do sklepu lub lokalu na Żoliborzu to tylko niektóre z korzyści, które Ci oferujemy. Zyskaj z nami bezpłatną instalację i fiskalizację, szkolenie z obsługi technicznej urządzenia, a także pomoc w przygotowaniu dokumentów do urzędu skarbowego. Zaufaj profesjonalistom – wybierz rozwiązania, które w widoczny sposób pomnożą Twoje zyski!

 

Jak do nas dojedziesz

 

Wybierz salon sprzedaży kas, do którego dojedziesz najszybciej. Zapomnij o staniu w korkach i wielogodzinnych podróżach. Kieruj się Wisłostradą, a następnie drogą krajową nr 2 dojedź do Doliny Służewieckiej. Stąd skręć w lewo w Al. KEN – tam właśnie jesteśmy i czekamy na Ciebie! Dotrzesz do nas w 23 minuty! A może wolisz komunikację miejską? Jesteśmy tuż przy stacji metra Stokłosy – to tutaj czeka na Ciebie Twoja nowa kasa fiskalna.